Randy Gage – Network Marketing’de Başarılı Olmak İçin 5 Anahtar

• Her şeyi kopyalanabilir bir şekilde yapın, böylece daha akıllı çalışırsınız.

Network Marketing’i basit kılarak herkesin kendi işinin patronu olmasını sağlayan şey aslında kopyalanabilir olmasıdır. Yaptığımız şeylerin kopyalanabilir olmasına dikkat etmeliyiz. Aksi durumda işinizi zorlaştırırsınız.

 

• Takımınızdakilerin güçlü yanlarına konsantre olun; ve zayıflıklarına destek olun.

Network Marketing’de iyi bir lider olmak için kesinlikle iyimser olmamız şarttır. Herkesin hataları vardır ama bu durum bize bir yarar sağlamayacaktır. Takım arkadaşlarımızın pozitif yönlerine odaklanarak, onları güçlü kılabiliriz.

 

• Takviminizi kontrol edin, ya da diğerleri sizin için kontrol edecektir.

Network Marketing’de organizasyonunuz büyüdükçe ilgilenmeniz gereken ana noktaları gözden kaçırabilirsiniz. Onun için her gününüzü geceden planlamanız hem yaptıklarınızın daha düzenli olmasını sağlar hem de alacağınız sonuçların değerini arttırır.

 

• Sevdiğin insanları işe al, böylece enerjin hep pozitif olacaktır.

Network Marketing’i mükemmel bir iş kılan ana noktalardan biri istediğin kişilerle çalışma fırsatının olmasıdır. Sevdiğin kişilerle çalışırsın. Böylece de enerjin hep üst seviyede kalacaktır.

 

• Takımınızın hedeflerine ulaşmasına yardımcı olun ve kendilerine güvenmelerini sağlayın.

Network Marketing’de kazan-kazan mantığı vardır. Siz takımınızdakilerin hedeflerine ulaşmalarında yardımcı oldukça sizin de hedeflerinize ulaşmanız o kadar kolay olacaktır.

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

Yorum Yap


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın