Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2021 Aralık Ayı Nasıl Geçecek?

Network Okulu Aylık Burç Yorumları - Girişimciler için 2022 Nisan ayı burç yorumları

Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2021 Aralık Ayı Nasıl Geçecek?

Kasım ayı genel olarak tüm burçlar için yorucu bir aydı. Bir çoğunuz zorlandınız. Birçok kişi hayatından insanlar çıkardı. Bedenen ve ruhen yorgun hissettiniz. Aralık ayı, Kasım ayına nazaran hafif ve ılımlı geçecek. 13 Aralığa kadar Merkür, 21 Aralığa kadar Güneş Yay burcunda olacak. 13 Aralık ve 21 Aralıktan itibaren ise Merkür ve Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Hangi evinize denk geliyorsa burçları en çok o alanlarda etkileyecek. Bu ayın en önemli konusu, 4 Aralıktaki Yay burcunda gerçekleşen  Güneş tutulması olacak. Güneş tutulması Yeniayla birlikte olur. Hangi evinizi etkiliyorsa o alanlarda yeni başlangıçlar, yenilikler yapabilirsiniz. Büyük girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu dönemi iyi değerlendirin 19 Aralığa kadar. 19 Aralıkta İkizler burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay tamamlanmaları, sonlanmaları gösterir. Yarım kalan işlerinizi Dolunay zamanı tamamlayabilirsiniz. İlişkinizi sonlandırma kararı da alabilirsiniz. Bu sonlanmalar olumsuz değil illaki. Olumlu sonlanmalar ya da tamamlanmalar da olabilir. Yani iyi giden bir ilişkinizi artık evliliğe taşıyabilirsiniz. Yarım kalan işinizi tamamlayabilirsiniz. Tedavi görüyorsunuzdur artık tedaviniz sonlanabilir.

19 Aralıkta aynı zamanda Venüs gerilemesi başlıyor. Bu gerileme 30 Ocağa kadar sürecek. Venüs retro yaparken yeni ilişkilere başlamak, yeni eğitime başlamak, yeni işe başlamak, imzalar atmak, anlaşma yapmak, yeni ortaklığa başlamak, yeni iş girişimlerinde bulunmak, finansal ya da mesleki büyük adımlar atmak uygun değildir. Bu dönemde her türlü ikili ilişkileriniz pratik, yüzeysel olsun. Karşınızdaki insanlarla fikri meselelere dalmayın.

Contents

17-24 Aralık tarihleri arasında yılın son Satürn-Uranüs kareleri yaşanıyor. Kareler çatışmaları anlatır. Eski ve yeni çatışır. Yani bir geçmişte bir gelecekte olabilir zihinler. Eski aşklarla yeni aşklar kafanızı karıştırabilir. Genel olarak bu ay en çok Yay ve Oğlak burçları şanslı etkiler alıyor fakat tüm burçlarda olduğu gibi onlar da 19 Aralık itibariyle dikkatli olmalılar. Çünkü Venüs sosyal bir gezegen olduğu için geri hareketi çok önemli etkiler bırakır.

Network Okulu Kampüs – Tarafsız Network Marketing Eğitimleri İçin Hemen Tıklayın >>

 

Koç Burcu 2021 Aralık Ayı Yorumu

20 Mayıs’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcunda ikinci evinizde olacak.

2021 Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Güneş 21 Aralık’a kadar Yay burcunda olacak. Birçoğunuzun yurtdışı bağlantılı konuları olabilir. Uzaklarda yaşayan tanıdıklarınızla ilgili gündemleriniz olabilir. 19 Aralıkta İkizler burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Kardeşlerinizle, yakın arkadaşlarınızla ortak bir plan yapabilirsiniz ya da onlarla ilgili bir görüşünüz netleşebilir. 19 Aralık itibariyle Venüs retro yapıyor. Üstlerle ilişkilerinizde kendinizi cebelleşirken bulabilirsiniz. Bu dönemde herkesle olan iletişiminize dikkat edin.

Sağlık: Sağlığınızla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili bir sıkıntı görünmüyor.

Para: Kendi işiniz varsa bir işletme sahibiyseniz Venüs retrosu zamanı finansal konularda bir takım pürüzlerle  uğraşma ihtimaliniz var.

