fbpx
2017 yılı itibari ile 21 kitap yazmış olan yazar, bu süreçte 100 binden fazla insana seminer vermiştir.

Başarı(sızlık) Yazılımımız Nasıl Çalışıyor? – Mümin Sekman

“Bizi başarılı ya da başarısız yapan, doğuştan gelen kapasitemiz değil; kapasitemizi kullanma kapasitemizdir. “

İlk kitabını 21 yaşında yazan kişisel gelişim uzmanı, danışman ve yazar Mümin Sekman, İstanbul’da doğmuştur. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirmiş olup, hukuk alanında hiç  kariyer yapmamıştır.

2017 yılı itibari ile 21 kitap yazmış olan yazar, bu süreçte 100 binden fazla insana seminer vermiştir. Kişisel Gelişim Merkezi (KİGEM)’nin kurucusudur.

Türkiye’de “kişisel gelişim uzmanı” ifadesini ilk kullanan kişi olduğunu belirten yazar, “başarılı olmanın öğrenilebilir olduğunu” insanlara anlatmayı misyon edinmiştir.

“%98 başarılı olmak isterken, hayal ettiğini hayatına gören, “yaptım, oldu” diye kendini gerçekleştirmiş insanların oranı %20-30 civarında” olduğunu belirten yazar diğer insanların neden başarılı olamadığı konusunda dikkat çekici noktalar sunmaktadır.

Mümin Sekman’ın TEDx konferansındaki konuşmasını, birlikte izleyelim;

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

Yorum Yap


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın