Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2021 Ağustos Ayı Nasıl Geçecek?

Network Okulu Aylık Burç Yorumları - Girişimciler için haziran ayı burç yorumları

Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2021 Ağustos Ayı Nasıl Geçecek?

Temmuz ayı daha durağan geçmişti. Ağustos ayı ise hareket kabiliyetinin daha fazla, enerjinin daha yüksek olduğu bir ay olacak. Ağustos ayının girişi de Temmuz ayının girişi gibi sıkıntılı geçebilir. 2 Ağustosta Güneş ve Satürn karşı karşıya geliyor.

Enerjiniz düşük olabilir. Canınız hiçbir şey yapmak istemeyebilir. Olumsuz durumlarla karşılaşabilir, olaylara aşırı tepki verebilirsiniz. Toplumsal olarak da ani olaylarla karşı karşıya gelebiliriz. Özellikle ayın ilk haftası bu gibi sıkıntılar olabilir ve sağlığınıza daha fazla özen göstermeniz gerekebilir. 8 Ağustosta Aslan burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Eğlenceli aktiviteler, herkesin kendini göstermek isteyeceği bir süreç. Yaşam enerjisi yükseliyor. Daha fazla hareketli olacaksınız. Cesaretinizi ortaya koyuyorsunuz. Daha fazla fayda sağlayacak işlere yoğunlaşmaya başlıyorsunuz. Yalnız bu dönem fazla detaylarda boğulabilir, biraz mızmız olabilirsiniz. Bu Yeniayla beraber sorunlarınızı çözmek kolaylaşacak. Bu Yeniayda yapmamanız gereken, maddi konularda büyük girişimlerde bulunmayın. Gezegenlerin kombinasyonu biraz sıkıntılı. Bu dönemde yeni adımlar atmak olumsuz sonuçlar doğurabilir. 11 Ağustosta Merkür yönettiği Başak burcuna geçiyor. Mars  ay boyunca, Venüs de ayın ilk yarısı Başak burcunda olacak. Başak burcu genel olarak yaşamın düzeniyle ilgilidir. Gündelik, iş, sağlık ve maddi konularda düzenlemeler söz konusu. Yaşam kalitenizle ilgili konuları daha dikkatli bir şekilde ele alabilirsiniz. Ayrıntılar gözünüzden kaçmayacak ve şartlarınızı iyileştirecek düzenlemeler de yapabilirsiniz. 16 Ağustosta Venüs Terazi burcuna geçiyor. İlişkilere, sosyal ilişkilere, modaya, sanata  ilgi gösterdiğiniz bir dönem olabilir. 22 Ağustosta Kova burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Kova Dolunayı sert bir Dolunay olacak. Dolunaylar, finalleri, bitişlere, tamamlanmaları ifade eder. Bu Dolunayda isyan ederek tamamlamalar, bitişlere yapabilirsiniz. “ Ben bunu artık istemiyorum “ diyebilirsiniz. Bu tamamlanma ne olursa olsun sessiz sedasız olmayacak.

Contents

Genel olarak değişikliğin daha fazla olduğu, cesaretinizi ortaya koyduğunuz, daha detaycı, daha çalışkan, sosyalleşmenin arttığı, sağlık konularında biraz sıkıntılı ve para piyasalarının da oynak olacağı bir ay olacak.

Bu ayki spotunuz : Sözlerinize dikkat edin, yarınınız olur; düşüncelerinize dikkat edin, kaderiniz olur.

Network Okulu Kampüs – Tarafsız Network Marketing Eğitimleri İçin Hemen Tıklayın >>

Koç Burcu 2021 Ağustos Ayı Yorumu

20 Mayıs’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcunda ikinci evinizde olacak.

2021 Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ayın ilk haftası Uranüs ve Satürn Güneşle sert açı yapıyor. Sosyal hayatınızda, aşk hayatınızda test edilebilirsiniz. Kendi kontrolünüz dışında oluşan gelişmelere biraz daha sağduyuyla yaklaşmanız gerekebilir. Yeniayla beraber yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da var olan ilişkinizi eğlenceli aktivitelerle daha tutkulu hale dönüştürebilirsiniz. Kendi keyif ve konforunuz için harekete geçebilirsiniz. Merkür’ün Başak burcuna geçmesiyle gündelik işlerinizde, kişisel durumlarınızda düzenlemeler yapabilirsiniz. 16 Ağustosta Venüs Terazi burcuna geçiyor. İlişkilerde dengeyi, uyumu bulma zamanı. Ortak fikirleri paylaştığınız insanlarla yeni ortaklıklar yapabilirsiniz.

