Network Marketing’de İlerlemeni Engelleyen Şey

Bir şeyde başarılı olmak için, neye dahil olduğumuzu gerçekten anlamalıyız

İnsanlar bazen her türlü yanlış beklentiyle işimize girerler ve bu yanlış beklentilere sahip olduklarında, işlere yanlış şekilde yaklaşırlar. Gerekli çabayı göstermezler ve doğru çaba göstermediklerinde, doğru sonuçları alamazlar ve pes ederler. Yanlış beklentilerle giren insanlar neredeyse birkaç gün içinde bırakırlar. Bu da bizim işimizde en büyük sorun.

Network Marketing’e baktığınızda, orada büyük bir şikâyet var; bu ticarette başarılı olan sadece birkaç kişi var! Bu doğru olabilir, işin doğası, yaptığımız ve yapmayacağımız şeylere bağlı olarak başarıyı arttırır. İnsanlar işine girdiklerinde, bir çeşit zengin yönlerden zengin bir program olduğunu ya da üstlerinin bu işin işe yarayacağını ve yalnızca birkaç kişiyi bir gecede zengin hale getirmeleri gerektiğini düşünüyorlar. Tüm bunlar yanlış beklentilerdir ve neye bulaştığını gerçekten anlamadıklarını gösterir.

Bir şeyde başarılı olmak için, neye dahil olduğumuzu gerçekten anlamalıyız. Bir hukuk diploması alıyorsanız ve bunu elde etmek için ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız, şansınız birkaç ay içinde sona erer, bırakırsınız. Aynı şekilde, içine girdiğimiz şeyin bir iş olduğunu anlamak zorundayız. Eğitim ve çeşitli diğer araçlarla bize yardımcı olacak farklı insanlar olsa da bu bir iştir ve başarılı olmak için iş odaklı, iş benzeri bir özveri, iş benzeri bir çaba gerektirir.

Peki sen bu konuda ne düşünüyorsun?