Instagram Soru/Cevap Etkinliğimiz – 46. Hafta

46.sını gerçekleştirdiğimiz soru/cevap etkinliğimizde, sorulan sorular ve verilen cevaplar arasından en beğenilenleri sizler için seçtik;

Network Marketing her kesimden, yaştan, farklı eğitim seviyelerinden insanlara din, dil, ırk, cinsiyet ayrımı yapmaksızın aynı fırsatı veren adil bir ticaret modelidir. Bu ticaretin parçası olan herkes, kendini geliştirerek ve öğrenerek ek gelir hatta hayallerine ulaşmasını sağlayacak kadar ciddi gelirler kazanma fırsatına ulaşabilir. Ancak başlangıçta herkesin kafasında onlarca soru olabilir. Bu sorular cevaplanmadıkça büyür, şüpheye, korkuya, büyük bir engele dönüşebilir. Bazende farklı bir fikir almak, farklı bakış açısı kazanmak için önemlidir. Bir cümle, çok karmaşık görünen bir sorunun, ne kadar basit olduğunu fark etmemizi sağlayabilir.

İşte bu nedenle,tecrübeli networkokulu.net ekibi olarak, hangi firmada olursa olsun network yapan/yapmak isteyen ama soruları olan herkese ufak da olsa yardımcı olmak istedik. Her hafta Pazartesi günü saat 21:00/23:00 arasında instagram hesabımızda canlı canlı soru/cevap yaparak, merak ettiğiniz sorularınızı cevaplıyoruz.

46.sını gerçekleştirdiğimiz soru/cevap etkinliğimizde, sorulan sorular ve verilen cevaplar arasından en beğenilenleri sizler için seçtik;

1 ) Canlı yayında birine davet, sunum, follow, işe başlangıç, 1 saat süren skeç şeklinde?

Farklı faklı fikirlerde geliyor bunun gibi.. Canlı yayınlar fena  değilmiş. Soru cevap bitince talepleri sizlerle paylaşacağız. Şu an firma ziyaretleri/tanıtımları önde gidiyor.

2 ) Bu işle ilgili tavsiye edilen kitaplar?

Networkokulu.net’te kitap&film kategorisinde listeler yayımlıyoruz. Bakabilirsiniz. Kitap tavsiyeleri liste 1 için, buradan listemize ulaşabilirsiniz.

3 ) İşimi anlatamıyorum çekiniyorum, ne yapmalıyım?

Başlangıçta hayır duyma veya başarısızlık korkusu duymanız normal. Hemen hemen herkes bunu yaşar. Özgüveninizi  artırmak için;

  1. Bilginizi arttırın.
  2. “Hayır” duymanın normal olduğunu kabul edin. Bu bir son değil. Başarılı herkes bir çok hayır duymuştur.
  3. Başarılı bir tanıtımcı olmak için çok pratik yapmalısınız.
  4. Eğer yeniyseniz üst levellerinizden yardım isteyin.

Korkumuzu nasıl yeneriz? Videosu için buraya tıklayıp videomuzu ziyaret edebilirsiniz.

***

Bu hafta az soru cevapladık ama bizim için güzel bir geri bildirim oldu hepinize teşekkür ederiz. 2020’de Network Okulu’nda neler görmek istersiniz diye sorduk bu hafta;

  1. Firma ziyaretleri
  2. Ürün tanıtımları
  3. Kitap incelemeleri/ tanıtımları
  4. Youtube’da yeni programlar
  5. Online eğitimler

Sizlerden gelen mesajlarda; Hepsi cevabı dışında, firma ziyareti ve online eğitim en çok istenenlerden oldu. 2020’de güzel sürprizlerimiz olacak inşallah. Soru cevabı kaçıranlar fikirlerini önerilerini bizimle paylaşabilir. Herkese bol kazançlı sağlıklı bir hafta diliyoruz.

***

Her hafta Pazartesi günleri saat 21:00/23:00 arası Instagram hesabımızdan soru cevap etkinliğimize katılabilirsiniz. Ayrıca, kafanıza takılan soruları yorum kısmından sorabilir veya  sitemizdeki “Sorular” kısmından hem daha önce sorulmuş sorulara bakabilir hem de bize sorabilirsiniz.

Network Okulu Youtube Hesabı >>

Network Okulu Instagram Hesabı >>

50 Soruda Network Marketing için >>