PİAFF Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapPİAFF Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yerli Network Marketing firması olan PİAFF , ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Piaff Networking nerede kurulmuştur?

Anıl İç Giyim markası olan Piaff Networking, Türkiye merkezli bir network marketing şirketidir. Anıl İç Giyim 1980 yılında İstanbul Yeşildirek’te küçük bir konfeksiyon atölyesiyle satışlarına başalamıştır. Bugün farklı illerde 10 bin metrekareden büyük tesisleri bulunmakta olup  yaklaşık 250 kişiye istihdam imkanı sunmaktadır.

Piaff Networking ne zaman kuruldu?

1980 yılında kurulan Anıl İç Giyim, 25 farklı ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir. Avrupa’nın ana hedefleri olduğunu belirten Anıl İç Giyim özellikle  Ukrayna, Eski Sovyet Ülkeleri (Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan vb) İran, Irak, Azerbeycan, Cezayir, Fas,  Mısır, Yunanistan, Rusya, Tunus, Körfez Ülkeleri ( Kuveyt, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar,) pazarlarında da büyüme yakalamış ve tanınırlığını arttırmıştır. İlk olarak 2011 yılında network marketing sektörüne Piaff Networking adıyla adım atmış ve yaklaşık 100 bin üyesi ile moda ve hazır giyim sektöründe liderliği hedeflemektedir.

Piaff Networking ürün kategorisi nelerdir?

Yüksek kaliteli tasarımlar üretmeyi prensip edinerek, uzman kadro ve profesyonel ekipler ile müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutmayı amaç edinen Piaff Networking, erkek, bayan iç-dış giyim, hamilelere özgü ürünler, ev yaşam ürünleri ve çeyiz takımı, kozmetik ve takı kategorileri gibi bir çok kategoride ürün satışı yapmaktadır.

Piaff Networking  hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Avatar