BAYANCA Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapBAYANCA Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yerli Network Marketing firması olan BAYANCA, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Bayanca nerede kurulmuştur?

Bayanca, “insana ve teknolojiye yatırım yapmak suretiyle, düşük maliyetlerle kaliteli üretim gerçekleştirerek kendi sektöründe öncü olmak” sloganıyla İstanbul merkezli olarak, Türkiye’de kurulmuş bir network marketing şirketidir.

Bayanca ne zaman kuruldu?

30 yıldır tekstil sektöründe yer almakta olan Bayanca, yakın bir zamanda network marketing pazarlama modeliyle çalışmaya başlamıştır. “Önce İnsan” prensibiyle hareket eden Byanca, sektörde öncü kuruluşlardan biri olmayı hedeflediklerini belirtmiştir.

Bayanca ürün kategorisi nelerdir?

Global anlamda marketing sistemiyle ilgili gelişen tüm yeniliklerin takipçisi olduğunu vurgulayan Byanca network marketing firması, bayan, erkek, çocuk iç giyim, kozmetik ve cilt bakımı, ev bakımı ve fonksiyonel ev gereçleri, mutfak ürünleri, bitkisel krem, şampuan ve içecek gibi bir çok kategoride ürün satışı yapmaktadır.

Bayanca hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Avatar