Kişisel Gelişim: Hayat felsefeniz, dünya görüşünüz, maneviyatınız ön plana çıkıyor. Hayatı sorguluyorsunuz. Bir eğitime başlayabilirsiniz. Yalnız 19 Aralıkta Venüs retro harekete başlıyor. 30 Ocak tarihine kadar retro yapacak. Bu süreçte yeni eğitime, kursa başlamak doğru değildir.

Kariyer: Dolunay zamanı ticari faaliyetlerinizle ilgili bir karar alabilirsiniz. İş büyütme, yeni bir pazara girme gibi düşünceleriniz olabilir. İletişim becerinizi kullandığınız bir sektördeyseniz daha belirgin bir neticelenme etkisi var Dolunayın. Mart ayına kadar iş değiştirmeyi düşünmeyin.

Bu ayki spotunuz: Hastalıkların en büyüğü kararsızlıktır. Rene Descartes

 

Boğa Burcu 2021 Aralık Ayı Yorumu

Ay boyunca Mars Yengeç burcunda olacak. Kararlar, planlar, sürekli değişen fikirler ve biraz da zihniniz hareketli olacak.

2021 Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: 19 Aralık-30 Ocak tarihleri arasında Venüs retro yapıyor. Bu dönemlerde eşinizin akrabalarıyla, uzaklarda yaşayan tanıdıklarınızla olan ilişkilerde sorunlar yaşayabilirsiniz. Geçmiş konular tekrar alevlenebilir. Güven duygusunu sarsacak durumlar olabilir. Bu süreç boyunca pratik, kısa, yüzeysel ilişkiler kurun. Fikri meselelere çok dalmayın.

Sağlık: Sağlığınızla ilgili gündeminiz olabilir. Boğaz yolları, bademcik alanlarında hassassınız.

Para: Bu ay maddi konular daha çok gündeminizde olacak. Güneş ve Merkür Yay burcunda olacak. Ve aynı zamanda Güneş tutulması ve Dolunay daha çok finansal alanınız etkiliyor. Gelir giderleriniz, miras, tazminat, kredi, borç, alacak konuları ön planda. Maddi konularla ilgili yeni başlangıçlar ve dönüşümler olabilir. Dolunayla birlikte maddi tablonuz netleşiyor. Bu Dolunay size uzun zamandır beklediğiniz bir parayı getirebilir. Bir mülk alabilir ya da satabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Bilinçaltı dönüşümleri, enerji konuları, terapi konularıyla ilgilenebilirsiniz. Geçmiş yenilgilerinizin üzerine bambaşka dönüşümler yapabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Venüs retro harekete başlıyor. Yeni bir eğitime başlamayın. Akademik hayatınız varsa bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz.

Kariyer: Dolunayla birlikte kariyerinizle ilgili konular netleşebilir. Yayıncılık işleriniz varsa Venüs retrosu döneminde aksaklıklar yaşayabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Geçişe cesaret etmek, insan ruhunun nihai sınavıdır. Wole Soyinka

 

İkizler Burcu 2021 Aralık Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yalnız başınıza gördüğünüz bir rüya sadece bir rüyadır. Beraber gördüğünüz bir rüya ise gerçekliktir. - John Lennon

2021 Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: 21 Aralık’a kadar  Güneş Yay burcunda olacak. Merkür de eşlik edecek. İkili ilişkiler, evliliklerle ilgili durumlar ve iş ortağınızla ilgili konulara odaklanıyorsunuz. Artık ilişkilerle ilgili ciddi kararlar almaya başlıyorsunuz. Bir iş ortaklığı yapmak isteyebilirsiniz. İş ortağınız varsa ve işler yürümüyorsa ortaklığınızı sonlandırmak isteyebilirsiniz. 4 Aralık Güneş tutulmasıyla beraber her türlü ilişkilerinizde yeni sayfalar açmaya başlıyorsunuz. 19 Aralık Dolunayla birlikte bazı kişileri hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

Sağlık: Sağlığınızla ilgili bir teşhis alabilirsiniz. Dış görüntünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Estetik olma kararı alabilirsiniz.

Para: Dolunayla birlikte parasal konulara odaklanıyorsunuz. Özellikle ortaklı paralar gündeminizde olacak. Dikkat etmeniz gereken en önemli şey, bu ay ne borç alın, ne borç verin.

Kişisel Gelişim: Dolunayla birlikte kendinizle ilgili bir karar alacaksınız. Hayata dair planlarınızı anlatacaksınız. Ne istediğinizi biliyorsunuz.

