Ağ Pazarlamasında Kaçınılacak Kişiler

Bugün sizinle ağ pazarlamasında kaçınacak insanlar hakkında konuşmak istiyoruz. Söyleyeceğimiz şeyi dinleyip uygularsanız, bu yazıdaki tavsiyelerin size zaman ve gönül rahatlığı kazandıracağını düşünüyoruz.

Öncelikle ve en önemlisi, pazarlama ağı endüstrisi hakkında en güzel şeylerden biri, birlikte çalıştığınız kişiyi SEÇMENİZ. Unutmayın ki sponsor olduğunuz herkes potansiyel olarak sizinle birlikte bir LIFE-LONG iş ortağı olabilir. Öyleyse, kime sponsor olmayı seçeceğiniz konusunda seçici olun. Birisi sizi sinirlendiriyorsa, yalan söylüyorsa, olumsuz bir tutum sergiliyorsa ya da dürüst değilse, onlarla günlük olarak çalışmak ister misiniz?

Peki kimden kaçınmalısın?

Kaçınmanız gereken iki grup insan var (işinizde ve hayatta). Bu iki tip insan tembel insanlar ve negatif insanlardır. Bu makalenin geri kalanında, her bir insan grubu hakkında daha fazla konuşacağız.

Tembel İnsanlar

Tembel insanlar her yerdeler. Muhtemelen bu kategorideki birçok insanı biliyorsunuzdur. Bunlar, hayatta her şeyin kendisine verilmesini isteyen millet. Hükümetin onlarla ilgilenmesini bekliyorlar. Çok az da olsa iş yerinde maaşlarında büyük bir artış bekliyorlar.  Bu kesim başarılı değil ve sadece yakınır, konuşur dururlar.

Bunlar, ağ pazarlama sektörüne katılan ve ilk ayın sonunda henüz zengin olmadıklarından şikayet eden kesimdir. Ve bunlar, ürünleri veya işletmeyi hiç kimseyle paylaşmamış olanlardır. Piyango zihniyetlerine sahipler ve işi, kendisinden başkasını herkesin yapmasını bekliyorlar. Başarılı insanların yaptıklarından hoşlanmazlar.

Veba gibi bu insanlardan kaçının. Kendi kendine yardım etmeye istekli olmayan birisine yardım etmeye çalışarak zamanınızı ve paranızı boşa harcarsınız.

Negatif İnsanlar

Ağ pazarlama sektöründe kaçınmak istediğiniz bir sonraki grup negatif kişilerdir. Bunlar her şeyde olumsuz gören millettir. Onlar her zaman karamsardırlar. Bardağın her zaman yarısı boştur onlara göre. Sadece kötü şeylere odaklanırlar.

Etraflarındayken seni germeleri çok normaldir. Odaya girdiklerinde herkes onların ne zaman gideceklerini sorgular. Her zaman, her şeyden şikayet ederler. Onlara göre, iyi giden 99 şey olsa bile, çalışmayan bir 1 şey çok önemlidir.

Olumsuz insanlarla ilgili sorun, yeterince etrafta dolanırsanız, sonunda sizi kendi seviyelerine indirecek olmalarıdır. Doğru, kötü bir elmanın iyi elmalar ile dolu bir varili mahvedebileceği doğru. Bu insanlardan ne pahasına olursa olsun kaçının ve onlarla zaman harcamayın.

Son düşünceler

Sonuç olarak, ağ pazarlamadaki belirli insan gruplarından kaçınmanız gerekir. İnanın, birlikte çalıştığınız kişi, sponsor olduğunuz kişiler ve üst sıranla ilgili seçici olmak zorundasınız. İnsanların iyi bir tavır, açık bir zihin ve güçlü bir iş ahlakına sahip olmasını istemeniz kötü bir şey değildir. Sizi aşağı çeken değil, sizi büyüten ve teşvik eden insanlarla çalışmak istersiniz.

Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

2,440BeğenenlerBeğen
79,953TakipçilerTakip Et
561TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Doğrudan Satışta Ortalamalar Yasası

Doğrudan satışta ortalamalar yasası nedir? Doğrudan satışta başarı için, sayılar neden önemlidir? SMART bir plan ile ortalamalar yasası nasıl çalışır? Eğer yeni bir girişimci...

Başarılı İnsanları Diğer İnsanlardan Ayıran Özellikler

Başarılı insanları diğer insanlardan ayıran özellikler, hemen hemen herkesin merak ettiği şeylerdendir. Dünyanın en zengin insanları, finansal özgürlükleri için neleri farklı yapıyorlar? İster girişimci...

Doğrudan Satışta Dürüstlük

Doğrudan satışta dürüstlük ne demektir? Dürüst ticaret yapmak bize neyi anlatıyor? Profesyonel iş adamı nasıl olur? Girişimciliğinizde dikkat etmeniz gereken önemli noktalar nelerdir? Bugünkü...

Çörek Otu Nedir? Çörek Otu Faydaları Nelerdir?

Çörek otu, alternatif tıpta önemli bir konuma sahiptir. Kış aylarında hastalıklara karşı kalkan olan çörek otu, kanser gibi ağır hastalıklara da şifa olmaktadır. Peki,...

Hayatınızda Gerçek Mutluluğu Geliştirmenin 16 Yolu

Gerçek mutluluğu yakalamak için yollar nelerdir? Onu bulabilir miyiz? Mutlulukta sadece stresin yokluğundan daha fazlası olsa da, stres giderici faaliyetler ve mutluluk arasında ilişkiler...

Müşteri Tutma Programlarınızı Nasıl Geliştirirsiniz?

Müşteri tutma programları boşlukta gelişmez. Tüm çalışmaların pazarlama şemsiyesi altında ve rehberliğinde yapılması gerekir. Böylece yapılanların belirlenmesi ve ölçülmesi söz konusu olabilmektedir. Müşteri tutma...