POXY Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapPOXY Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yerli Network Marketing firması olan POXY, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?

  Avatar


  1 Answers
  Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

  Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

  80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.

  Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

  Poxy nerede kurulmuştur?

  Poxy; kendi internet sitesinde bildirildiği gibi merkezi Aydın’da olup İstanbul’da ise fabrikası bulunan yerli bir network marketing firmasıdır. Hedefleri ülkemizde kendi insanımıza Ürünlerini tanıtmak ve tüm Türkiye’ye seslerini duyurmak olduğunu söyleyen Poxy ilerleyen aşamalarda ise tüm Dünya’ya tanıtmak ve kullandırmak, Dünya genelinde tanınan, arzulanan ve hedeflenen bir marka haline gelmek olduğunu da belirtiyorlar.  Poxy ne zaman kuruldu?

  Poxy; 2008 yılından beri Arge çalışması sonucunda Dursunoğlu Kimya olarak doğrudan satış sektöründe hizmet vermeye başlamıştır., yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı olduklarını söyleyen Poxy  2008 yılından bu yana yoluna yoluna devam etmektedir.

  Poxy ürün kategorisi nelerdir?

  Poxy; genel temizlik alanında wc temizlik ürünlerinden aloe vera içerikli sabunlara, bulaşık deterjanlarından oda parfümlerine kadar bir çok ürün çeşitliliği bulunan network marketing firmasıdır.

  Poxy hakkında ayrıntılı bilgi için >>

  Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

  Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

  Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

  Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

  Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

   Avatar