Çünkü doğamız gereği düşündüğümüz, içimizden geçen her şeyin, hemen olmasını istiyoruz.

Network Marketing’de Kim, Neden Başarısız Olur?

Bugün sizlerle paylaşacağımız konu, ek gelir kazanmak, sosyal bir çevre edinmek, yurtiçi veya yurtdışı tatile çıkabilmek, çocuğunun okul masraflarını veya evin mutfak masraflarını karşılamak vb isteyen herkesin aklını kurcalayan bir nokta; İnsanların %95’i, Network Marketing’de neden başarısız olmaktadır? Ya da soruyu tersten düşünelim, nasıl oluyor da %5’lik kesim başarılı oluyor?

“Başarı bir yolculuktur, bir varış noktası değil.” – Ben Sweetland

Öncelikle bu sözü aklımızın bir köşesine kazımamız gerekiyor. Neden mi? Çünkü doğamız gereği düşündüğümüz, içimizden geçen her şeyin, hemen olmasını istiyoruz. Hemen ödülü istiyoruz. Araba hayali kuruyoruz, anında evin önüne bakıyoruz orada mı diye. Dikkat edin hayal etmekten bahsetmiyoruz… Hiçbir bedel ödemeden, çaba sarfetmeden, plan yapmadan, çalışmadan ödülü istiyoruz. İstediğimiz olmayınca da oturup ağlamaya, arabesk müzik dinlemeye, eski sıradan hayatımızda yaptıklarımızı tekrar yapmaya başlıyoruz.

Ancak atlanılan nokta, başarının bir süreç olduğuyla alakalıdır. Beklentilerimizi doğru ayarlamak, sadece Network Marketing’e başlarken değil, her işe başlarken yapmamız gereken bir şeydir.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

***

Bu video sorularınıza yanıt verdi mi? Sizler de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi, yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

Yorum Yap


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın