fbpx

Network Yaparken Bilmeniz Gereken 10 Şey

Bugünün yayınında, katılacağınız ana kadar network marketing hakkında bilgi sahibi olmanızın istenmediği 10 şeyi paylaşmak istiyoruz. Üst basamakların, size sponsor olacak kişilerin kötü olduğunu ya da sizden bilgi kaçırmak istediklerini ima etmiyoruz. Bunun yerine, bunlar genellikle kayıt olana kadar ve şirkete katılana kadar duymayacağınız şeylerdir.

Networkte bilmeniz gereken 10 şey

90 gün içinde işten ayrılma olasılığınız var.

Takımınıza katılan insanların çoğu 90 gün içinde gitmiş olacak. Bazıları daha erken istifa edecek. Birçoğu programa katıldıkları bir veya iki gün içinde girecek. Birkaçı, altı ile on iki ay kadar sadık kalacaktır ve uzun süre boyunca sadece çok seçkin birkaç kişi sizinle birlikte kalacaktır. Bu istatistiklere girdiğiniz yer, kendi kişisel seçiminizdir. Pek çok insanın düşündüğünün aksine, bu hızlı yoldan zengin olmak isteyenler için uygun bir sektör değildir. Diğer tüm iş girişimlerinde olduğu gibi başarılı olmak için de çok çalışılması gerekiyor.

Bazı sponsorlar sisteminden, bağlı kuruluşlarından ve bilgi ürünlerinden, şirketiyle yaptığı işlemlerden daha fazlasını kazanır.

En iyi kazananlar çoğu, sistemlerinden, eğitim ve liderlik hizmetlerinden network marketing şirketlerine göre daha fazla para kazanıyor. Bu liderler çoklu gelir akışlarına sahip olmak konusunda akıllı. Üst lideriniz size bir şeyler önermeye başladığında, tavsiye ettiği şeylerin kârlı olup olmadığını bildiğinizden emin olun. Tavsiye ettiği bazı şeylerden kâr elde etmesi fena değildir, bunu sadece size açıklamalıdır.

Çoğu insan öğretileni yapmaz.

Takımınızdaki çoğu insan (ve sizin kendiniz) asla öğretildiklerini yapmazlar. İnsanlar bir şeyi nasıl yapacağını öğrenmek için para ödeyecekler, ancak çok nadiren dışarı çıkıp öğrendiklerini uygulayacaklar. Bu sadece insan doğası. Uygulama her zaman teoriyi aşıyor. İnekler gibi eve gelene kadar ders çalışabilirsiniz, ancak bir noktada çalışmanız gerekir. Bu işte başarıya düşünerek ulaşamazsınız.

Çoğu tazminat planı ağır vurucular için tasarlanmıştır.

Çoğu network marketing tazminatı, en çok% 3-5 kazanan ağır vuruş yapanlar için tasarlanmıştır. Ödeme planında bu seviyeye ulaşana kadar, ekibinizdeki distribütör başına fazla bir şey elde edemezsiniz. Ne yazık ki, ağ pazarlamasındaki çoğu insan yarı zamanlıdır, bu nedenle fazla kazanmazlar. Bu nedenle yarı zamanlı ve tam zamanlı dağıtıcıları ödüllendiren dengeli bir tazminat planı bulmak çok önemlidir.

Sektördeki kişilerin% 90-95’i yarı zamanlıdır.

Bu sektördeki insanların çoğu yarı zamanlıdır ve çoğu bu şekilde kalacak. Çoğu yarı zamanlı çalışanlar tam zamanlı çalışacak kadar yetmez ve tam zamanlı çalışacak kadar çalışmazlar. Planlar ağır vurucular için tasarlandığından, çoğu yarı zamanlı çalışanlar istifa edecek, gemi değiştirecek veya çok az şey yapacak.

Birden fazla gelir akışı yaratmaya odaklanın.

Neredeyse tüm en iyi kazananlar çoklu gelir akışına sahiptir. Gerçek para sistemlerde, müşteri adaylarında ve eğitimde. Bu nedenle, network şirketinizle birlikte bunları tanıtmanız gerekir.

İnternet bir sistem değildir.

İnternet bir sistem değildir. Ve bu, zorluklarınızın çözümü değildir. Bu sadece bir araçtır. Çoğu insanın internet pazarlamasını bulması birkaç yıl sürer. İşletmenizi çevrimiçi duruma getirmek zekice olsa da, sorunlarınızı çözmez. PAZARLAMA öğreninceye kadar, çevrimiçi olarak da çok iyi sonuçlar elde edemezsiniz. networkünüzü çevrimiçi oluşturmak istiyorsanız, önce pazarlamayı öğrenin.

Arkadaş, aile ve yabancıları rahatsız etmek tam bir zaman kaybıdır.

