PARVEGA Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapPARVEGA Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
AvatarMehmet ÜNSAL asked 1 sene ago

Yerli Network Marketing firması olan PARVEGA, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?  1. Parvega metwork marketing imkanlarını doğru və dürüst şəkildə öz qazanc planında və missiyasına aydın şəkildə əks etdirən ,hər zaman distryubiterlerini düşünən bir şirkətdir

  2. firmanın ürünleri nerede üretiliyor

Avatar


1 Answers

Best Answer

Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 1 sene ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda
80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

PARVEGA nerede kurulmuştur?

Yerli Network Marketing firmalarından olan PARVEGA, Türkiye merkezli olarak kurulmuştur. “Sistem, ar-ge , yönetim, lojistik, sosyal medya gibi en önemli bölümlerde profosyonel ekipler  ile 19 yıllık doğrudan satış tecrübemizi harmanladık.” diye belirten PARVEGA International, Osman Yıldız tarafından kurulmuştur.

PARVEGA ne zaman kuruldu?

“Uluslararası vizyonumuzla geleceğimize ışık tutarak hayatları değiştirecek bir  sistem oluşturduk.” diyen yerl Network Marketing şirketi PARVEGA, 04.11.2018  tarihinde Parvega İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi olarak kurulmuştur.

PARVEGA ürün kategorisi nelerdir?

“Parvega’nın pozitifliği sonsuza dek sizinle olsun.” sloganıyla hayat değiştireceklerini belirten firma ayrıca, “2000 yılında başlayan doğrudan satış sektöründe ki sevürenimizi, 19 yıllık tecrübemizin sonunda Parvega İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi’ni kurarak taçlandırdık.” diye de belirtmiştir. Şirketin bünyesinde Takviye Edici Gıda Ürünleri bulunmaktadır.

PARVEGA hakkında ayrıntılı bilgi için >>
Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?
Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular
Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?
Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu
Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki YorumlarAvatar