Kariyer: İşiniz varsa işinizden memnun değilseniz Dolunayla birlikte işinizden ayrılma kararı alabilirsiniz. Daha iyi geliri olan bir iş isteyebilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: İnsanlığın büyük ve muhteşem eseri, bir amaçla yaşamayı bulmaktır. Montaigne

Kitap İncelemeleri – Milyoner Aklın Sırları >>

 

Yengeç Burcu 2021 Aralık Ayı Yorumu

Diyet, beslenme, spor alışkanlıklarınızı değişme zamanı.

2021 Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: 21 Aralık’a kadar Güneş Yay burcunda sizin altıncı evinizde olacak. Günlük rutinlerinizi düzenlemekle ilgili konulara odaklanıyorsunuz. 13 Aralık itibariyle Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Yeni bir ilişkiye  ya da yeni bir ortaklığa başlamak isteyebilirsiniz. Yalnız Venüs retro harekete başlayacağı için daha dikkatli olmanızda fayda var. İlişkileriniz daha yüzeysel olsun bu dönemde.

Sağlık: Kendinizi ruhsal ve bedensel olarak yorgun hissedebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili inişli çıkışlı etkiler görünüyor. Sağlığınızla ilgili uzun süren bir rahatsızlığınız varsa yeni bir tedavi sürecine başlayabilirsiniz veya yeni bir doktor karşınıza çıkabilir.

Para: 13 Aralık itibariyle Merkür Oğlak burcunda olacak. Maddi tablonuzu masaya yatırıyor, bütçe hesaplaması yapıyorsunuz. Birikim ve yatırım konularında kararlar veriyorsunuz.

Kişisel Gelişim: Geçmiş konulara, geçmişe odaklı olabilirsiniz. Geçmişteki korkularınıza takılabilirsiniz. Bu durum yeni bir şeylere başlamanıza engel olabilir. Bu ay korkak davranmaya müsait bir ay olabilir sizler için. Güzel şeyleri farkında olmadan elinizle itebilirsiniz. Dikkat edin.

Kariyer: İş hayatınız yoğun bir tempoyla geçecek. Bazı Yengeç burçları kendisini sıkışmış hissedebilir. İşle ilgili önünüzü görmekte zorlanabilirsiniz. İş yapış şeklinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. İmzalar, sözleşmeler için 19 Aralık itibariyle daha dikkatli olmanızda fayda var.

Bu ayki spotunuz: Geçmişi değiştiremezsin ama gelecek elinin içindedir. H. White

 

Aslan Burcu 2021 Aralık Ayı Yorumu

Başarı Burçları - İç huzuru en yüksek hedefiniz olarak belirleyin ve hayatınızı bunun etrafında düzenleyin. - Brian Tracy

2021 Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: Çocuğunuzla ilgili konular ortaya çıkabilir. Hayatınızda biri varsa onunla planlar yapabilirsiniz. Yalnız olan Aslan burçları 4 Aralık Güneş tutulmasıyla beraber yeni insanları hayatlarına sokabilir, yeni aşka yelken açabilirler. Yanınızda çalıştırdığınız  bir insan varsa yardımcınız olabilir, bebeğinizin bakıcısı olabilir bu alanlarda 19 Aralık itibariyle sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Sosyal çevreniz genişliyor, arkadaşlarınızla olan iletişiminiz artıyor. 

Sağlık: Cilt, dil, diş, iskelet problemleri sizi zorlayabilir. Yemenize içmenize dikkat edin. Mide sorunları yaşayabilirsiniz.

Para: Gelirinizi arttığı bir sürece giriyorsunuz. İşinizden gelen geliri artırmak için harekete geçiyorsunuz.

Kişisel Gelişim: Bu ay enerjiniz yüksek olacak. Dansa, spora yazılabilirsiniz. 13 Aralıkta Mars Yay burcuna geçiyor. Kafanızda oluşturduğunuz fikirler, planlar için harekete geçme, eyleme dökme zamanı.

Kariyer: 19 Aralık itibariyle 40 gün boyunca işverenseniz yeni eleman alımından, çalışansanız yeni işe başlamalardan uzak durun. 13 Aralıktan itibaren Merkür Oğlak burcuna geçiyor. İş hayatı konularıyla ilgilenmeniz gerekebilir. İş hayatını düzene oturtmak için şanslı etkiler var 19 Aralığa kadar.

