Network Marketig işsizler için bir fırsat mı?

SorularCategory: Soru/ CevapNetwork Marketig işsizler için bir fırsat mı?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Hocam selamın aleyküm. Ben öğretmenim fakat atanamadım ve benim sürekli beraber takıldığımız bir arkadaş gurubum var. Bunların 2si networke girdiler. Beni de çağırıyorlar illa sen de gel diye. Hem param yok hem düzgün bir işim yok diyorum. Onlar da networkun zaten işsizler için bir fırsat olduğunu söylüyolar. Bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim.Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Network marketing; isteyen herkesin evden de çalışarak ürün ve hizmet satışı yapabildiği, bir de satış yapan distribütör ekibi kurarak para kazanabildiği bir iş alanıdır.
Network marketing de bir patron yoktur, yani insanlar kendi işini kurma fırsatına sahiptirler.Network marketing ciddiye alındığında ve doğru beceriler öğrenildiğinde ve geliştirildiğinde, çok büyük kazanç potansiyeline sahip bir sektördür. Bu sektöre girmek için sizden herhangi bir cv, uzmanlık, eğitim belgesi istenmediği için herkesin rahatça girebildiği ve eşit haklara sahip olduğu bir alandır. Bu yönüyle baktığımızda sadece işsizler için değil her kesimden insan için büyük bir fırsattır.

 

Daha fazla bilgiye için aşağıdaki yazılarımızdan ulaşabilirsiniz:

Network Marketing Nedir?

Doğrudan Satış Nedir?

Networker Nedir? Kimlere Networker Denir?

 

Avatar