Sorular

SorularYazar "anonim"
Filtreleme:QuestionsSubscribes
-2
oy
2cevap
10213 okunma

ONE MORE INTERNATIONAL Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

Yerli Network Marketing firması olan ONE MORE INTERNATIONAL, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?

0
oy
2cevap
2992 okunma

Valent Touch Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

Yerli Network Marketing firması olan Valent Touch, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?

0
oy
1cevap
2377 okunma

GANO EXCEL TÜRKİYE Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

Yabancı Network Marketing firması olan GANO EXCEL TÜRKİYE, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?

0
oy
1cevap
479 okunma

Network Marketing’den daha az çalışarak pasif gelir kazanmam için ne kadar zaman harcamalıyım.?

Merhaba ,benim zaten bir işim var ama açıkcası yatırım olarak bakıyorum bu işe de.Çünkü pasif gelir kazanmak istiyorum ev kirası gibi.böyle bir sistemi kaç yılda kurabilirim?

-2
oy
1cevap
8582 okunma

TIENS Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

Yabancı Network Marketing firması olan TIENS, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?

0
oy
2cevap
6655 okunma

QNET Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

Yabancı Network Marketing firması olan QNET, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?

1
oy
2cevap
924 okunma

Network Marketing’de %95 lik kısım neden başarısız oluyor?

Merhaba , Network Marketing ticaretine başlamak istiyorum ama okuduğum bir yazı da “network marketing endüstrisinde insanların %95inin başarısız olduğu “ yazıyordu.Bunun için ne düşünüyorsunuz?

-5
oy
5cevap
907 okunma

Network Marketing’de yeni katılanlar para kazanabilir mi?

Merhaba, ben network marketinge 1 ay önce girdim. Henüz işe kimseyi alamadım. Geçen hafta tanıtım yaptığım bir arkadaşım bu işte alttakilerin, yeni katılanların para kazanamadığını söyledi. Soruma cevap verebilir misiniz,…

0
oy
1cevap
798 okunma

TEKNETWORKING Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

Yerli Network Marketing firması olan TEKNETWORKING, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?

0
oy
1cevap
1590 okunma

POXY Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

Yerli Network Marketing firması olan POXY, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?