KYANI Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularKYANI Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yabancı Network Marketing firması olan KYANI, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Kyäni nerede kurulmuştur?

Kyäni, yabancı Network Marketing firmalarında olup İsviçre merkezli olarak kurulmuştur. Kyäni Network Marketing firmasının kurucuları Kirk Hansen, Jim Hansen, Carl Taylor bunlardır.

Kyäni ne zaman kurulmuştur?

Yabancı Network Marketing şirketi olan Kyäni’nin ne zaman kurulduğuna dair bir bilgiye firmanın resmi sitesinde rastlamadık.

Kyäni ürün kategorisi nelerdir?

Resmi internet sayfasındaki açıklamalarına göre Kyäni, faydalı bileşenlerden oluşan besin takviyesi ürünlerini; kazanç planı ile birlikte dünya çapında 50’den fazla ülkeye ulaştırmaktadır. Ayrıca şirketin genel olarak ürün kategorileri Kyäni Ürünleri, Sağlık Üçgeni, Fleuresse’dir.

Kyäni hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Avatar