En iyi kazananlar, sıcak pazarlarını çalıştırarak başladılar, ancak daha sonra bu listelerini hızla çeşitlendirdiler. Bununla birlikte, ağ pazarlamasındaki çoğu insan, sıcak pazarlarıyla çalışarak korkunç sonuçlar elde eder. Yanlış yoldan yaptıkları için, bu ilişkilerin bazılarını mahvedebilirler bile. Sıcak pazarınızla temasa geçecekseniz, doğru şekilde yapın ve ürünlere liderlik edin. Ağ pazarlama işinizi akıllı bir şekilde büyütmek söz konusu olduğunda, hedef pazarınıza odaklanmak ve sunduğunuz şeyle ilgilenmesi muhtemel olan insanlara odaklanmak zorundasınız.

Çoğu kişi HEDEF PAZARINDA değildir.

Bu çok doğru. Markette beklediğiniz adam hedef pazarda değil. Ayşe teyze de değil. Hedef pazarınız;

  • Kendi işini veya
  • B Planını yapmak isteyen kişiler,
  • Diğer pazarlamacılar,
  • Sistemli bir gelir elde etmek isteyenler,
  • Ürünlerinizi kullanacak kişilerdir.

Asla zamanınızı veya paranızı hedef pazarınızın dışındaki kişilere harcamayın. Tüm başarılı işletmeler açıkça tanımlanmış bir hedef pazara sahiptir ve zamanlarını ve pazarlama bütçelerini bu hedef pazara ulaşmaya odaklarlar.

Başarılı olmak için reklamlara para harcamak zorundasınız.

İlk günden itibaren, işinizi tanıtmak ve pazarlamak için para harcamalısınız. Bu hayati bir konudur. Hiçbir şey yapmadan hayattan bir şeyler isteyen ve kendi işinize herhangi bir para yatırmayan insanlardan biri olmayın. Para kazanmadan önce para yatırmanız gerekir. İş böyle işler. Bana para kazandıktan sonra para yatıracağını söyleme. Bunun yerine, işinize ciddi şekilde davranın ve reklam verin. İnsanlar her zaman önemli olduğunu düşündükleri şeyler için para bulurlar. İşletmenizin reklamını yapmanın doğru yolunu öğrenin.

Son düşünceler

Özetle, bunlar, üst hattınızın bilmenizi en son istediği, fakat sizin başlamadan önce bilmeniz gereken 10 şeydir. Size son bir tavsiyede bulunacak olursak, bu sektördeki insanların % 97’sinin ne yaptığını görün ve onların yaptıklarının tam tersini yapın. En başarılı insanları gözlemleyin, onlar gibi çalışın ve onların yaptıklarını yapın. 2-4 sene bu plana uyduğun zaman bunu yaptığına sevineceksin.

***

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Bu konuları insanların bilmesi, sektörün yararına olur mu olmaz mı? Düşüncelerinizi bizimle, aşağıda yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

1 YORUM

  1. Merhaba. Öncelikle Seçkin bey size ve ekibinize teşekkür ederim. Çok rica etsem benimle iletişime geçerek yardımcı olurmusunuz? Önceden teşekkürler.

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

2,945BeğenenlerBeğen
117,507TakipçilerTakip Et
4,357TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Doğrudan Satışta İnancınızı Nasıl Artırabilirsiniz?

Doğrudan satışa olan inancınızı nasıl inşa ediyorsunuz? Başarının gerçek anahtarı nedir? Doğrudan satış başarısı için inanç son derece önemlidir. Size inancın "birine veya bir...

Öğretmenlerde Tükenmişlik Sendromunu Önlemenin 5 Yolu

Eğitim öğretim hayatında tükenmişlik sendromu, öğrencilerde olduğu kadar öğretmenlerde de görülmektedir. Ders planları, test gereksinimleri, değişen ülke standartları ve ebeveynlerden gelen çağrılar: öğretmenin tükenmişliği...

30 Yaşın Altındaki Milyonerlerde Ortak Olan 8 Özellik

Genç milyonerler arasındaki ortak özellikleri biliyor musunuz? Bazı insanlar emeklilikle milyoner statüsüne ulaşma umuduyla hayatları boyunca sıkı çalışır, cimrilik eder ve biriktirir. Milyoner olmak...

Network Marketing Kariyerinizde Sürdürülebilir Bir Başarı İçin 9 Kural

Network marketingde kariyer yapmaya karar verdiyseniz, sürdürülebilir bir başarı yakalamayı hedefleriz. Network marketingde sürdürülebilir başarı sırrını sorduğumuzda ise birçok konudan bahsedilebilir. Başarılı olmak için genelin...

Başarılı Ve Mutlu Yönetici Olmanın 17 Sırrı

Başarılı ve mutlu bir yönetici nasıl olunur? Eğer iş dünyası içerisinde iseniz ve kariyer basamaklarını kovalıyorsanız, üretkenlik, verimlilik, liderlik gibi konularda kesinlikle kendinizi geliştirmeniz...

Network Marketingde Başkalarını Nasıl Başarıya Ulaştırabilirsiniz?

Network marketingde başarı için başkalarının başarısına nasıl katkıda bulunabilirsiniz? Bu büyük sektörde üstesinden gelmeniz gereken en büyük zorluklardan biri, başkaları için kendileri için istediklerinden...