Bunu akılda tutmak önemlidir.

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing sektörünü kullanarak, titan/saadet zinciri yapılanmalara çok sık rastlasak da iyi niyetli olan çok fazla şirket hala var. Ancak Network Marketing’in ne sebepten olursa olsun kötü bir sicili olduğu aşikar. Peki bu kadar geniş bir pazarda, titan/piramit yapılanmalar ile gerçek bir Network Marketing şirketini nasıl ayırt edersiniz?

Akıllıca seçmenize yardımcı olacak bir potansiyel olarak çalışacağınız firma hakkında sorulacak 5 soru;

Bugün verdiğiniz çabaların karşılığını gelecekte görmek istiyorsanız, uzun vadede etrafta olmayı amaçladığı kanıtlanmış bir şirket seçin.

Şirket en az beş yıllık mı?

Bugün verdiğiniz çabaların karşılığını gelecekte görmek istiyorsanız, uzun vadede etrafta olmayı amaçladığı kanıtlanmış bir şirket seçin. Tüm Network Marketing şirketlerinin yaklaşık yüzde 90’ı ilk 2 yıl içinde başarısız olmaktadır. Gelecek için değerli olan zaman ve kaynaklarınızı bir sonraki ay var olmayan bir şeye yatırmak istemezsiniz.

Pazarlama sistemi teknolojiden tam olarak yararlanıyor mu?

Herkes bir satış elemanı olamaz, ancak herkes sizin için satış ve sıralama yapan bir sisteme ve araçlara bağlanabilir. Bu, komut dosyaları veya e-posta kampanyaları kadar basit veya bir pazarlama hunisinin tamamı kadar eksiksiz olabilir. Önemli olan, zaten çalıştığı kanıtlamış ve kendi başına deneme yanılma gerektirmeyen bir pazarlama sistemi bulmanızdır.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

Size fırsatları sunan kişi başarınızla ilgileniyor mu?

Eğer öyleyse, şirketiniz güçlüdür ve ürün ya da hizmet kazanıyordur ve o zaman da siz başarılı olursunuz. İşleyişi sağlayan sistemleri ve süreçleri öğrenmek için çaba sarfetmek zorunda kalacaksınız, ancak bir sponsor ve bir işveren arasında büyük bir fark vardır. Bir sponsor koçu, motive eder ve eğitir, ancak bir işe alımcı, insanları toparlar ve çoğu zaman, komisyonları toplandıktan sonra onları terk eder.

Tam zamanlı gelirinizi kaybetmeden işinizi part-time olarak kurmanın bir yolu var mı?

Şirket, sınırlı zamanınızı verimli bir şekilde kullanabilmeniz için ağır işleri halleden, satış ve tasnif gibi otomatik sistemlere sahip olmalıdır. Tam zamanlı gelirinizi korurken işinizi part-time olarak kurabilmek, yeni bir gelir kaynağına geçiş için en az riskli yoldur.

Eğlenecek misiniz?

Bunu akılda tutmak önemlidir. Uzun vadeli bir iş kurmak için birlikte çalışırken, iş ortaklarınızla eğlenmelisiniz. Bunu başarmak için üzerinde çalışmanız gerekecektir. Doğru Network Marketing fırsatı ile buna ulaşılabilir.

***

Peki siz Network Marketing sektörüne başlamadan önce bunları araştırıyor musunuz?

Türkiye’deki şirketler ile ilgili tecrübelerinizi yorum yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

Yorum Yap


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın