Randy Gage – Network Marketing’de Başarılı Olmak İçin 5 Anahtar

Network marketing içerisinde başarılı olmanın bir anahtarı olduğu düşüncesini neredeyse her networker bir süre aklında taşımıştır. Ve bu konuya neredeyse her networkerin farklı bir cevabın olacağı gerçeğini de unutmamalıyız.

Randy Gage tüm network dünyası tarafından yakından tanınan ve bu ticaret içerisinde otorite olarak kabul edilen liderlerden biridir. Networke başladıktan sonra birçok firma değiştirmiştir. Daha sonra kendi verdiği bir röportajda olayın firma ile alakalı olmadığı tamamen insanın  bakış açısıyla alakalı olduğunun da altını çizmiştir. Randy Gage’in Network Marketing’de başarılı olmak için belirtmiş olduğu 5 anahtar düşünceden çıkartılması gereken noktalara birlikte göz atalım;

• Her şeyi kopyalanabilir bir şekilde yapın, böylece daha akıllı çalışırsınız.

Network Marketing’i basit kılarak herkesin kendi işinin patronu olmasını sağlayan şey aslında kopyalanabilir olmasıdır. Yaptığımız şeylerin kopyalanabilir olmasına dikkat etmeliyiz. Aksi durumda işinizi zorlaştırırsınız.

• Takımınızdakilerin güçlü yanlarına konsantre olun; ve zayıflıklarına destek olun.

Network Marketing’de iyi bir lider olmak için kesinlikle iyimser olmamız şarttır. Herkesin hataları vardır ama bu durum bize bir yarar sağlamayacaktır. Takım arkadaşlarımızın pozitif yönlerine odaklanarak, onları güçlü kılabiliriz.

• Takviminizi kontrol edin, ya da diğerleri sizin için kontrol edecektir.

Network Marketing’de organizasyonunuz büyüdükçe ilgilenmeniz gereken ana noktaları gözden kaçırabilirsiniz. Onun için her gününüzü geceden planlamanız hem yaptıklarınızın daha düzenli olmasını sağlar hem de alacağınız sonuçların değerini arttırır.

• Sevdiğin insanları işe al, böylece enerjin hep pozitif olacaktır.

Network Marketing’i mükemmel bir iş kılan ana noktalardan biri istediğin kişilerle çalışma fırsatının olmasıdır. Sevdiğin kişilerle çalışırsın. Böylece de enerjin hep üst seviyede kalacaktır.

• Takımınızın hedeflerine ulaşmasına yardımcı olun ve kendilerine güvenmelerini sağlayın.

Network Marketing’de kazan-kazan mantığı vardır. Siz takımınızdakilerin hedeflerine ulaşmalarında yardımcı oldukça sizin de hedeflerinize ulaşmanız o kadar kolay olacaktır.

***

Sizler de takip ettiğiniz liderlerin sözlerinden bizimle paylaşmak istedikleriniz varsa, yorum yapabilirsiniz.

Bol kazançlar…