VİZYON VİTAL Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapVİZYON VİTAL Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yerli Network Marketing firması olan VİZYON VİTAL, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Vizyon Vital nerede kurulmuştur?

Vizyon Vital; Türkiye’de kurulmuş yerli sermayeli network marketing firmalarından biridir. Merkez ofisi İstanbul’da bulunmaktadır. Vizyon Vital firması sağlıklı yaşam ürünleri geliştirerek bir çok ürünleri de kendi fabrikalarında üretimini sağlayarak son kullanıcılara tavsiye pazarlama yöntemi ile sunmaktadır.

Vizyon Vital ne zaman kuruldu?

Yaptığımız araştırma sonucunda ve kendi internet sitesinde de ne zaman kurulduğuna dair bir bilgi bulunmamaktadır.

Vizyon Vital ürün kategorisi nelerdir?

Vizyon Vital; Reishi Mantar ve Çörekotu birleşimli çay,kahve,şampuan,masaj yağı, krem, saç bakım serumu, çeşitli ektraktlar gibi birçok ürünleri ile satışa hazır gamı dışında günden güne yapacakları çalışmalar ile ürün gamının daha da zenginleşmiş bir hale gelerek tüm tüketicilere Sağlıklı Yaşam konusunda destek olunması hedefleyen doğrudan satış firmasıdır..

Vizyon Vital hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

 

Avatar