TUBALIFE Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapTUBALIFE Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yerli Network Marketing firması olan TUBALIFE, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Tubalife nerede kurulmuştur?

Tubalife, yerli sermayeyle Türkiye’de kurulmuş, ürünlerini network marketing satış modeliyle pazarlayan bir network marketing firmasıdır.

Tubalife ne zaman kuruldu?

Zevkle alış-veriş yapmak istemenin herkesin hakkı olduğu inancıyla yola başlayan Tuba network marketing şirketi, 19 Mart 2015 tarihinde, Bilecik merkezli olarak faaliyetlerine başlamıştır.

Tubalife ürün kategorisi nelerdir?

Daha çok solucan satışı üzerine kurulu olan Tubalife’ın, cilt bakım, temizlik ürünleri ve ev aletleri satışı da bulunmaktadır. Ayrıca adınıza düzenlenen Tubalife Tasarruf Kart’ı ile Tuba kobilerinden anında indirim kazanmanıza da yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Tubalife hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar
 

Avatar