TUPPERWARE Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapTUPPERWARE Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yabancı Network Marketing firması olan TUPPERWARE, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Tupperware nerede kurulmuştur?

Tupperware Amerika Birleşik Devletleri’de kurulmuş bir Network Marketing firmasıdır. Mucit Earl Tupper tarafından kurulmuş olup merkezi Orlando şehrindedir.

Tupperware ne zaman kuruldu?

1946 yılında, Earl Tupper savaş alanlarında kullanılabilecek, yiyeceklerin ömrünü uzatan hem de geleneksel cam ve tabaklardan daha hafif ve kırılma olasılığı daha düşük olan ürünlerini piyasaya sürmüştür. Türkiye’de ise 1996 yılından bu yana faaliyetlerini yürütmektedir. Bugün Türkiye 50’den fazla ilde distrübütörleri aracılığıyla satış yapmaktadır.

Tupperware ürün kategorisi nelerdir?

Tupperware amacını “Kadınlara ilham vererek; yaşamlarını zenginleştirmek, ailelerini desteklemek ve dünyadaki diğer toplulukları cesaretlendirmek için ihtiyaç duydukları özgüveni onlara sağlamak.” olarak tanımlamaktadır. Reddot, IF, Good Design gibi dünya çapında büyük öneme sahip tasarım yarışmalarında kullanım kolaylığı ile birçok ödül kazanmış Tupperware, dayanıklı ve sağlıklı mutfak ürünleri ile kozmetik ürünleri satmaktadır.

Tupperware hakkında bilgi almak için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Avatar