Network Marketing’in Sizin İçin Olmamasının 3 Sebebi

Sıkı çalışmak istemiyorsanız;

Sıkı çalışmak istememek

Bir girişimci olmak kolay değildir. Amacınız üzerinde sıkı çalışma, bağlılık ve tek bir odaklanma gerektirir. Networker olmak ciddi bir iştir. Bir kez ciddiye aldığın zaman, gerçekten çok basit olur, ama bunun için koşuşturmalısın!
Başlayabileceğiniz bütün yeni işler gibi, zorluklarla, başarısızlıkla ve uzun saatler ile karşılaşacaksınız.Eğer başarılı olursanız,böylece bir daha haftada 40 saat çalışmak zorunda kalmayacaksınız!

Bu çok fazla iş gibi geliyorsa, o zaman network marketing sizin için uygun değildir.

Bu işi inşa etmek zaman, tutarlılık, sıkı çalışma ve sabır gerektirir. Eğer bu dört şeyiniz varsa, önemli bir gelir kaynağı ve ödüllendirici bir kariyer kazanma potansiyeline sahipsiniz.

 

Yemek saatlerinde, 2 yaşındaki bir bebekten daha fazla mazeretiniz varsa;

Bahaneler üretmek

Çok meşgul olduğunuzu düşünüyorsanız veya çevrenizin,paranızın olmamasını yapmamak için engel olarak görüyorsanız , muhtemelen bu iş için uygun değilsinizdir. Günümüzde Networkerlıkta başarılı olan insanlar, yolculuğa başladıkları zaman yeterli zaman ya da paraya sahip olmadıkları ve daha iyi bir hayat yaratmak istedikleri için bu işe başladılar.

 

Ürüne, şirkete, endüstriye ve kendinize inanmıyorsanız;

İnanç

Bu noktayı bir arabaya benzeterek gösterelim. İleriye gitmek için otomobilin 4 lastiğe ihtiyacı var. Bu lastiklerden biri patlamışsa, hiçbir yere gidemezsiniz. Benzer şekilde, Network Marketing işinde başarılı olmak istiyorsanız, sattığınız ürünü sevmeniz, temsil ettiğiniz şirkete ve yeteneklerinize inanmanız gerekir. Bu endüstrinin gücü, hayatınızı olumlu bir şekilde etkilemesinde. Bunlardan biri eksik olsa bile, başarılı olma hedefinize çok yaklaşamazsınız.