Network Marketing’de Daha Etkili Olmanız İçin Bu Kavramı Edinmelisiniz

Başarılı Networkerlar sarsılmayacak kadar yüksek güvene sahiptirler. Kendilerine güven, şirketlerine güven, ürünlerinde güven, tazminat planına güven ve sektöre olan güven. Güven eksikliği yaşıyorsanız, güveninizi artırmak için elinizden gelen her şeyi yapmanız gerekir. Kendiniz üzerinde çalışın, Network Marketing endüstrisinde araştırma yapın (şu an olduğu gibi) ve şirketinizin tazminat planını ve ürünlerini içte ve dışta anlayın.

Eric Worre “daha iyi bir yolumuz var” demeyi seviyor ve kesinlikle haklı.

Olaylardan daha önemli olan şey ise tutarlı bir eylemdir.

Network Marketing’in daha iyi bir yol olduğuna inanmıyorsanız, inancınız üzerinde çalışmanız gerekir. Bunu yapmanın en iyi yollarından biri, şirket etkinliklerine veya yerel toplantılara ulaşmaktır.

Olaylardan daha önemli olan şey ise tutarlı bir eylemdir. Tutarlı bir eylem gerçekleştirirseniz, sonuçlarınızı (kötü olsanız bile) elde edersiniz ve bu sonuçlar (ne kadar küçük olursa olsun), bununla ya da o olmadan, bunu yapacağınızı bildiğiniz noktaya ulaşmanıza yardımcı olabilir. Bu inanca sahip olduktan sonra, gerçekten durdurulamazsınız.

Madalyonun diğer tarafında, güven olmadan suyun içinde ölüsünüz. Güven olmadan, yalnızca Network Marketing ile ilgilendiğinizi bilen kişilere bir şeyler iletirsiniz. Yalnızca sözel olmayan veya sözlü iletişiminiz mesajınızı gönderir ve bu da zayıf bir mesaj olur. Güvenle farklı bir şey iletirsiniz. Güvenle, bu işi yapmaya kararlı olduğunuzu, onlarla veya onlar olmadan iletirsiniz. Bu tamamen farklı bir mesajdır ve farklı şekilde karşılanır.

***

Siz takımınıza ve yeni sunum yaptığınız kişilere güveninizi nasıl gösteriyorsunuz? Tecrübelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bol kazançlar!