fbpx

Başarılı Olmanın 8 Sırrı

Herkesin başarılı olmak için kendi yöntemleri vardır. Ancak aşağıda sıraladığımız yöntemler başarıya giden yolu eğlenceli bir sürece dönüştürmek için bilinmelidir.

 

Her gün yapmaya korktuğunuz bir şey yapın

Konfor alanınızdan çıkmayı alışkanlık haline getirdiğinizde, duygusal ve mantıksal olarak geliştiğinizi ve zihinsel engellerinizi aştığınızı göreceksiniz.

 

Yeni insanlarla tanışın

Zaman zaman yeni insanlarla tanışmak size kendi hakkınızda çok şey öğretecek. Kendinizle ilgili öğrendiğiniz yeni bilgileri kendi hayatınıza katkıda bulunmak ve başkalarına yardım etmek için kullanabilirsiniz.

 

Liderlik rolünü üstlenin

Hayatınızın her alanında liderlik rolünü üstlenmeyi alışkanlık haline getirin. Bir seyahat, bir sosyal etkinlik ya da bir grup çalışması düzenleyin. Liderlik rolü üstlendiğinizde özgüveninizde ciddi bir artış göreceksiniz.

 

Bütün fikirlerinizi not alın

Hiç zaman zaman aklınızda ışıklar yandığı oluyor mu? Fikirlerinizi dönüp bakabileceğiniz bir yere not alın, göz ardında kalmasın.

 

Kendinize zaman ayırın

Günde yarım saatinizi planlarınızı ve geleceğinizi düşünerek geçirin. Bunu yaparken yalnız ve sessiz bir yerde olun. On yıl sonra nerede olmak istediğinizi düşünün.

 

Dışarıda daha fazla zaman geçirin

Gün içinde genelde bulunduğunuz yerin dışına daha çok çıkın. Bunu planlamak zorunda değilsiniz. Basit bir doğa yürüyüşü ve su kıyısı size bu konuda yardımcı olacaktır. Böylelikle günlük ve haftalık görevlerinize yönelik yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Başarılı olmak, işkolik olmak ve tüm zamanı işte geçirmek demek değildir.

 

Daha çok okuyun

Televizyonu, bilgisayarı, telefonu bir kenara bırakın ve elinize bir kitap alın. Kitap okumayı alışkanlık haline getirdiğinizde dünyayı daha farklı açılardan görecek ve vizyonunuzun genişlediğini hissedeceksiniz.

 

Kendinize karşı dürüst olun

Hayatta ne istediğiniz ve kim olduğunuzla ilgili kendinize karşı dürüst olun. Hayat amacınız hakkında düşünmeye vakit harcamaktan çekinmeyin, asla zaman kaybı olarak görmeyin.

 

Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

3,743BeğenenlerBeğen
166,501TakipçilerTakip Et
4,624TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2021 Mayıs Ayı Nasıl Geçecek?

Network Okulu aylık burç yorumları köşesinde girişimcileri neler bekliyor? 2021 Mayıs ayı burç yorumları sizi etkiliyor mu? Burç yorumları okumak, hayatınıza dair birtakım bilgiler...

Farkındalık Kazanmanın Değeri

Kişisel gelişim bölümümüzde bu defa farkındalık üzerine duracağız. Farkındalık nedir? Farkında olmak nedir? Kişisel farkındalık kazanmak insanların hayatı anlama noktasında aşacağı engellerin başında gelir....

Kısa Hikayeler – Mutsuz Kral Hikayesi

Mutsuz kral hikayesi nedir? Bakış açınızı değiştirecek anlamlı hikayeler son derece önemlidir. Kısa hikayeler bölümümüzde mutsuz bir kralın hikayesini paylaşıp mutluluk kavramı üzerinde duracağız. Nedir...

Network Marketingde Olumlu Düşünmenin Önemi

Network marketingde olumlu düşünmenin önemi nedir? Network marketing en çok kazananlar listesi içerisinde bulunan liderlerin düşüncelerini hiç merak ettiniz mi? Bazıları için, bir network...

Kendinize Her Zaman Hatırlatmanız Gereken 8 Nokta

Kendinize her zaman hatırlatmanız gereken şeyler nelerdir? Zorluklar, başarı yolunda aşmanız gereken engellerdir. Hayatınız sizin seçimleriniz üzerine kurulu olup, zorluklara karşı bakış açınızı değiştirmeyi...

Doğru Kararlar Verebilmek İçin Bir Düşmanınız Var: STRES

Stres, sisli bir havaya benzer. Önünüzü görmekte zorlanırsınız ve hata yapma ihtimaliniz çok fazladır.. Bu nedenle bir an önce bu sisli havadan çıkmaya çalışın....