ONLIFE Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapONLIFE Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yerli Network Marketing firması olan ONLIFE, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

ONlife nerede kurulmuştur?

İnsana, emeğe ve doğaya saygı prensibi ile yola çıktıklarını belirten Onlife, Türkiye merkezli olarak kurulan bir network marketing firmasıdır. ONlife, vizyonunu, ulusal ve uluslararası Network Marketing sektöründe bilinen, tanınan ve en önemlisi güvenilir, saygın bir marka olmak olarak açıklamıştır.

ONlife ne zaman kuruldu?

Vizyonunu, “Bağımsız çalışanlarımıza yüksek kazanç sunmak ve bu kazancı sürekli hale getirmek için gereken desteği sağlamak. Ve tüm bunları sağlayarak ‘’Hayatınıza güzellik katmak’’ …” olarak belirten ONlife network firmasının, ne zaman kurulduğuna dair net bir bilgi edinemedik.

ONlife ürün kategorisi nelerdir?

İnsanlara saygı duyduklarını, ve yine insanlara maksimum faydayı sağlamayı hedeflediklerini belirten firma, “Sizlere sunduğumuz ürünlerde doğadan ilham alıyoruz.” sloganıyla doğaya saygılı olduklarını açıkça belirtmişlerdir. Cilt bakım, saç bakım, ev bakım, kişisel bakım, parfümeri, sağlık ve de yardımcı ürünler adı altında bir çok kategoride ürün satışı yapmaktadır.

ONlife hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Avatar