Network Marketing’de Daha Hızlı Para Kazanın

Network Marketingde hızlı para kazanabilirsiniz.

Network Marketing’de hızlı para kazanabilirsiniz. Fakat ayrıntılara girmeden önce, görelilik hakkında konuşalım. İlginç olan şey, hızlı olarak görünen bu olay aslında kesinlikle hızlı bir şekilde değildir. Aslında, daha önce networker olarak çalıştıysanız, genellikle hiçbir şeyin hızlı bir şekilde gerçekleşmediğinin farkına varmışsınızdır.

Bu işte başarılı olmak için formül;

Zihniyet+Eylem+Beceri= Başarı

Başarınız ve onu elde ettiğiniz hız bu formülle ilgilidir. Kafan doğru yerde olmalı. Doğru adımları atmalı ve düzenli olarak sizi geliştirecek aktiviteler yapmanız gerekmektedir. Ve mesleğinizde ilerlemek için özel beceriler edinme ve geliştirme üzerinde çalışmalısınız.

İnsanları sürekli olarak çekmek için, yaptığınız işe inanmalısınız

Bunu dünyanın her yerinde her konu için düşünebilirsiniz. Kişisel olarak kendiniz inanmadığınız bir şeyi satmak imkansızdır. Yani… bunun üzerinde kendinizi geliştirin. Kendinizi zihnen, yaptığınız işi yapmaktan gurur duyuyor konuma getirmeniz gerekir. Pek çok kişi Network Marketing alanında çalışıyor, ancak içlerinde bir şüphe ile… Şüpheden inanca geçiş yaptığınız an, işiniz pozitif yönde ilerleyecektir.

Kendinizi başarıya bırakın

Kendinizi ne kadar destekleyici, canlandırıcı ve pozitif insanlarla sararsanız, zihnen de daha başarılı ve güvenli hale gelirsiniz. Gerçekten çok basit. Girişken, motive olmuş ve olumlu insanlarla zaman geçirdikçe bu pozitif özellikler sizi de etkisi altına alacaktır. Boş zamanınızın çoğunu geçireceğiniz kişileri dikkatli seçin çünkü onlar düşünme şeklinizi, olaylara bakışınızı ve zihin yapınızı büyük ölçüde değiştirecektir.

Tepkileriniz hayatınızı belirler

Hayatınızda oluşan durumlardan önemli olan onlara nasıl tepki verdiğinizdir. Pozitif bir şekilde yaklaştığınız her olay sizde mutlu bir anı, güzel bir tecrübe olarak kalır ve hayatınızdaki farklı koşullara ve durumlara nasıl cevap vermeyi tercih ederseniz, hayatınızda ne kadar ilerlediğinizde belirleyici bir faktördür. İnsanlara nasıl davrandığınızdan ve işinizdeki durumlara nasıl tepki verdiğinizden ve tepki verdiğinizden emin olun. Herkes sizi izliyor. Ne görmelerini istiyorsun?

Daha çok pratik yapın

Bu işte çok az kişi yeterince pratik yapıyor ama çoğu kişi neden iyi olmadıklarını ya da iyi sonuç aldıklarını merak ediyorlar. Vasat eylemlerden büyüklük sonuçlar beklenmez. Daha iyi olmak ister misin? Gerçekten, gerçekten iyi? Ardından, yaptığınız her şeyde mükemmelleşmeye başlayın. Tüm eğitimleriniz ve insanlara öğrettiğiniz her şey, podyum zamanından basitçe sahne veya konuşmadan fazlasını içermelidir.

İnsanları küçük gruplara ayırmak ve becerilerini geliştirmek için çalışmak, sohbet ederken ilgi çekmek, sunum yapmak ve insanlara teklif yapmak gibi şeylerin pratiklerini yapmalısınız. Profesyonellik pratik yapmakla oluşur… Onları profesyonel yapan şey bu. Bu işte ne kadar az insan pratik yapmak için zaman harcıyor? Uygulama yetkinlik oluşturur. Daha fazlasını eğitiminize katın ve Network Marketing de hızlı bir şekilde para kazanma olasılığınız artacaktır.

“Profesyonellik,pratik yapmakla oluşur.”

Zamanınızın çoğunluğunu para kazandıran işlere ayırın

Aslında size hiç para kazandırmayan “meşgul” faaliyetlerle uğraşmak oldukça kolaydır. Günleriniz üretken bir şey yapmadan çok hızlı geçebilir. Network Marketing’de size para kazandıran tek şey sunum yapmak, araştırmak ve insanları etkilemektir.

Hemen hemen tüm zamanınızı sunumlar yaparak ve ürün veya işinizle ilgili insanlara ulaşarak geçirmiyorsanız, başarılı olma sürecini hızlandırmanıza yardımcı olacak doğru etkinlikleri gerçekleştirdiğiniz söylenemez.

Nereye gittiğinizi bilin

Bir sonraki rütbeye geçmeniz için ne kadar uzak olduğunuzu bilmeniz gerekir. Sıradaki dereceye ulaşabilmeniz için tam olarak ne yapmanız gerektiğine dair net bir fikriniz var mı? Bu dereceyi korumak için neyin gerekli olduğunu biliyor musun? Başarı kazayla hızlı bir şekilde gelmez. İnşa ettiğinden emin ol.

Odaklanın

Gerçekten çok hızlı gitmek istiyorsan, o zaman vaktinizi boşuna harcayan sizi geliştirmeyen şeyleri bırakıp işinize yoğunlaşmalısınız. Bunun ne demek olduğunu hepimiz biliyoruz. Her gün yarın tatile gidiyormuş gibi çalış. Hızlı çalış, daha fazlasını yap, başarı daha hızlı gelir…