Sinema Tarihinin Korkusuz Savaşçısı Sylvester Stallone Tarafından Söylenmiş 20 Söz

Sinema tarihinin korkusuz savaşçısı Sylvester Stallone'nin motivasyonunuzu tavan yaptıracak sözünü sizler için derledik.

Sylvester Stallone sözleri nelerdir? Sinema tarihinin en popüler aksiyon yıldızlarından biri olan Sylvester Stallone, boksör Rocky Balboa ve Vietnam Savaşı gazisi John Rambo’yu canlandırmasıyla tanınır. Ünlü Hollywood yıldızının hayatı, başarı öykülerinin başını çekmektedir.

Meteliksiz bir şekilde geldiği Hollywood sektöründe, bir çok rol için başvuruda başarısız olduktan sonra kendi yazdığı Rocky Balboa serisi ile yerini almıştır. Beş parasız olmasına, daha önce oyunculuk kariyeri olmamasına rağmen, göstermiş olduğu üstün performans ile geleceğin yıldızlarından biri olacağını kanıtlamıştır.

Sinema Tarihinin Korkusuz Savaşçısı Sylvester Stallone’den 20 Alıntı

Sylvester Stallone, Rocky Balboa ve Rambo gibi onlarca filmde başrol oynamış adını tarihe altın harflerle yazdırmıştır. Başarı yolunda ilerlemek isteyenlere sözleri ile yol göstermektedir. Sinema tarihinin korkusuz savaşçısı Sylvester Stallone tarafından, motivasyonunuzu tavan yaptıracak 20 sözünü sizler için derledik:

Slyvester Stallone networkokulu.net motivasyon sözleri 1

Kimse size hayattan daha sert davranmayacak. Ne kadar sert vurduğunuz önemli değil. Kendinizi ne kadar tutabileceğiniz ne kadar uzun süre kavga etmeye devam edeceğiniz, ne kadar acı çekebileceğiniz ve ilerlemeye devam edeceğiniz önemli. İşte bunlarla kazanırsınız. –  Sylvester Stallone

 

Size zaten bildiğin bir şey söyleyeyim. Dünya’da her yerde güneş ışığı ve gökkuşağı yok. Dünya aslında oldukça sıradan ve çirkin bir yer ve sizin ne kadar sert olduğunuzu umursamıyor. Sizi dizlerinin üzerinde dövebilir ve izin verirseniz sizi sürekli orada tutabilir. Siz, ben ya da her kimse hayat kadar sert vuramaz. Ama ne kadar sert vurduğunuz değil, ilerlemeye devam etmek ne kadar zor olsa da bunu yapabilmek önemli. İşte böyle kazanılır!

Gandhi’nin Hayata Bakış Açınızı Değiştirecek 16 Sözü >>

Hayat, yapabileceğiniz bir vuruşun ne kadar zor olduğuyla ilgili değil. Kaç tane vuruşa dayanabildiğiniz ve hala ilerlemeye devam edip edememeniz ile ilgili.

 

Aşkın gerçek anlamını öğrendim. Aşk mutlak sadakattir. İnsanlar kaybolur, belirsizleşir, ancak sadakat asla kaybolmaz. Belirli insanlara çok fazla bağlı olabilirsiniz, her şeyinizi bunlara göre ayarlayabilirsiniz. Ve buna aşk denir, çok heyecan verici görünmese bile.

 

Slyvester Stallone networkokulu.net motivasyon sözleri 2

Her şampiyon bir zamanlar pes etmeyi reddeden bir yarışmacıydı. – Sylvester Stallone

 

Ruhsal hisleriniz sizi bir kazanan ya da kaybeden yapar.

Zenginliğinizi Ve Bilgeliğinizi Artıracak Robin Sharma Sözleri >>

Hayallerinizi tartışmayın. Onları takip edin!

 

Kaynağı düşünün. Bir aptalı dinleyerek aptal olmayın.

 

Slyvester Stallone networkokulu.net motivasyon sözleri 3

Yapamayacağınızı düşündüğünüzde bir tur daha ilerleyin. Hayatınızdaki fark yaratabilecek şey budur. – Sylvester Stallone

 

Reddedilişi bir tehditten çok, beni tetiklemek adına kulağıma üflenen bir büyü olarak görüyorum.

Jim Rohn’dan Kariyerinize Yardımcı Olacak Muhteşem Sözler >>

Hayaller bedavadır. Zor olan onları gerçeğe çevirecek iradedir.

 

Başkalarını incitmek için kendi yollarından çıkan kindar insanların kırılıp tek başına çıkacakları doğal bir karma yasası var.

 

Slyvester Stallone networkokulu.net motivasyon sözleri 4

Gelecek için büyük beklentilerim var çünkü geçmiş çok fazla abartılıyordu. – Sylvester Stallone

 

Eylemler her zaman tefeci çabaların alt basamağı olarak görülüyor, bu sadece böyle.

Başarılı İnsanların Hayat Hikayelerini Anlatan Filmler >>

Sevdiğim bir şey yapmama konusunda kötü hissetmektense kötü bir şey yapmayı tercih ederim.

 

Dünyanın en zengin, en akıllı ya da en yetenekli insanı değilim. Ama başarılı oldum çünkü devam ettim, devam ettim ve devam ettim.

 

Slyvester Stallone networkokulu.net motivasyon sözleri 5

Yapamayacağını düşündüğünde bir round’a daha çıkmak… Tüm hayatını farklı kılan şey bu. – Sylvester Stallone

 

Beni yenebilmek için beni öldürmesi gerekiyor. Karşımda duracak yüreği olmalı ve bunu yapmak için de kendisi ölmeye hazır olmalı.

 

Olmak istediğin yere ulaşabilmek için karşına çıkanlarla mücadele etmeye istekliysen seni durdurmaya kimin hakkı olabilir?

 

Başarı genellikle başarısızlığı kontrol edebilmenin doruk noktasıdır.

Sinema dünyasının yaşayan efsanesi Sylvester Stallone‘dan derlediğimiz sözleri sizlerle paylaştık. Bilinen adıyla Rocky Balboa, sadece filmleri ile değil, sözleri ile de insanları etkilemiş ve hala etkilemeye devam etmektedir. Peki sizin en sevdiğinizi Sylvester Stallone sözü hangisi? Düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Michael Jordan’dan Motivasyonunuzu Tavan Yaptıracak 24 Söz >>