network marketing tavsiyeleri

Network Marketing Nasıl Yapılır?

Network nasıl yapılır ve nasıl başarılı olunur diye merak ediyorsanız, dogru yerdesiniz. Network Marketing’de başarılı olmak için, aynı diğer işlerdeki gibi disiplinli olmak ve networkun doğrularını uygulamak gerekir. Network marketing nasıl yapılır sorusuna cevap bulmak adına, dünyada tüm zamanların en başarılı olmuş network marketing liderlerinin ortak noktada birleştiği 7 maddeyi sizler için bir araya getirdik.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

Adım Adım Network Marketing Nasıl Yapılır?

Güçlü Bir Network Marketing Profesyoneli Olmak ve En iyi Satışlar Yapan Organizasyonun Lideri Olmak İçin Adım Adım Network Marketing Nasıl Yapılır?Gerçekten Network Marketing sektöründe güçlü ve kalıcı bir lider olmak istermisiniz? Bu sektörde başarılı Bir Networker olmak istiyorsanız,organizasyonunuzu nasıl destekleyeceğinizi, inşa edeceğinizi, yöneteceğinizi ve büyüteceğinizi öğrenmelisiniz.

Demek istediğimiz, Network Marketing’de, şirketinizden olabildiğince çok ürüne sahip olabilir, perakende satışlar yapabilir, bazılarını kullanabilir ve pratik olarak mükemmel bir perakende ticaretine sahip olabilirsiniz.Ama Network Marketing nasıl yapılır bilmiyorsanız garanti veriyoruz, bu ticaret modelinin faydalarını göremez ve yakalayamazsınız.Yani işinizi büyütemezseniz, o zaman da bu endüstride başarılı olamaz ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Network Marketing’in gücü, sisteminizi oluşturarak,kurduğunuz ağ üzerinden daha fazla ürün ve hizmet taşıyabilme yeteneğidir.
Network Marketing’de başarılı olabilmeniz için bazı becerilerde ustalık kazanmanız ve potansiyel müşterilerinizi işinize dönüştürmeniz için ilk olarak her başarılı liderin ilk yaptığı gibi Network Marketing nasıl yapılır öğrenmeniz gerekiyor.

Büyük Liderlerin Tecrübeleri İle Adım Adım Network Marketing Nasıl Yapılır?

Aslında büyük üstatların hem fikir olduğu ilk konu Network Marketing ticareti karmaşık bir ticaret modeli değil.Hatta dünyadaki tüm ticaret modellerine göre en basiti bile diyebiliriz.Her işin olduğu gibi bu işinde kendine göre zorlukları olduğu aşikar bir gerçek fakat tecrübeli insanları tecrübeleri dinlendiği taktirde başarı gelecektir.İşte tecrübelerin başarı yolunda 7 tavsiyesi.

1- Nasıl yapılacağını bilmesende NEDEN yapman gerektiğini bil.

Hayal,hedef,amaç,yol siz her ne derseniz deyin kural 1 değişmez.Herkes için geçerli olan bir kaide:Hedefin yoksa tüm becerilerin, öğretilerin ve yapılanların hiç bir anlamı yoktur.
Başarılı girişimcilerin en önemli özelliklerinden biri, her gün hayallerini düşünmek ve onları beslemektir. Etrafındaki olumsuzluklara rağmen sadık kalınan hedefler gerçektir. Çok düşünün ve sizi uyutmayan hedefler koyun. Her zaman daha büyük bir vizyon ve daha büyük bir kazanç var. Daha hızlı ve daha güçlü olmaya karar verin ve network marketing nasıl yapılır öğrenin.
Sonuç olarak,bir çok insan nasıl hedef belirlenir, nasıl hedefler gerçekleştirilir hatta gerçekleştirilebiliri bilmez. Bunun için şimdiden kendinizi bu konuda eğitmeye başlamalısınız.Network Marketing’de Hayallerinizi Nasıl Hedefleriniz Haline Getirebilirsiniz? yazımıza da göz atabilirsiniz.

2-Network Marketing’in en olumsuz yanı kendi kendinin patronu olmandır.

Bu ticaret modeli söylenenlerin aksine kısa yoldan, yatarak para kazanmak değildir.Network Marketin nasıl yapılır öğrenmek ve uzun süreli iyi gelirler elde etmek istiyorsanız bir dönem sıkı,disiplinli ve sistemini kurana kadar sürekli çalışmanız gerekir.
İnsanların çoğu kendilerini disipline edemediği ve kendi işinin patronu olmak nedir bilmediği için girişimci olmak iyi paralar kazanmak yerine az para ile birilerinin yanında çalışmayı yeğelerler.
Kendi işinizin patronu olmalısınız.Öğrenmen gereken beceriler (satış,iletişim vs) ve günlük yapman gerekenleri için kendinize taahhüt vermeniz ve ona uymanız şart.Ayrıntılara Network Marketing’de Taahhüt Neden Önemli? yazımızdan bakabilirsiniz.

3-Network Marketing sosyal bir iştir ve internet işletmeniz için bir sistem değildir.

