Mükemmel Bir Davet ile Network Marketing’deki Geleceğinizin Kilidini Açın

Davet, işinizde insanların merakına dayanan güçlü bir gelir akışı yaratmanın ilk adımıdır.

Belki siz bir öğretmensiniz, belki bir fabrika işçisi, belki bir sigorta satıcısı, hikayeniz ne olursa olsun, fırsat davet ettiğiniz bir kişi ile ilgili olacaktır.

Mükemmel bir davet için:

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

Başladığınızdan başka biri olmayınız. Etkili olmaya ihtiyacınız yok. İhtiyacınız olan tek şey cesaret.

Network Marketing’e ilk girdiğimizde, herkesin fırsatımıza atlayacağını düşünüyoruz. Yapmanız gereken tek şey 5 kişiyi kayıt ettirmek ve 5’ine de “evet” dedirtmek. Network Marketing’de 2 dakikadan fazla bir süredir varsanız, bunun doğru olmadığını anlarsınız. Buradaki anahtar, teklifinize çok azınızın atlayacağı ve çoğunun başaramayacağı konusunda erken fark yaratmaktır.

Erken fark edin, bu bir sayı oyunu. Azı size katılacaktır. Size hayır diyen her bir kişi sizi hedefinize, size evet diyenlerden daha çok yaklaştırır.

Her birimizin bir kararı vardır. Bunu bir ömür boyu sürecek bir kariyere mi dönüştüreceğiz yoksa yıkılmaya ve çıkmaya mı başlayacağız? Daha sonra karar verirseniz, etrafınızdaki herkesi avlamaktan çekinebilirsiniz. Silahınızı çekin ve hareket eden her şeye ateş edin. İlişkiyi beslemeyin ve kariyerinizin zorlu, kısa ömürlü ve can sıkıcı olacağını fark edin.

Network Marketing ticaretinde bir kariyer oluşturmaya karar verirseniz, silahınızı kaldırın ve kulağınızı dört açın. İnsanları dinlemek zorundasınız. İnsanları ve durumlarını tanımalısınız. İlişki kurmak zorundasınız.

İlişkiler kurun ve hedefleri avlamayı bırakın.

Zaman geçmeye devam edecek. Karınız ya yükselecek, aşağı inecek ya da aynı kalacaktır. Ancak, davet konusunda ustalaşmak için asla zaman ayırmazsanız, hayal kırıklığına uğrayacaksınızdır. Avlanmayı durdurun ve dinlemeye başlayın.

Dağınıklığın diğer yanında yeni bir fırsat olduğunu unutmayın. Yola devam edin ve sizin için neler olduğunu keşfedin.

Umarız bu makale size iyi gelir. Umarız bu 4 adımı uygulayabilir ve davetiyenizi yönetmeye başlamak için kullanabilirsiniz. Unutmayın, bu ticaret, sizin ticaretiniz. Bu yüzden profesyonel davet yapmayı öğrenmek zorundasınız.

Etkili davet yapabilmek için sizlerde düşüncelerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.