fbpx

Ağ Pazarlamasında Kaçınılacak Kişiler

Bugün sizinle ağ pazarlamasında kaçınacak insanlar hakkında konuşmak istiyoruz. Söyleyeceğimiz şeyi dinleyip uygularsanız, bu yazıdaki tavsiyelerin size zaman ve gönül rahatlığı kazandıracağını düşünüyoruz.

Öncelikle ve en önemlisi, pazarlama ağı endüstrisi hakkında en güzel şeylerden biri, birlikte çalıştığınız kişiyi SEÇMENİZ. Unutmayın ki sponsor olduğunuz herkes potansiyel olarak sizinle birlikte bir LIFE-LONG iş ortağı olabilir. Öyleyse, kime sponsor olmayı seçeceğiniz konusunda seçici olun. Birisi sizi sinirlendiriyorsa, yalan söylüyorsa, olumsuz bir tutum sergiliyorsa ya da dürüst değilse, onlarla günlük olarak çalışmak ister misiniz?

Peki kimden kaçınmalısın?

Kaçınmanız gereken iki grup insan var (işinizde ve hayatta). Bu iki tip insan tembel insanlar ve negatif insanlardır. Bu makalenin geri kalanında, her bir insan grubu hakkında daha fazla konuşacağız.

Tembel İnsanlar

Tembel insanlar her yerdeler. Muhtemelen bu kategorideki birçok insanı biliyorsunuzdur. Bunlar, hayatta her şeyin kendisine verilmesini isteyen millet. Hükümetin onlarla ilgilenmesini bekliyorlar. Çok az da olsa iş yerinde maaşlarında büyük bir artış bekliyorlar.  Bu kesim başarılı değil ve sadece yakınır, konuşur dururlar.

Bunlar, ağ pazarlama sektörüne katılan ve ilk ayın sonunda henüz zengin olmadıklarından şikayet eden kesimdir. Ve bunlar, ürünleri veya işletmeyi hiç kimseyle paylaşmamış olanlardır. Piyango zihniyetlerine sahipler ve işi, kendisinden başkasını herkesin yapmasını bekliyorlar. Başarılı insanların yaptıklarından hoşlanmazlar.

Veba gibi bu insanlardan kaçının. Kendi kendine yardım etmeye istekli olmayan birisine yardım etmeye çalışarak zamanınızı ve paranızı boşa harcarsınız.

Negatif İnsanlar

Ağ pazarlama sektöründe kaçınmak istediğiniz bir sonraki grup negatif kişilerdir. Bunlar her şeyde olumsuz gören millettir. Onlar her zaman karamsardırlar. Bardağın her zaman yarısı boştur onlara göre. Sadece kötü şeylere odaklanırlar.

Etraflarındayken seni germeleri çok normaldir. Odaya girdiklerinde herkes onların ne zaman gideceklerini sorgular. Her zaman, her şeyden şikayet ederler. Onlara göre, iyi giden 99 şey olsa bile, çalışmayan bir 1 şey çok önemlidir.

Olumsuz insanlarla ilgili sorun, yeterince etrafta dolanırsanız, sonunda sizi kendi seviyelerine indirecek olmalarıdır. Doğru, kötü bir elmanın iyi elmalar ile dolu bir varili mahvedebileceği doğru. Bu insanlardan ne pahasına olursa olsun kaçının ve onlarla zaman harcamayın.

Son düşünceler

Sonuç olarak, ağ pazarlamadaki belirli insan gruplarından kaçınmanız gerekir. İnanın, birlikte çalıştığınız kişi, sponsor olduğunuz kişiler ve üst sıranla ilgili seçici olmak zorundasınız. İnsanların iyi bir tavır, açık bir zihin ve güçlü bir iş ahlakına sahip olmasını istemeniz kötü bir şey değildir. Sizi aşağı çeken değil, sizi büyüten ve teşvik eden insanlarla çalışmak istersiniz.

Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

2,961BeğenenlerBeğen
117,507TakipçilerTakip Et
4,374TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Başarılı Bir Kariyer İçin 6 Rehber Adım

Başarılı bir kariyer için neler yapılabilir? Kişisel gelişim bu süreçte önemli midir? Hangi becerileri edinmeliyiz? Para kazanmak, etkili bir insan olmak, iş dünyasında lider...

Doğrudan Satışta Kalıcı ve Tutarlı Olmak

Doğrudan satışta kalıcı ve tutarlı mısın? Ya da dürüst müsün? Eğitim, kişisel gelişim, kişisel beceriler, satış pazarlama becerileri gibi konular üzerinde çalışıyor musun? Hergün...

Hafıza Nasıl Geliştirilir? 7 Doğal Yol

Hafıza nasıl geliştirilir? Bu soru unutkanlık yaşayan ya da kendini geliştirmek isteyen insanların sorduğu sorulardandır. Belleğinizi güçlendirmek, hayatınıza daha da hakim olabileceğinizin kanıtıdır. Hafıza,...

Kişisel Gelişim Her Yaş Grubu İçin Neden Önemlidir?

Kişisel gelişim her yaş grubu için önemli ve faydalıdır. Her ne kadar genç yaş için düşünülse de kişisel gelişim kitapları, videolar, seminerler gibi her...

Rakiplerinizi Sevmek İçin 8 Güçlü Neden

Hepimizin hayatta rakipleri var. Bizi düşünmeye, gelişmeye, yeni beceriler elde etmeye iten kişilerden bahsediyoruz. Bazen bir rakibin gelişimi, karakterinizdeki belirli farklılıkları ortaya çıkarır. Diğer...

Doğrudan Satışta İnancınızı Nasıl Artırabilirsiniz?

Doğrudan satışa olan inancınızı nasıl inşa ediyorsunuz? Başarının gerçek anahtarı nedir? Doğrudan satış başarısı için inanç son derece önemlidir. Size inancın "birine veya bir...