fbpx

Network Marketing’de yeni katılanlar para kazanabilir mi?

SorularKategori: Soru/ CevapNetwork Marketing’de yeni katılanlar para kazanabilir mi?
Avataranonim bunu 11 ay önce sordu

Merhaba, ben network marketinge 1 ay önce girdim. Henüz işe kimseyi alamadım. Geçen hafta tanıtım yaptığım bir arkadaşım bu işte alttakilerin, yeni katılanların para kazanamadığını söyledi. Soruma cevap verebilir misiniz, yeni girenler para kazanamaz mı?

Avatarkafkaskartalı 9 ay önce cevapladı

bence herkes kazana bilir ama o arkadaşın para kazanamaz.

5 Cevap
Network OkuluNetwork Okulu Ekip 11 ay önce cevapladı

Network Marketing bir ürün dağıtım modelidir. Ve bir çok avantajı içinde barındıran bir iş fırsatıdır. Bu avantajlardan bir tanesi de, sisteme giren herkese eşit hak sağlamasıdır. Yani sisteme giren herkes gerekli koşulları yerine getirdiği takdirde komisyonunu alır. Bazı kişiler vardır, 5 yıldır bu işin içindedir ama aylık 10 bin lira kazanırlar. Kimisi de ikinci senesinde aylık 100 binlere ulaşmıştır. Bu sonuç, işe önce veya sonra girmekle alakalı değil; çok ve akıllı çalışmakla alakalıdır.

Buna ek olarak Network Marketing win-win (kazan-kazan) bir ticarettir. Yani alt basamaklardaki kişiler takım kurmadan (para kazanmadan) üstteki kişiler para kazanamazlar. Bu yüzden daha tecrübeli olan eski kişiler, yeni girenlere para kazanmaları konusunda yardım ederler.

 

Daha fazla bilgiye için aşağıdaki yazılarımızdan ulaşabilirsiniz:

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Nasıl Yapılır?

Network Marketing’de Başarılı Olmak İçin Yanmalısın!

 

AvatarGöksel 9 ay önce cevapladı

Yıllarca network marketing sektörünün içinde oldum yeri geldi kazandık yeri geldi kazanamadık ama hiç yatakta tanıtım toplantı yapmadık yattığımız yerden kazanalım.Bunun cevabını almak istiyorsanız zaman kaldıracı nedir,çok para kazanmak için sürekli amele gibi çalışmakmı lazım bunları araştırın.

AvatarYağız Yücel 9 ay önce cevapladı

Merhaba, üniversite son sınıf öğrencisiyim.Yaklaşık 17 yıldır okul okuyorum.Bir atanamayacak öğretmen adayıyım .Yaptığım iş görüşmelerimde saat başı 11 tl vereceklerini söylediler.17 yıl verilmiş olan zaman emek ve paranın karşılığını ben böyle alıyorum.Siz 1 ay gibi bir süreden bahsediyorsunuz harbiden çok komik.

Cevabınız