MİKROTEM Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapMİKROTEM Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yerli Network Marketing firması olan MİKROTEM, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Mikrotem nerede kurulmuştur?

Kendini Türkiye’nin ilk yerli network marketing firması olarak tanıtan Mikrotem, İzmir merkezli olarak kurulmuştur. İnsanların bilgi eksikliklerinden dolayı, yanlış bilgi vermek suretiyle aldatmaya yönelik hareketleri üyeliğin iptal nedeni olarak gören firma, müşteri memnuniyetini tüm Türkiye’ye ulaştırmayı amaç edinmiştir.

Mikrotem ne zaman kuruldu?

Mikrotem Kozmetik ve Doğal Temizlik Ürünleri Ltd. Şti. adı altında, 4 Mart 2004 yılından bu yana İzmir’de bulunan fabrikalarında %100 yerli üretim ile satışlarını yapmaktadır. Mikrotem, “güvenilir, dürüst, kaliteli ve sağlıklı ürünler” prensibiyle Türkiye’nin her köşesine ulaşmayı hedeflemektedir.

Mikrotem ürün kategorisi nelerdir?

Bitkisel ve doğal içerikli, sağlıklı temizlik ve kozmetik malzemelerini “insana ve doğaya saygılı ürünler üretme” presibiyle birleştirip müşterilerine sunan Mikrotem network marketing şirketi, kişisel bakım( cilt, erkek, bayan, çocuk) kozmetik ve temizlik ürünleri( ev bakım, oto bakım) kategorilerinde satış yapmaktadır.

Mikrotem hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Avatar