KARİALIFE Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapKARİALIFE Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yerli Network Marketing firması olan KARİALIFE, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Karialife International nerede kurulmuştur?

Karialife International Elektronik Tic. A.Ş bünyesinde Türkiye’de kurulan Karialife International, yurtiçi başarılarını uluslararası arenada da sürdürmeyi hedefleyen yerli bir network marketing firmasıdır. “En büyük hedefimiz; sürekli gelişmek ve ticaret dünyasındaki network algısını değiştirip, bu sektörü insanlara sevdirmek” diyen Karialife yönetimi, sektör liderleri arasında Türk firması olarak liderliğe oynamayı vizyon edindiklerini belirtmiştir.

Karialife International ne zaman kuruldu?

Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Ünlü tarafından, 2017 yılında Karialife International olarak network marketing sektörüne giriş yapan bir doğrudan satış firmasıdır. Yönetim Kurulu Başkanı ayrıca 16 yıllık tecrübe, bilgi ve birikim sonucunda özsermaye ile kurulduklarını belirtmiştir.

Karialife International ürün kategorisi nelerdir?

İnsanların rahatça kullanıp, çevrelerine de bunları tavsiye edebileceklerini belirten Karialife International, ürün kategorisi olarak ek gıda takviyeleri, kilo kontrol ürünleri ve kozmetik ürünleri gibi doğal ürünlerin satışını gerçekleştiren doğrudan satış firmasıdır.

Karialife International hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Avatar