fbpx

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing sektörünü kullanarak, titan saadet zinciri yapılanmalara çok sık rastlasak da iyi niyetli olan çok fazla şirket hala var. Ancak Network Marketing’in ne sebepten olursa olsun kötü bir sicili olduğu aşikar.

Doğrudan satış, ek gelir fırsatları arasında insanlardan çok fazla rağbet gören seçenekler arasındadır. Uzun yıllar boyunca maaşlı işlerden başka bir iş yapmamış insanlara özgürlük tanımaktadır. Ya da evlerine daha fazla gelir getirme fırsatı yaratmaktadır.

Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

Tüm bu ve daha fazla sebeplerden dolayı, network marketing içerisinde de fırsatçıların olması normaldir. Ancak yine söylemeliyiz ki, vizyonu ve misyonu olan, yasal firmaların da sayısı azımsanacak kadar az değildir. Peki bu kadar geniş bir pazarda, titan/piramit yapılanmalar ile gerçek bir network marketing şirketini nasıl ayırt edersiniz?

Akıllıca seçmenize yardımcı olacak bir potansiyel olarak çalışacağınız firma hakkında sorulacak 5 soru;

Şirket en az beş yıllık mı?

Bugün verdiğiniz çabaların karşılığını gelecekte görmek istiyorsanız, uzun vadede etrafta olmayı amaçladığını kanıtlanmış bir şirket seçin. Network marketing içerisinde tüm şirketlerinin yaklaşık yüzde 90’ı ilk 2 yıl içinde başarısız olmaktadır.

Gelecek için değerli olan zaman ve kaynaklarınızı bir sonraki ay var olmayan bir şeye yatırmak istemezsiniz.

Network Okuluna Gelen Sorular için >>

Pazarlama sistemi teknolojiden tam olarak yararlanıyor mu?

Herkes bir satış elemanı olamaz, ancak herkes sizin için satış ve sıralama yapan bir sisteme ve araçlara bağlanabilir. Bu, komut dosyaları veya e-posta kampanyaları kadar basit veya bir pazarlama hunisinin tamamı kadar eksiksiz olabilir. Önemli olan, zaten çalıştığı kanıtlamış ve kendi başına deneme yanılma gerektirmeyen bir pazarlama sistemi bulmanızdır.

Size fırsatları sunan kişi başarınızla ilgileniyor mu?

Eğer öyleyse, şirketiniz güçlüdür ve ürün ya da hizmet kazanıyordur ve o zaman da siz başarılı olursunuz. İşleyişi sağlayan sistemleri ve süreçleri öğrenmek için çaba sarfetmek zorunda kalacaksınız, ancak bir sponsor ve bir işveren arasında büyük bir fark vardır. Bir sponsor koçu, motive eder ve eğitir, ancak bir işe alımcı, insanları toparlar ve çoğu zaman, komisyonları toplandıktan sonra onları terk eder.

Doğrudan Satışta Başarı Nedir? adlı içeriğimiz için >>

Tam zamanlı gelirinizi kaybetmeden işinizi part-time olarak kurmanın bir yolu var mı?

Şirket, sınırlı zamanınızı verimli bir şekilde kullanabilmeniz için ağır işleri halleden, satış ve tasnif gibi otomatik sistemlere sahip olmalıdır. Tam zamanlı gelirinizi korurken işinizi part-time olarak kurabilmek, yeni bir gelir kaynağına geçiş için en az risk taşıyan yoldur.

Eğlenecek misiniz?

Bunu akılda tutmak önemlidir. Uzun vadeli bir iş kurmak için birlikte çalışırken, iş ortaklarınızla eğlenmelisiniz. Bunu başarmak için üzerinde çalışmanız gerekecektir. Doğru network marketing şirketi ile buna ulaşılabilir.

***

Peki siz Network Marketing sektörüne başlamadan önce bunları araştırdınız mı? Türkiye’deki şirketler ile ilgili tecrübelerinizi yorum yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

3,014BeğenenlerBeğen
142,997TakipçilerTakip Et
4,500TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Öğrenciler Nasıl Verimli Bir Tatil Geçirebilir? Tatilde Neler Yapmalı?

Yarı yıl tatili veya hafta sonu tatili olsun, öğrenciler nasıl verimli bir tatil geçirebilir? Eğitim, öğrenciler için sadece okulda olmaz. Okul dışındaki sürelerde de...

İş Planınız Yoksa Yapmanız Gerekenler

Doğrudan satışta iş planı yoksa yapmanız gerekenler nelerdir? İster küçük bir işletme kuruyor olun, ister mevcut işinizi yeniden keşfetmek istiyor olun, bir iş planı...

Network Marketingde Etkili Satış Konuşması Nasıl Oluşturulur?

Network marketingde hızlı ve etkili satış konuşması nasıl oluşturulur? Satışlarınızı artırmak, organizasyonunuzu büyütmek, değişim ve gelişim için yapabileceğiniz bazı önemli aktiviteler olduğunu biliyor muydunuz? Bir...

Doğrudan Satışta Başarı İçin Etkili Bir Çalışma Rutini Oluşturma

Doğrudan satışta başarı için etkili bir çalışma rutini nasıl oluşturulur? Beklenmeyenlerle başa çıkmak, doğrudan satıcı olmanın bir gerekliliğidir. Ancak kendinizi başarıya hazırlamak için etkili...

Kötü Çalışma Alışkanlıkları Nelerdir?

Kötü çalışma alışkanlıkları, yerine yararlı alışkanlıklar edinmelisiniz. İşyeri verimliliği, üretkenlik, zaman yönetimi gibi konularda uzman olmak iyi alışkanlıklar arasındadır. Peki kötü çalışma alışkanlıkları nelerdir?...

Network Marketingde Etkili Liderlik İçin 8 İpucu

Network marketingde etkili liderlik ne demektir? Bu sektördeki yeni liderlerin yaptığı en büyük hatalardan biri, her şeyi ekipleri ve hedefleri yerine kendileri için yapmaktır....