GANO EXCEL TÜRKİYE Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Network Marketing ŞirketleriGANO EXCEL TÜRKİYE Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yabancı Network Marketing firması olan GANO EXCEL TÜRKİYE, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

GANO EXCEL TÜRKİYE nerede kurulmuştur?

Gano Excel International firması 1995 yılında Malezya menşeli olarak kurulmuştur. Firma Türkiye’de ise 2010 yılından itibaren faaliyetlerine başlamıştır. Dünya üzerinde 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren firmanın uluslararası genel merkezi ise yine Melezya’da bulunmaktadır.

GANO EXCEL TÜRKİYE ne zaman kurulmuştur?

Gano Excel Industries Sdn. Bhd. olarak 1983 yılında şirketin temelleri atılmıştır. Ancak Network Marketing endüstirisndeki yerini  12 yıllık AR-GE çalışmaları sonucunda “GANO EXCEL INTERNATIONAL” adıyla 1995 yılında almıştır. Şirket Türkiye’deki faaliyetlerine, “Gano Excel Marketing Private İthalat ve Pazarlama Şirketi” adı altında ise 2010 yılında, %100 yabancı sermaye destekli olarak başlamıştır.

GANO EXCEL TÜRKİYE ürün kategorisi nelerdir?

“Sağlık Ürünleri Sektöründe Öncü Marka” vizyonu ile hareket ettiklerini söyleyen Gano Excel Türkiye, uluslararası genel merkezlerinin bulunduğu Malezya’da 100’den fazla ürüne sahip olduklarını belirtmişlerdir. Ayrıca Türkiye’de ise yeni olduklarını ve şuan için 18 ürün çeşidiyle pazardaki yerlerini aldıklarının altını çizmiştir. Gano Excel Türkiye şirketinin ürün kategorisinde, kişisel bakım, takviye edici gıda ürünleri ve içecek grubu bulunmaktadır.

Gano Excel Türkiye hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Avatar