Kabuğunu Kırıp Daha İyi Bir Hayat Yaşamak İçin 3 Tavsiye

Kabuklarınızdan kurtulmaya ve sahip olduğumuz kutsal hayattan en iyi şekilde yararlanmaya başlamaya şu anda karar vermelisiniz

Alıştığınız bir şeyden kurtulmak kolay değildir.Daha iyi bir yaşam için birçok fırsat belirdiğinde, bu fırsatları yakalamanız gerektiğini biliyorsunuz.Kabuklarınızdan kurtulmaya ve sahip olduğumuz kutsal hayattan en iyi şekilde yararlanmaya başlamaya şu anda karar vermelisiniz.

İşte burada bunun üç yolu var

Hayır Demeyi Bırak

Eğer o gün için hali hazırda bir planın yoksa, arkadaşlarının seni davet ettiği sosyal aktivitelere katılmak için tereddüt etme.

Eğer o gün için hali hazırda bir planın yoksa, arkadaşlarının seni davet ettiği sosyal aktivitelere katılmak için tereddüt etme.Kiminle tanışacağını, neler olabileceğini ve nasıl yeni anılar yaratabileceğini asla bilemezsin.

Korkularımızın büyük bir çoğunluğu saçmadır ve mantıksal temelleri yoktur.Hayır demeyi bırakıp daha sık evet demeyi öğrenmemiz lazım.Şu anda evet de.Bu bütün her şeyi değiştirecek.

Kendini Ortaya Koy

Her gün dışarı çıkmana gerek yok ama her şeyin gerçekleştiği dünyadan saklanma rutinini terk etmen gerekiyor

Her gün dışarı çıkmana gerek yok ama her şeyin gerçekleştiği dünyadan saklanma rutinini terk etmen gerekiyor.

Kabuğundaki kırılmaların sesini duyma vakti.Kendini ortaya koymayı dene.Ne yapabileceğini keşfetmek için fazlasıyla kaynağın var.

Kurduğun İlişkilere Değer Ver

Kurduğun İlişkilere Değer Ver

Hayır demeyi bıraktın, kendin için kararlar almaya başladın ve kendini ortaya koyuyorsun. Yüksek ihtimalle yeni arkadaşlıklar oluşturdun ve var olan arkadaşlıklarını güçlendirdin.Günün sonunda, en önemli olan şey ilişkilerimizdir.Hayatımızı en iyi şekilde yaşamamız için etrafımızdaki insanlara değer vermemiz gerekiyor.

İnsan ilişkilerinin etkisi tahmin ettiğimizden daha güçlü.Etrafını ne kadar çok benzer hedeflere sahip ve seni yukarı çeken insanlarla doldurursan, hayatta o kadar başarılı olursun.Ve daha fazla kabuğundan kurtulursun.