HUNCALIFE Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapHUNCALIFE Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yerli Network Marketing firması olan HUNCALIFE, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

HuncaLife nerede kurulmuştur?

1950 yılında kurulan Hunca kozmetik, sitesinde de belirttiği üzere %100 yerli sermaye ile kurulmuş Türkiye merkezli bir firmadır. Kozmetik alanında öncü bir kimliğe de sahip olan Hunca kozmetik şirketi ülkemizde çok tutulan, Madigan, She, Caldion, Jagler, Viva Caprio gibi parfümeri ve bakım ürünleriyle de tanınmaktadır. 2011 yılında bütün tecrübesini de kullanarak network marketing sektörüne HuncaLife markasıyla adım atmıştır.

HuncaLife ne zaman kuruldu?

Hunca kozmetik olarak 1950 yılında kurulmuş, Türk kozmetik sektöründe öncü yerli bir firmadır. 18 yaşını doldurmuş herkese kendi iş saatlerini ve kazançlarını ayarlayabilecekleri, yurtdışı seyahatlerinden araba kullanım hakkı ve destek eğitimlerle daha büyük organizasyon kurabilme gibi bir çok fırsat tanımaktadır.

HuncaLife ürün kategorisi nelerdir?

HuncaLife firması, tüm ürünlerini Tekirdağ – Çerkezköy’de, son teknoloji üretim imkanlarına sahip tesisinde, sağlıklı yaşam prensibiyle üretmektedir. Yüzlerce güzellik ve bakım ürününü kendi Ar-Ge merkezlerinde geliştirmektedir. Helal, GMP, ISO 9001 ve Turquality Belgelerine sahiptir. HucaLife network marketing şirketi, kişisel bakım, cilt bakım, kozmetik ve gıda takviyeleri kategorilerinde ürün satışı yapmaktadır.

HuncaLife hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Avatar