HERBALIFE Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapHERBALIFE Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yabancı Network Marketing firması olan HERBALIFE, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır. Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Herbalife nerede kurulmuştur?

Dünyada 90’dan fazla ülkede aktif olarak satış yapan Herbalife, Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuş bir network marketing firmasıdır.

Herbalife ne zaman kuruldu?

1980 yılında ABD’de kurulan Herbalife International olarak da bilinen Herbalife şirketi, 1982 yılında uluslararası pazara atılmış, 1998 yılının Mart ayında ise Türkiye’deki satışlarına başlamış bir network marketing şirketidir.

Herbalife ürün kategorisi nelerdir?

Herbalife International; takviye gıdalar, kilo kontrolü ve kişisel bakım ürünlerinin satışını yapan bir doğrudan satış firmasıdır.

Herbalife hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Avatar