Size Sponsor Olanların Doğru Parçada Olduğundan Emin Olun

Sonra sunum sırasında onlara yalan söylemeyin. 

Network Marketing’e bir yalan söylendikten sonra katılan çok sayıda kişi var. Zahmetsiz, kolay ve kendiliğinden büyüme şansı olan bir alan olduğu söylenir. Ürünlerin çok iyi oldukları ve kendilerinin satılacağı söylenir ve insanlar kayıt olmak için ölürler.

 

Network Marketing Yalanına Aldanmak Sadece Başarısızlık Yaratır

Sonra sunum sırasında onlara yalan söylemeyin. 

Bu meslek için bir önerim var. Müşterileri bulun, bu müşteri ile ilişkiyi geliştirin ve doğru zaman olduğunda fırsatınızı sunun. Sonra sunum sırasında onlara yalan söylemeyin.  Onlara anlatın:

-Eğer gerçekten büyük olmak istiyorsanız, çok çalışmanız gerekecek.

-Eğer gerçekten işinizi büyütmek istiyorsanız yüzlerce insanla konuşmak zorunda kalacaksınız.

-Eğer gerçekten başarılı olmak için ihtiyacınız olan becerileri kazanmak istiyorsanız, eğitime yatırım yapmak zorunda kalacaksınız.

Bu tür etkinlikleri yürütemeyeceklerini bilenler hiçbir zaman katılmayacaklardır. Ancak, bu onları motive etmeye çalışmak, onları teşvik etmeye çalışmak için çok zaman kazandıracak. Dikkatinizi, sonuç üreten kişi grubuna odaklayabilirsiniz.

-Bu sorunu çözmek için ne öğrenmem gerekiyor? Bu becerileri öğrenmek için en iyi yer neresi?

-Atmam gereken ilk adım nedir?

-Doğru yolda olduğumdan emin olmak için neleri ölçeceğim?

– Performansımı ne zaman ve nasıl değerlendireceğim?

Çoğu kişi, bu dört kavramın tümünü tamamlamakta zorlanıyor. Geçmişte yeni beceriler öğrenebilir, harekete geçebilir ve sonuçlarını ölçebilirler. Bununla birlikte, pek çok takımı olan insan, çabalarının etkinliğini ve ekiplerinin çabalarını değerlendirmekte zorluk çekmektedir.

 

Rüya Satışınız Asla Gerçekleşmeyebilir

Ne yazık ki, çoğunuz bunu yaşadı. 

Ne yazık ki, çoğunuz bunu yaşadı.  Evde kalıp milyoner olmak için için bir rüya satın aldınız. Sonra….

Stratejiler, sistemler, kontrol listeleri, prosedürler asla sizinle paylaşılmadı. Asla nasıl eğitileceğinizi öğrenmediniz, asla gerekli eylem adımlarını öğrenmediniz, hiçbir zaman ilerlemenizi ölçmeyi öğrenmediniz ve asla şirketiniz tarafından değerlendirilmediniz.

 

Sizden Önce Başlamış Kişilere Suç Atmak Sizi Başarıya Yaklaştırmayacak

Kendinizi yukarı çekmenin zamanı geldi

Kendinizi yukarı çekmenin zamanı geldi. Başarılı olmanız için gereken eğitimi almanın vakti geldi. Eylem adımlarınızı listelemenizin ve bu fırsattan en iyi şekilde yararlanmak için ihtiyacınız olan ölçütleri öğrenmenizin zamanı geldi.

Kendi rüyanızı tanımlamanın ve ona doğru çalışmaya başlamanın zamanı geldi.