Doğrudan satış çok zor. - Bu liderlerin üstesinden geldiği zorluklardan, ortaya koyduğu çalışmadan, karşılaştığı reddedilme miktarından ve sahip olduğu sebattan haberiniz var mı?

Doğrudan satış ticaretini yapmak çok zor! Çok az insan size bunu söyleyecektir, ama bu doğru. Evet, çok basit. Başarının adımları berrak. Ancak bu adımları izleyerek ve daha önce yapılanları tekrar etmek zor geliyor bir çok insana. Ama korkmayın.  Bir iş kurmak hiçbir zaman kolay değildir. Ve hayatta HERHANGİ BİR ŞEYDE mega başarı, olağanüstü çaba ve sebat gerektirir.

Sektörde onlarca yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren liderlere göre bu ticaret zordur. Bu liderlerin üstesinden geldiği zorluklardan, ortaya koyduğu çalışmadan, karşılaştığı reddedilme miktarından ve sahip olduğu sebattan haberiniz var mı?

Açıkçası, sektörümüzdeki insanların % 1’inin, hatta 1000’de 1’inin bile onların büyük bir pazarlama ağı işi kurmak için yaptığını yapmaya istekli olacağından şüphe duyabilirsiniz.  İşte bu yüzden sektörde geçirdiği süre boyunca bu kadar başarılılardı ve milyonlarca dolardan fazla komisyon kazandılar!

Doğrudan Satış Çok Zor!

Garip bir nedenden ötürü, insanlar endüstrimize katıldıklarında piyango zihniyetine sahipler.

Garip bir nedenden ötürü, insanlar endüstrimize katıldıklarında piyango zihniyetine sahip olurlar. Hiçbir şey yapmasalar bile, distribütör olduktan sonra, hemen para kazanmaya başlayabileceklerini düşünüyorlar. Bunu çoğu insanın tembelliğine yorabilirsiniz. Ve birçok distribütörün insanları işe çekmek için kullandığı yutturmaca hareket olduğunu bilmelisiniz.

Gerçek şu ki, bu işe dahil olmak kolay ama başarması zor! Yüzlerce (belki binlerce) kişiyle kişisel olarak konuşmaya istekli olmalısınız ve her gün çoğu insanın bir ay veya yıl içinde karşılaştığından daha fazla reddedilmeyle karşılaşmalısınız. İçinizdeki çoşku azaldıktan sonra bile ilk kararınızı yerine getirmeye istekli olmalısınız. Sıfır geliriniz olsa bile hedeflerinizi görselleştirebilmelisiniz. Cesaretiniz, sebatınız, zihinsel dayanıklılığınız ya da başka ne demek istiyorsanız ona sahip olmalısınız.

Zor Zamanlarda Sizi Ayakta Tutacak Motivasyon Kaynağı Nedir? >>

Doğrudan Satış İçin Beklentilerinizi Ayarlamalısınız

Sektörümüzde başarılı olmak zor olsa da mümkündür. Binlerce insan, çoğu kişinin yapmak istemediği şeyi yapmaya istekli oldukları için, genellikle 3 ile 7 yıllık tutarlı bir çabayla, önemli miktarda altı ve yedi rakamlı kaldıraçlı gelir elde etti.  En çok kazananları inceleyin ve şunları göreceksiniz:

  • Binlerce insanla konuştum.
  • 100-200 veya daha fazla kişiyi kişisel olarak işe aldım.
  • Günde 10-20 kez reddedildim.
  • Ekiplerinde çoğu insanın hayal edebileceğinden daha fazla kişi istifa etti.
  • Haftanın yedi günü, iş günlerinde dahi her gün çalıştım.
  • İşler yolunda gitmese bile, ASLA HEDEFLERİNİZDEN GÖZÜNÜZÜ AYIRMAYIN!

MLM’de 3 Büyük Zorluk >>

Zor olacağını biliyorlardı. Yapılması gereken çok iş olduğunu biliyorlardı. Reddedileceklerini biliyorlardı. Üç adım geri ve dört adım ileri atacaklarını biliyorlardı. Başlangıçta, ilk komisyon çeklerini elde etmeden önce bir veya iki yıl çalışabileceklerini biliyorlardı. Büyük bir takım kurabileceklerini ve bir anda kaybedebileceklerini biliyorlardı.

Ama yine de işlerini kurdular. Vizyonerlerdi ve başkalarının yapmak istemediği bir şeyi yaparlarsa, çoğu insanın asla sahip olamayacağı şeye sahip olacaklarını biliyorlardı: zaman özgürlüğü ve finansal özgürlük. Size tavsiyemiz, ilk% 1’in yaptığı şeyi yapmaya başlamak ve diğer % 99’un ne yaptığını görmezden gelmeniz üzerinedir. Çünkü onların yaptıklarını yapabilirsen, sahip olduklarını alırsın!

Son düşünceler

Özetle, doğrudan satışın yapılması çok zordur. Başka türlü düşünmeyin. Büyük bir distribütör ekibi oluşturmak, daha önce yaptığınız hiçbir şeye benzemeyecek. Reddedilecek, hüsrana uğrayacak, yorulacak, sıkılacak ve bırakmak istediğiniz zamanlar olacaktır. Ancak vizyonunuzu yakından takip edebilir ve bir süre ısrarcı ve tutarlı kalırsanız, ilk % 1’in bir parçası olabileceğinize dair hiç şüpheniz olmasın.

Sizin düşünceleriniz nelerdir? Sizce de doğrudan satış zor bir ticaret midir? Bir yorum bırakın ve ne düşündüğünüzü bize bildirin. Cevabınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Doğrudan Satışın Altın Kuralını Sizlerle Paylaşıyoruz! >>