fbpx

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing sektörünü kullanarak, titan saadet zinciri yapılanmalara çok sık rastlasak da iyi niyetli olan çok fazla şirket hala var. Ancak Network Marketing’in ne sebepten olursa olsun kötü bir sicili olduğu aşikar.

Doğrudan satış, ek gelir fırsatları arasında insanlardan çok fazla rağbet gören seçenekler arasındadır. Uzun yıllar boyunca maaşlı işlerden başka bir iş yapmamış insanlara özgürlük tanımaktadır. Ya da evlerine daha fazla gelir getirme fırsatı yaratmaktadır.

Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

Tüm bu ve daha fazla sebeplerden dolayı, network marketing içerisinde de fırsatçıların olması normaldir. Ancak yine söylemeliyiz ki, vizyonu ve misyonu olan, yasal firmaların da sayısı azımsanacak kadar az değildir. Peki bu kadar geniş bir pazarda, titan/piramit yapılanmalar ile gerçek bir network marketing şirketini nasıl ayırt edersiniz?

Akıllıca seçmenize yardımcı olacak bir potansiyel olarak çalışacağınız firma hakkında sorulacak 5 soru;

Şirket en az beş yıllık mı?

Bugün verdiğiniz çabaların karşılığını gelecekte görmek istiyorsanız, uzun vadede etrafta olmayı amaçladığını kanıtlanmış bir şirket seçin. Network marketing içerisinde tüm şirketlerinin yaklaşık yüzde 90’ı ilk 2 yıl içinde başarısız olmaktadır.

Gelecek için değerli olan zaman ve kaynaklarınızı bir sonraki ay var olmayan bir şeye yatırmak istemezsiniz.

Network Okuluna Gelen Sorular için >>

Pazarlama sistemi teknolojiden tam olarak yararlanıyor mu?

Herkes bir satış elemanı olamaz, ancak herkes sizin için satış ve sıralama yapan bir sisteme ve araçlara bağlanabilir. Bu, komut dosyaları veya e-posta kampanyaları kadar basit veya bir pazarlama hunisinin tamamı kadar eksiksiz olabilir. Önemli olan, zaten çalıştığı kanıtlamış ve kendi başına deneme yanılma gerektirmeyen bir pazarlama sistemi bulmanızdır.

Size fırsatları sunan kişi başarınızla ilgileniyor mu?

Eğer öyleyse, şirketiniz güçlüdür ve ürün ya da hizmet kazanıyordur ve o zaman da siz başarılı olursunuz. İşleyişi sağlayan sistemleri ve süreçleri öğrenmek için çaba sarfetmek zorunda kalacaksınız, ancak bir sponsor ve bir işveren arasında büyük bir fark vardır. Bir sponsor koçu, motive eder ve eğitir, ancak bir işe alımcı, insanları toparlar ve çoğu zaman, komisyonları toplandıktan sonra onları terk eder.

Doğrudan Satışta Başarı Nedir? adlı içeriğimiz için >>

Tam zamanlı gelirinizi kaybetmeden işinizi part-time olarak kurmanın bir yolu var mı?

Şirket, sınırlı zamanınızı verimli bir şekilde kullanabilmeniz için ağır işleri halleden, satış ve tasnif gibi otomatik sistemlere sahip olmalıdır. Tam zamanlı gelirinizi korurken işinizi part-time olarak kurabilmek, yeni bir gelir kaynağına geçiş için en az risk taşıyan yoldur.

Eğlenecek misiniz?

Bunu akılda tutmak önemlidir. Uzun vadeli bir iş kurmak için birlikte çalışırken, iş ortaklarınızla eğlenmelisiniz. Bunu başarmak için üzerinde çalışmanız gerekecektir. Doğru network marketing şirketi ile buna ulaşılabilir.

***

Peki siz Network Marketing sektörüne başlamadan önce bunları araştırdınız mı? Türkiye’deki şirketler ile ilgili tecrübelerinizi yorum yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

2,557BeğenenlerBeğen
80,389TakipçilerTakip Et
1,976TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

İnternetin Gücünden Doğan Yeni Nesil Ticaret: E-Ticaret 

E-ticaret, 1995 yılından sonra internet kullanımının artmasıyla ortaya çıkan, ticaretin elektronik ortamda yapılması kavramıdır. Mal ve hizmetlerin üretim, tanıtım, satış, sigorta, dağıtım ve ödeme...

Yaz Tatilini Verimli Geçirmenin Yolları

Yaz tatilini verimli geçirmenin yolları nelerdir? Odaklı ve üretken olarak kalmamız konusunda, kişisel gelişimimiz için yapılabilecekler nelerdir? Yazın gelişiyle, birçok genç tatilini nasıl geçirebileceklerini...

Elektrikçi Çıraklığından Efsane Olmaya Giden Yol: Kemal Sunal

Elektrikçi çıraklığından, Türk Sinema tarihine adını efsaneler arasına yazdıran Kemal Sunal kimdir? Hababam Sınıfı, Kibar Feyzo, Çöpçüler Kralı, İnek Şaban, Salako ve daha nice...

Liderlerin Yaptıkları 13 İletişim Hatası

Liderlerin yaptıkları 13 iletişim hatası nedir? Bunlar nasıl düzeltilebilir? İletişim bir sanattır. Tarihin en büyük liderlerinden bazıları, sadece sözleriyle başkalarına ilham verme yeteneklerini değil,...

Burç Yorumları; Girişimciler İçin 2020 Temmuz Ayı Nasıl Geçecek?

Girişimciler için temmuz ayı burç yorumlarında neler var? Temmuz ayında girişimcileri ilişkiler, para, kişisel gelişim, sağlık ve kariyer alanında neler bekliyor? Aylık burç yorumları...

Doğrudan Satışta İlk Yılınız İçin 8 Ders

Doğrudan satışta ilk yılınız için almanız gereken 8 ders üzerinde duracağız. Başarı kovalayacağınız bir şey değil, kendinize doğru çekebileceğiniz bir şeydir. Bu nedenle işinizde...