Ağ Pazarlamasında Kaçınılacak Kişiler

Bugün sizinle ağ pazarlamasında kaçınacak insanlar hakkında konuşmak istiyoruz.

Bugün sizinle ağ pazarlamasında kaçınacak insanlar hakkında konuşmak istiyoruz. Söyleyeceğimiz şeyi dinleyip uygularsanız, bu yazıdaki tavsiyelerin size zaman ve gönül rahatlığı kazandıracağını düşünüyoruz.

Öncelikle ve en önemlisi, pazarlama ağı endüstrisi hakkında en güzel şeylerden biri, birlikte çalıştığınız kişiyi SEÇMENİZ. Unutmayın ki sponsor olduğunuz herkes potansiyel olarak sizinle birlikte bir LIFE-LONG iş ortağı olabilir. Öyleyse, kime sponsor olmayı seçeceğiniz konusunda seçici olun. Birisi sizi sinirlendiriyorsa, yalan söylüyorsa, olumsuz bir tutum sergiliyorsa ya da dürüst değilse, onlarla günlük olarak çalışmak ister misiniz?

Peki kimden kaçınmalısın?

Kaçınmanız gereken iki grup insan var (işinizde ve hayatta). Bu iki tip insan tembel insanlar ve negatif insanlardır. Bu makalenin geri kalanında, her bir insan grubu hakkında daha fazla konuşacağız.

Tembel İnsanlar

Tembel insanlar her yerdeler. Muhtemelen bu kategorideki birçok insanı biliyorsunuzdur. Bunlar, hayatta her şeyin kendisine verilmesini isteyen millet. Hükümetin onlarla ilgilenmesini bekliyorlar. Çok az da olsa iş yerinde maaşlarında büyük bir artış bekliyorlar.  Bu kesim başarılı değil ve sadece yakınır, konuşur dururlar.

Bunlar, ağ pazarlama sektörüne katılan ve ilk ayın sonunda henüz zengin olmadıklarından şikayet eden kesimdir. Ve bunlar, ürünleri veya işletmeyi hiç kimseyle paylaşmamış olanlardır. Piyango zihniyetlerine sahipler ve işi, kendisinden başkasını herkesin yapmasını bekliyorlar. Başarılı insanların yaptıklarından hoşlanmazlar.

Veba gibi bu insanlardan kaçının. Kendi kendine yardım etmeye istekli olmayan birisine yardım etmeye çalışarak zamanınızı ve paranızı boşa harcarsınız.

Negatif İnsanlar

Ağ pazarlama sektöründe kaçınmak istediğiniz bir sonraki grup negatif kişilerdir. Bunlar her şeyde olumsuz gören millettir. Onlar her zaman karamsardırlar. Bardağın her zaman yarısı boştur onlara göre. Sadece kötü şeylere odaklanırlar.

Etraflarındayken seni germeleri çok normaldir. Odaya girdiklerinde herkes onların ne zaman gideceklerini sorgular. Her zaman, her şeyden şikayet ederler. Onlara göre, iyi giden 99 şey olsa bile, çalışmayan bir 1 şey çok önemlidir.

Olumsuz insanlarla ilgili sorun, yeterince etrafta dolanırsanız, sonunda sizi kendi seviyelerine indirecek olmalarıdır. Doğru, kötü bir elmanın iyi elmalar ile dolu bir varili mahvedebileceği doğru. Bu insanlardan ne pahasına olursa olsun kaçının ve onlarla zaman harcamayın.

Son düşünceler

Sonuç olarak, ağ pazarlamadaki belirli insan gruplarından kaçınmanız gerekir. İnanın, birlikte çalıştığınız kişi, sponsor olduğunuz kişiler ve üst sıranla ilgili seçici olmak zorundasınız. İnsanların iyi bir tavır, açık bir zihin ve güçlü bir iş ahlakına sahip olmasını istemeniz kötü bir şey değildir. Sizi aşağı çeken değil, sizi büyüten ve teşvik eden insanlarla çalışmak istersiniz.