İnternet sadece ürünlerinizi,kendinizi,ticaretinizi tanıtmak ve yeni insanlarla tanışmak için bir araçtır. Kendi başına bir sistem değildir. Çoğu kişi bir takımı büyütmek için interneti etkin bir şekilde kullanamaz. İnsanlar internete koşar, çünkü insanlarla konuşmaktan korkarlar. İnterneti birileri ile tanışmak için kullansanız bile, onlarla konuşmak ve bir ilişki kurmak zorundasınız.
Nerede ve nasıl bir konumda olduğunuzun bir önemi yok ön yargılarınızı bir kenara bırakırsanız sizinde yeterince iyi bir çevreniz olduğunu göreceksiniz.Harekete iyi bir isim listesi yaparak başlayabilirsiniz.İsim listesi nasıl yapılır önemi nedir
Arkadaşlık kurmak ve insanlarla ilişkiler kurmak, farkındalık düzeyinizi yükseltmeye yardımcı olduğu için network marketing işinde önemlidir. Gruplara katılın ve insanlarla hobilerinizi veya aktivitelerinizi paylaşın, böylece onlarla ilişkiler kurabilirsiniz ve listenizi çok daha fazla kullanışlı hale getirebilirsiniz.

4-Olumlu günlük alışkanlıklar geliştirin

Network Marketing nasıl yapılır? Sorusunu 2 gruba ayırırsak
a) Teorik olarak
b)Pratik olarak
günlük kendinizi geliştirerek diyebiliriz.

Mesela her gün pozitif günlük alışkanlıklar geliştirmeye çalışın. Listenizden her gün en az 1 veya 2 kişi ile bağlantı kurabilirsiniz.
Sosyal medyada onları arayın, mesaj gönderin veya paylaşımlara yorum yapın. İlgilendiğinizi veya var olduğunuzu bilmelerini sağlayın.
Bir başka olumlu alışkanlık da, iş fırsatlarınızı veya ürünlerinizi her gün ağınızda en az bir kişiye tanıtıyor olmanızdır.Pratik olarak  hergün davet, tanıtım, takip gibi basit becerileri yaparak işinizde ustalaşabilirsiniz.

Teorik olarak olumlu bir zihniyet ve kişisel gelişiminizi geliştirmeye devam edin . Networkokulu.net tam olarak teorik bilgiyi eksiksiz ve tam alabilmeniz için vardır.Yani Network Marketing nasıl yapılır anlamak, tamamen tarafsız olarak network yolculuğunda networkerlere destek olmak, kişisel gelişime katkı sağlamak için kurulmuştur. Ayrıca vizyonunuzu genişletecek makaleler veya kitaplar ile networkerlere destek olmaktadır.

İlerleme mükemmeldir ve bu olumlu günlük alışkanlıklarınızı bütünüyle devam ettirirseniz sadece siz değil tüm hayatınız olumlu yönde değişecektir.

5-Dinle ve Soru Sor

Konuşmak ve satmak zor olabilir! Beklentileri ve istekleri anlamanın tek yolu soru sormaktır. Birçok networker adayı sorulan soruyu dinlemez ve doğru soruları sormaz. Daha çok, tazminat planı, ürün ve hizmetleri hakkında konuşmaya ve şirketlerinin mükemmel olduklarına odaklanıyorlar.
Doğru soruları sormaya başlarsanız, onları daha iyi anlayabilecek ve iş fırsatlarınızı tanıtmak ve işe almak için daha iyi bir yaklaşıma sahip olacaksınız. networker adaylarının % 97’si bunu yapar, bu yüzden çok fazla kişi HAYIR ile karşılaşmaktadır.

İlgili Konular:

Tanıtım Yaptığınız İnsanların Çoğuna “Evet” Dedirtmek İster Misiniz? >>

Network Marketing’ de İnsanların Size “HAYIR” Demesinin 6 Sebebi >>

6-Dünyada başarı elde etmiş herkesin bir akıl hocası vardır.

Deneyim sahibi kişiden iş dünyasını öğrenmek hem zaman kazandırır hem de verimliliğimizi artırır.
Her yıl girişimcilik çok daha önem kazanıyor.Başarılı girişimlere imza atmak ve başarını daha erken bir sürede elde etmenin belkide tek yolu kendine gittiğin yolda tecrübelerini paylaşacak bir akıl hocası bulmaktır.Mentör edinerek zamanınızı iyi yönetebilir ve daha verimli olabilirsiniz.

Kendine usta diyebilmen için; önce ustanı geçeceksin sonra seni geçecek bir çırak yetiştireceksin.
– Japon Atasözü –

İlgili Konular:

Network Marketing’de En Önemli Konu:Danışın! >>

7-Yeterince iyi kopyalarsan hayal ettiğinden çok daha fazlasına kavuşursun

Network Marketing’in belki de en önemli ve diğer tüm girişimciliklerden ayıran avantajı kopyalanabilir bir ticaret olmasıdır.
Düşünsenize sizden şehrin, ülkenin veya dünyanın her yerinde var.Bu mükemmel olmaz mıydı? Tek yapmanız gereken kendinize kopyalanabilir bir sistem bulmak ve onu öğrenmek. Sonuç olarak Network Marketing’i bir bayrak yarışına benzetirseniz iyi bir mentörden aldığın bayrağı iyi bir alt çizgine verebilirsiniz.

Bu Altın değerinde ki maddeleri Network Marketing üstadlarının hepsi kullandığı gibi birilerine öğrettiği için en çok kazanan liderler oldu.Her kim bu sektörde büyük başarılar elde etmek istiyorsa bu 7 maddeyi uygulayarak Network Marketing’i öğrenerek finansal özgürlüğüne kavuşabilir.

Unutmayın başarının kısa yolu yoktur.En garanti yol daha önce birçok insanın başarıya gitti yoldur.

Başarılar.

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

1 yorum

  • […] Network Marketing, pek çok işte olduğu gibi, hem kişisel gelişiminiz hem de kazancınıza kazanç katmak için zaman harcamanız gereken bir ticari modeldir. Bu sektör, “yan gelip yatmak” için uygun değildir,emek ve sabırla çalışmak gerekir. […]


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın