fbpx

Network Marketing’de Ödemeler Elden Para İle Mi Gerçekleşiyor?

SorularKategori: Soru/ CevapNetwork Marketing’de Ödemeler Elden Para İle Mi Gerçekleşiyor?
Avataranonim bunu 11 ay önce sordu

İyi akşamlar. Bana bu işi yakın arkadaşım anlattı ama işi anlatanlar giriş parasını herhangi bir karttan yapabiliriz, demişler. Paraya ihtiyacım var yapmak istiyorum ben de.  Bu işte elden para alışverişi yapılıyor mu? Yapılıyorsa ne kadar güvenebiliriz bu alışverişe?

AvatarZafer 10 ay önce cevapladı

kardeş iş güvenilir de sen kendine güveniyon mu asıl olay o

Avatarmahir 10 ay önce cevapladı

hayır elden para alış verişi gerçekleştirilmiyor. sadece banka üzerinden gerçekleştiriliyor. Marketten nasıl alış veriş yapıyorsan buda aynı şekilde. ama senin öncelikle özgüvene ihtiyacın var ve öğrenmeye açık olmalısın

Avatardeliha 10 ay önce cevapladı

Her şey bitti bu mu kaldı

3 Cevap
Network OkuluNetwork Okulu Ekip 11 ay önce cevapladı

-Her sektörde olduğu gibi, Doğrudan Satış sektörü içerisinde de kısa yoldan para kazanmak isteyen, bu yolda vaadler verenler her daim olacaktır. Sektörün büyüdüğünü ve insanların bu sektöre ilgisini bilen kişiler maalesef iyi niyetinizi kötüye kullanabilirler. Çünkü Doğrudan Satış  sektörü çok ciddi bir büyüme yakaladı. Dünya Doğrudan Satış Federasyonu  (WFDSA) verilerine göre 200 Milyar dolara yakın bir sektör haline geldi.  Aynı zamanda Doğrudan Satış Sektörü, sadece kendi bünyesinde bulunan şirketler için değil, özellikle kriz zamanı dar gelirli vatandaşların ve ülkelerin de bir çıkış kapısı oldu diyebiliriz.
Bundan dolayı, sonradan mağdur olmamak adına mutlaka, başlamak istediğiniz firma  ve ödeme sistemi hakkında sponsorunuzla birlikte araştırma yapmanızı öneririz.

 

Daha fazla bilgiye için aşağıdaki yazılarımızdan ulaşabilirsiniz:

Network Marketing Nedir?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Network Marketing Yasal mı?

Cevabınız