TÜRKOBİR Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapTÜRKOBİR Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yerli Network Marketing firması olan TÜRKOBİR, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?  1. Vergi numarası yollar mısın ız

Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

TÜRKOBİR nerede kurulmuştur?

TÜRKOBİR, 50 firmanın, ürünlerini network marketing yöntemiyle pazarlamak için bir araya getiren Türkiye Kobiler Birliği’dir. Bu 50 firmanın bir araya gelerek oluşturdukları ortak platforma üye olan yaklaşık 5 milyon kişi bulunmaktadır. Ürünlerini daha çok insana, daha az maliyet ile ulaştırmak isteyen, ayrıca kendi ürettiği ürünleri network marketing yoluyla pazarlamaya çalışan yerli firmaları da  “kazan,kazandır” ilkesiyle bir çatı altında toplamayı hedeflemektedir.

TÜRKOBİR ne zaman kuruldu?

TÜRKOBİR, çok sayıda Türk firmasının bir araya gelmesiyle, 2012 yılında Türkiye Kobiler Birliği tarafından kurulan yerli bir network marketing firmasıdır. Tüm Türkiye’de hizmet vermekte olan TÜRKOBİR, Türk kobilerinin ürettiği ürünleri katalog ve satış yöntemiyle önce yurtiçinde, sonra yurtdışında büyümeyi vizyon edinmiştir.

TÜRKOBİR ürün kategorisi nelerdir?

Özel bir tv kanalında da reklamlarını veren özellikle bayanların ekonomiye katılmaları için teşvik eden TÜRKOBİR network firması, bay, bayan, çocuk iç-dış giyiminden çantalara, ev yaşam ürünlerinden takı çeşitlerine kadar bir çok kategoride ürün satışı yapmaktadır.

TÜRKOBİR hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

  1. 1)ne gibi ürünleriniz var?2)bu ürünlerin satışı nasıl yapılacak? 3)gönderdiğiniz ürünleri sattıktan sonramı ödeme yapılacak yoksa peşin mi yapılacak?4)başlangıç paket fiyatları ne kadar?

  2. 5)ürün satılmama durumunda iadesi nasıl yapılacak? anlaşmalı kargo şirketi varmı varsa hangisidir

Avatar