fbpx

Randy Gage – Network Marketing’de Başarısız Olmanın 5 Püf Noktası

Dünyanın en fazla kazanan networkerlerinden, yazar ve eğitimci Randy Gage, yirmi yıllık tecrübesiyle, Network Marketing’de başarısız olmanın  5 can alıcı noktası konusunda bizi uyarmaktadır.

Gelin bu tecrübelere birlikte bakalım;

1)Yeterli düzeyde ustalık edinmemek:

Network Marketing’de yapılan en büyük hatalardan biri de sadece bir ürün alarak zengin olma fikridir. Kimse sadece bir ürün aldı diye zengin olamaz. Bu bir ticarettir ve kendine özgü kuralları vardır. Bu kuralları öğrenmek tamamen bizim sorumluluğumuzdadır.

2)Elinizdeki Fırsatın Değerini Gösterememek:

Bu kısımda üç şey çok önemlidir;

-Doğru değere sahip olmak

Network Marketing’i tam olarak anlamaya çalışınız. Çünkü Bu ticaret, dünyanın en ahlaki ticaretidir.

-Değerinizi çarpıcı şekilde gösterebilmek

İşe başladıktan sonra elimizdeki değeri karşıya sunmak, tanıtımını yapmak tamamen bizim çabamıza bağlıdır. Bunu göstermek veya göstermemek tamamen bizim elimizdedir.

-Değerinizi çarpıcı biçimde tanıtmak

Yukarıdaki ilk 2 noktaya dikkat ettiğiniz ölçüde, elinizdeki değeri tanıtmanız hiç de zor olmayacaktır. Yeteneklerinizi ilerletmeniz, tamamen sizin çabanıza bağlıdır.

3)Yoksulluk Bilinci ile Başarıyı Denemek

Network Marketing’de insanların başarısız olmalarını en büyük nedenlerinden biri de  tamamen sağlıksız bir risk korkusu. Bazı insanlar inanılmaz derecede korku temelli oluyor. Ayda 1000 $ kazanma fikri, 100 dolar kaybetme korkusuyla boğuluyor.

4) Asıl Önemli Olan Şeyi -Ana şey- Yapmama

Üst düzey başarıya ulaşamayan insanların çoğu, en meşgul insanlardır. Bütün gün meşguller! Başarılı Network Marketing liderleri, takvimlerini nasıl kapatacaklarını, müsait olmadıkları zamanı ve nasıl eğleneceklerini planlarlar.

5)Bırakmak

Network Marketing’de hep duyarsınız; “Başarısız olan çok fazla insan var bu ticarette.” diye. Aslında bu konu biraz farklı. Network Marketing, sıradan insanları, maddi refaha ulaştırabilecek yollardan biridir. Sıradan insanlara bu kadar basit bir yol sunan tek sektördür. Ancak bu ticarette başarı için, sadece ürün almak yetmez; bu ticaretin kurallarını öğrenmeli ve öğrendiklerimizi de uygulamalıyız. Bu kısım tamamen bizim sorumluluğumuzdadır.

Nasıl?

Sürekli ve planlı olarak spor yapan, günlük beslenmesine dikkat eden kilolu bir kişinin, sizce yağları erir mi? Tabiki evet!

Bu durum Network Marketing’de de aynıdır.

“Network Marketing’de başarısız olmak diye bir kavram yoktur; bırakmak vardır. Siz de Network’un kurallarını öğrenmeye çabalayıp, bunları uyguladığınız sürece başarılı olmanız kaçınılmazdır.”

Bol kazançlar…

Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

1 YORUM

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

3,450BeğenenlerBeğen
166,501TakipçilerTakip Et
4,561TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Doğrudan Satış Çok Zor!

Doğrudan satış ticaretini yapmak çok zor! Çok az insan size bunu söyleyecektir, ama bu doğru. Evet, çok basit. Başarının adımları berrak. Ancak bu adımları...

Müşteri Odaklı Örgüt Kültürü Nedir?

Müşteri odaklı örgüt kültürü nedir? İşletmelerin, müşteri ilişkilerini başarılı bir şekilde uygulayabilmesi için müşteri odaklı bir örgüt kültürüne sahip olması gerekir. Müşteri odağı, müşteriler için...

Doğrudan Satışta Kişisel Markanızı Nasıl Oluşturursunuz?

Doğrudan satışta kişisel markanızı nasıl oluşturursunuz? Doğrudan satışta, şirketinizin markasını tanıtmak için bir sürü yol vardır. Ancak, şirketinizin markasını, kendinize ait hale getirmekten ve...

Doğrudan Satışın Avantajları – İşinizi Ucuza Nasıl Kurabilirsiniz?

Doğrudan satışın avantajları girişimcilik fikrine sahip olanların planlarında yer etmektedir. E-ticaretin gelişmesi de bu sektöre inanılmaz katkılar, avantajlar sağlamaktadır. Özellikle geleneksel işlerde bir başlangıç...

Super Bowl’a Damga Vuran Tom Brady Kimdir?

Tom Brady kimdir? Dünyaca ünlü sporcu dünyada en çok izlenen spor müsabakalarından Super Bowl tarihine adını altın harflerle yazdırmıştır. Dünyanın en başarılı sporcuları arasındaki...

Instagramda Satış – Instagram İşletme Hesabı İçin İpuçları

Facebook'a bağlı sosyal medya araçlarından olan Instagram, instagram işletme hesabı ile instagramda satış yapmak isteyen girişimcilerin gözdesi olmuş durumda. E ticaret sektöründe satış pazarlama...