Bu ayki spotunuz: İlerlemenin sırrı başlamaktır. Solly Berger

Doğrudan Satış Çok Zor! >>

 

Başak Burcu 2021 Aralık Ayı Yorumu

Jüpiter Balık burcuna geçişiyle evlilik, ortaklık konularında size şans getiriyor.

2021 Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ev, aile, patronlarla ilgili halledilmesi gereken durumlar olabilir. Bu ayki Güneş tutulması ev, aile, yuva konularında yeni başlangıçlar yapmanızı destekliyor. 19 Aralıktan itibaren her türlü ikili ilişkilere dikkat etmeniz gerekiyor. İletişiminizde kontrolcü olun. İş yerinde anlaşamadığınız insanlar varsa kavgadan, laf münakaşalarından uzak durmanızda fayda var. 13 Aralıkta Merkür, 21 Aralıkta Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Sosyal çevreniz hareketleniyor. Hayattan keyif almaya başladığınız bir aya giriş yapıyorsunuz. Çevrenizin arttığı, iletişiminizin genişlediği, aktif bir hayatınızın başladığı bir süreç olacak sizler için.

Sağlık: Ailenizin sağlığıyla daha çok ilgili olabilirsiniz. Varsa ev hayvanınız onun sağlığıyla ilgili durumlar da gündeminizde olabilir.

Para: Geçmişte kaybettiğiniz bir ev, bir mülk, bir gayrimenkul ya da bir yatırım başlığı altındaki bir konu tekrar seçeneklerinizde olabilir.

Kişisel Gelişim: Zihinsel olarak kaygı, korku hallerinden kurtuluyorsunuz. 19 Aralık İkizler Dolunayıyla birlikte hayatınız ve hedefiniz değişiyor.

Kariyer: Güneş tutulması kariyerle ilgili yeni başlangıçlar yapmanız için sizi destekliyor. Kariyerinizle ilgili değişiklikler olabilir. İş hayatınız yoksa hedeflerinize ulaşmak adına ciddi fırsatlar karşınıza gelebilir. Venüs retrosu işlerinizin yolunda gitmesini biraz geciktirebilir, engelleyebilir. Venüs retrosu döneminde dikkatli olmanızda fayda var. 

Bu ayki spotunuz: Uzun düşünmek insana, çok kez fırsat kaçırtır.  Publilius Cyrus

 

Terazi Burcu 2021 Aralık Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Aşk ile ilgili bir gündeminiz var ise aşka bakış açınız, yaşayış şekliniz açısından faydalı olacak bir döneme giriyorsunuz.

2021 Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: Güneş tutulmasıyla sosyal çevreniz yenileniyor. Yakın çevrenizle olan iletişiminiz artıyor. Kardeşlerinizin, yakın arkadaşlarınızın, komşularınızın, akrabalarınızın hayatında hızlı gelişmeler olabilir. Siz de bu gelişmelere müdahil olabilirsiniz.

Sağlık: Venüs retrosuyla ailenizin sağlık konuları gündeme gelebilir. Geçmişte yaşanan sağlık sorunları tekrar nüksedebilir. 19 Aralık-30 Ocak arasında sağlığınıza ekstra özen gösterin.

Para: 19 Aralık-30 Ocak arası emlak, alım, satım işlerine girişmeyiniz. Sürpriz bir miras, bir yerlerden para haberi gelebilir. Bunları mümkünse retro sonrası değerlendirin. Diğer insanların gelirlerinizde söz sahibi olması gibi durumlar yaşanabilir.

Kişisel Gelişim: Sürekli düşünüyor, kararlar almaya çalışıyorsunuz. Birçoğunuzun eğitim planları olabilir. Yeni eğitime başlayabilirsiniz. Yurtdışı ile ilgili konular netleşebilir. Venüs geri hareketinde. Vesveseli, kuruntulu bir ruh hali içerisinde olabilirsiniz.

Kariyer: Ticari faaliyetleriniz varsa güzel hareketlenmeler olabilir. Her türlü iş girişimlerine açık bir aydasınız. Satış, pazarlama, tanıtım, reklam, network, radyo, televizyon alanlarıyla ilgili işiniz varsa oldukça aktifsiniz. Önemli bir işe başlayabilirsiniz. Hızlı gelişmeler karşınıza gelebilir.

