Birisini Fırsatınıza Davet Etmeden Önce Kendinize Sormanız Gereken 3 Soru

Şirketinizin kazanç yapısı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Fırsatlarınız hakkında daha fazla bilgi vermek için insanları davet etmek, ticaretiniz için bir yaşam çizgisidir. Davetler olmadan, olası müşteriler onlar için bir fırsat olduğunu asla bilemez. Bir sunum yapmadan, nasıl bir işe alınacaklarını bilemezler ve çalışanlar olmadan ölü bir balıksınızdır.

Yani…

Her yol davete dönüyor. Birisini fırsatınıza nasıl davet ettiğiniz, mesleki ilişkinizin geri kalanı oluşturur;

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

 Network Marketing hakkında ne düşünüyorsunuz?

Çoğu kez, Network Marketing’e yeni katılan insanların bir Network Marketing şirketi ile ilgili küçük çekinceleri vardır. Network Marketing’in alt standart bir meslek olduğunu düşünürler. Bir bütün olarak mesleğin sahip olduğu güven eksikliği, yeni birini davet etmeyi çok zorlaştırıyor. Bir şeyi fark etmelisiniz:

“Network Marketing mükemmel bir iş değil, ama daha iyi bir yoldur.”

Eğer Network Marketing’e dahil olduğunuzu kabul etmekten utanıyorsanız bu konularda çalışmanız GEREKİR. Bir akıl hocasına danışın, antrenman yapın, duygularınızı öğrenin, utancınızı yenmek için ne yapmanız gerekiyorsa şimdi yapın.

Şirketinizin kazanç yapısı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Şirketinizin kazanç yapısı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Eğer kazanç yapınızı açıklayamazsanız zaten kaybettiniz demektir. Olası müşteriler, fırsatlardan yararlanabildiklerini görebildikleri için işe başlarlar. Kaydolabilecekleri bir kişiyi tanıyabilirler ya da kendileri de kayıt olabilirler. Ödeme planınıza, sisteminize, %100 güveniniz yoksa, davetiniz veya sunumunuz sırasında fırsatı açıklamakta için çok zorlanacaksınızdır.

 Ürünleriniz hakkında neler hissediyorsunuz?

Ürünlerinizi kullanıyor musunuz? Ürünlerinizin arkasındaki bilimi biliyor musunuz? Ürünleriniz için iyi bir temsilci misiniz?

Yukarıdaki üç sorudan herhangi birine HAYIR cevabı verdiyseniz, bunu düzeltmenin zamanı geldi. Müşterilerinizin sizi takip etmesini istiyorsanız, sattığınız ürünleri görmeniz, tanıtmanız ve anlamanız gerekir. Ürünleri, telafi edilecek bir mazeret olarak KULLANMAYIN. Onlara inanın veya şirketinizi değiştirin.

Mükemmel Bir Davet ile Network Marketing’deki Geleceğinizin Kilidini Açın yazısı için >>