Bu ayki spotunuz: İnsan beyni değirmen taşına benzer. İçine yeni bir şeyler atmazsanız kendi kendini öğütür durur. İbn-i Haldun

Beyaz Rengin Anlamı Ve Psikolojik Etkileri >>

 

Akrep Burcu 2021 Aralık Ayı Yorumu

Mayıs Ayı Burç Yorumları - Ay tutulması döneminde sinir sistemiyle ilgili rahatsızlıklar nüksedebilir.

2021 Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: Venüs gerilemesini yakın çevre alanlarınızda yaşayacaksınız. Yakın çevrenizle iletişime bu dönem ekstra özen gösterin. Bu dönemde aldanmalar, aldatmalar olabilir. Sizi hayal kırıklığına uğratan insanlar olabilir. Bu ay bazı Akrepler ya evlenebilir ya da boşanabilir.

Sağlık: Ameliyatlık bir durumunuz varsa Dolunayla birlikte netleştiriyorsunuz. Bu ay spor yaparak enerjinizi atabilirsiniz.

Para: Para alanlarınız hareketleniyor. Elinize bir para geçebilir ya da gelecek bir parayı değerlendirmek için planlar yapabilirsiniz. 13 Aralığa kadar parasal konularda ne yapacağınızı düşünüyor, 13 Aralıktan itibaren harekete geçiyorsunuz. Gezilere, seyahatlere olan harcamalarınız ön planda olacak.

Kişisel Gelişim: Güneş tutulmasıyla beraber güzel, pozitif adımlar atıyorsunuz. Bilinçaltı konularıyla ilgilenebilirsiniz. Her şeye kuruntu yapmamaya özen gösterin. 

Kariyer: İletişime dayalı işleriniz varsa Venüs retrosu döneminde zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Uranüs iş alanlarında sizi özgürleştirmek istiyor. İşinizle ilgili bir sorununuz varsa bunu çözmek istiyor. 

Bu ayki spotunuz: Günlük işini doğru yaptıysan gece uyku kendiliğinden gelir. Theador Storm

 

Yay Burcu 2021 Aralık Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yabancı kültürleri öğrenmek isteyebilirsiniz.

2021 Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: İkizler Dolunayı ilişki alanınızda gerçekleşiyor. İlişkinize ve ortaklıklara dair vereceğiniz önemli kararlar olabilir. Ay sonuna doğru beraber çalıştığınız insanlarla bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.  21 Aralığa kadar Güneş sizin burcunuzda olacak. Merkür de sizin burcunuzda. Çevreniz değişiyor. Yeni insanlar hayatınıza girebilir. İkili ilişkileriniz değişmeye, dönüşmeye başlıyor.

Sağlık: Sakarlıklara, kazalara, çarpma ve yaralanmalara karşı dikkatli olmalısınız.

Para: Venüs sizin para alanlarınızda gerileyecek. 30 Ocağa kadar büyük para girişimlerinden büyük harcamalardan kaçının. Biraz kemer sıkma durumlarına girebilirsiniz. Bir takım borçlar çıkabilir.

Kişisel Gelişim: Sizin burcunuzda bir Güneş tutulması gerçekleşiyor. Hayatınızda atmanız gereken adımlar, davranışlarınızda değişmesi gereken noktalar bu tutulmayla hareketleniyor. Hayat enerjiniz yüksek olacak.

Kariyer: Kariyer hayatınızın değişmeye başladığı bir sürece giriş yapıyorsunuz. Venüs retrosu döneminde ticari faaliyetlerinizde daha önce çalıştığınız insanlarla çalışmanız daha doğru olur. Yeni insanlarla çalışmayın bu dönemde. 19 Aralıktan önce iş değiştirmek istiyorsanız değiştirin. Sonrası iş değiştirmek için uygun bir dönem değil.

Bu ayki spotunuz: Akıl bir paraşüt gibidir. Açıldığında iş görür. Dennis Waitley

Başarılı İnsanların Rutinleri – Brian Tracy >>

 

Oğlak Burcu 2021 Aralık Ayı Yorumu

Kafa karışıklığı baskı altında olmanın bir belirtisidir. - Luke Rhinehart

2021 Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 21 Aralık itibariyle Güneş sizin burcunuza geçiyor. Girmiş olduğunuz her ortamda dikkat çekiyorsunuz. Bu ay ilişkilerinizi ikinci plana atabilirsiniz. Venüs retrosu döneminde eski ilişkileriniz tekrar kapınızı çalabilir. Burada biraz dikkat edin.

Sağlık: Sağlık sorununuz varsa Güneş tutulmasıyla şifa bulabilirsiniz. Venüs 30 Ocağa kadar sizin sağlık alanınızda gerileyecek. Ateşli hastalıklara, bağışıklık sisteminizin düşmesine, kemiklerinize, dişlerinize, iskelet sisteminize ve karaciğerinize karşı dikkatli olun. Bu alanlarla ilgili sorunlar ortaya çıkabilir.

Para: 19 Aralık-30 Ocak tarihleri arasında büyük para girişimlerinden uzak durun. 24 Aralık civarı para harcamalarınız hızlanabilir.

Kişisel Gelişim: 21 Aralığa kadar geçmişle gelecek arasında gidip gelebilirsiniz. Melankolik ruh hali içerisinde olabilirsiniz. 21 Aralıktan sonra hedef odaklı oluyorsunuz. Melankolik ruh halinden çıkıyorsunuz. Nasıl planlar yapmanız gerektiğini düşünüyorsunuz.

Kariyer: Kendinize yeni bir iş düzeni, yeni bir çalışma düzeni oturtmak isteyebilirsiniz. İş yoğunluğu yaşadığınız, çok çalıştığınız bir dönem.

Bu ayki spotunuz: Eylem planı bulunmayan bir hedef ancak bir hayal olur. Nathaneil Branden

 

Kova Burcu 2021 Aralık Ayı Yorumu

Taşınma, yeni ev alma, tadilat yapma, aileyle oluşacak yeni bir durum söz konusu olabilir.

2021 Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: 20 Aralık’ta Koç burcunda Dolunay meydana geliyor. Yakın çevre, arkadaşlar, kuzenlerle ilgili bir sonlanmayı gösteriyor. Bu sonlanmayı sadece olumsuz olarak düşünmeyin. Bir arkadaşınızla olan küslüğünüz de son bulabilir.

Sağlık: Kazalara, sakarlıklara karşı dikkatli olun. Genel itibariyle sağlığınız iyi durumda.

Para: Harcamalarınızın yüksek olacağı bir ay. Hesap kitap yaparak maddi konularınızı tekrar gözden geçirebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Akademik mevzular, yurtdışı bağlantılı işler, girdiğiniz sınavlar, aldığınız eğitimler gibi konular gündeminizde olacak. Merkür retrosu olduğu için bu konularda sıkıntılar olabilir.

Kariyer: Yurtdışı bağlantılı ticari faaliyetleriniz varsa uğraşmanız gereken bir konu çıkabilir. Dolunay zamanı iş hayatınızda sizi zorlayıcı durumlar olabilir. 23 Aralık itibariyle daha tutkulu, mücadeleci, başarı odaklı olacaksınız.

Bu ayki spotunuz: Kim büyük fikirler için yaşıyorsa, kendini düşünmeyi unutur. B. Auerbach

 

Balık Burcu 2021 Aralık Ayı Yorumu

Dünyanın üstüne çıkabilen bir bakış, onu anlayan tek bakıştır. R. Wagner

2021 Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: Venüs gerilemesi arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarında olacak. Ocak sonuna kadar bazı arkadaşlarınızla aranızda sıkıntı ve sorunlar oluşabilir. Bazılarıyla fikir konusunda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Eski arkadaşlarınız bu dönemde karşınıza çıkabilir. Bu dönemde organizasyonlarda, aktivitelerde sıkıntı yaşamaya meyilli olabilirsiniz.

Sağlık: Sağlığınızla ilgili zorlandığınız alanlar artık geride kalıyor.

Para: Venüs retrosu döneminde parasal anlamda biraz sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Parasal konulara odaklanıyor, gelirinizi artırmanın yollarını arıyorsunuz.

Kişisel Gelişim: Yolunda gitmeyen konu ve olayları ele alış tarzınızı değiştirebilirsiniz. Kafanızdaki fikirleri, planları hareketlendirmek anlamında 13 Aralık sonrası destekleyici olacak.

Kariyer: Kariyer ve meslek alanlarında kendinizi gösteriyorsunuz. Kariyerinizle ilgili konularda önemli kararlar almak isteyebilirsiniz. Meslek hayatınızda sizi aşağı çeken durumlar neler, hangi durumları geliştirmeniz gerekiyor Güneş tutulmasıyla birlikte bunları göreceksiniz.

Bu ayki spotunuz: Fikir kalpten aldığı hızla ilerler. Konfüçyüs