Sağlık: Genel sağlığınızla ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz. Beslenme düzeninizi tekrar ele alabilirsiniz.

Para : Ayın ilk haftası parasal konularda sınanabilirsiniz. Bu dönemde riskli adımlar atmaktan kaçının. 18-20 Ağustos tarihleri parasal anlamda çok verimli bir dönem olabilir. Ayın sonlarına doğru parasal konularda tamamlamalara da gidebilirsiniz.

Kişisel Gelişim : Kendi yeteneğinizi keşfedip yeni bir hobiye başlayabilirsiniz. Düşünmeden hareket etme olasılığınız yüksek. Tamamen dürtüsel, egosal hareket ediyorsunuz. Enerjiniz yüksek olacak. Enerjinizi doğru akıtmak ayın sonlarına doğru zor olabilir. Bu Dolunayda agresif ve hırçın olmaktan kaçının.

Kariyer : Sorumluluklarınızla, çalışma koşullarınızla ilgili yeni düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Çalışan Koç burçları için yeni iş fırsatları olabilir. Çalışmayanlar ise, iş başvurularında bulunabilirler.

Bu ayki spotunuz : Dikkatin olduğu yerde, enerji akar; niyet nereye giderse, enerji akar. James Redfield

Boğa Burcu 2021 Ağustos Ayı Yorumu

Ay boyunca Mars Yengeç burcunda olacak. Kararlar, planlar, sürekli değişen fikirler ve biraz da zihniniz hareketli olacak.

2021 Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ayın ilk haftası ikili ilişkilerinizde, sosyal ilişkilerinizde, üstlerle olan ilişkilerinizde çatışmalar yaşayabilirsiniz. Size baskı yaratacak konular devrede olabilir. Kendinizi engellenmiş, kısıtlanmış hissedebilirsiniz. 8 Ağustosta Aslan burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Keyif ve konfor ile ilgili konular,  çocuklarınızla ilgili konular gündeminizde olabilir. Yuva kurmak, ailenizle daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. 23 Ağustos’a kadar odağınız genel olarak ailevi konularda olacak. Aileyle ortak aktiviteler yapabilirsiniz. Ailevi meseleler varsa, bu meseleleri çözebilirsiniz.

Sağlık: Sağlık konularında sıkıntılarınız varsa ayın ikinci yarısı daha rahat ele alabilir, daha rahat çözümleyebilirsiniz.

Para: Ayın ilk haftası maddi konularda sıkışmış hissedebilirsiniz. Almak istediğiniz eğitimlere para harcayabilirsiniz.

Kişisel Gelişim : 11 Ağustosta Merkür Başak burcuna geçiyor. Yeni bir şeyler öğrenme, ilgi duyduğunuz alanda çalışma olabilir. Çok pratik, verimli sonuçlar alabileceğiniz bir dönem. 16 Ağustosta gezegeniniz Venüs Terazi burcuna geçiyor. Enerji olarak kendinizi daha iyi, daha rahat hissediyorsunuz. Yaşam kaliteniz artıyor.

Kariyer : 22 Ağustosta Kova burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Kariyerinizle ilgili konular netleşiyor. Bir iş üzerinde çalışıyorsanız onun sonuçlarını alabilirsiniz. Kariyerinizde bir dönüşüm, bir görev değişimi olabilir.

Bu ayki spotunuz : Bir şeye ait her şeyi öğrenin, her şeye dair bir şeyler bilin. H. Van Dyke

İkizler Burcu 2021 Ağustos Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yalnız başınıza gördüğünüz bir rüya sadece bir rüyadır. Beraber gördüğünüz bir rüya ise gerçekliktir. - John Lennon

2021 Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: İletişimsel faaliyetlerinizin hız kazandığı, yakın çevrenizle planlar yaptığınız, aile konularıyla ilgili koşuşturmacalarınızın olduğu hareketli bir Ağustos ayı olacak. Ayın ilk haftası birlikte çalıştığınız insanlarla ilişki dinamiklerinize daha hassas yaklaşmanızda fayda var. 16 Ağustosta Venüs Terazi burcuna geçiyor. Daha keyifli, eğlenceli, romantik konular gündeminizde olacak. Eğlenceli aktivitelere çekilebilirsiniz.

Sağlık: Ayın ilk haftası sağlığınızla ilgili problemler yaşasanız da ay geneli sağlığınızla ilgili yeni düzenlemeler yapabilir, sağlık sorunlarınıza çözümler bulabilirsiniz.

Para: Ayın ilk haftası maddi konular sizi yorabilir, baskı altında hissedebilirsiniz. Eğer ısrarcı tutum sergilemekten vazgeçerseniz bu sorunları aşabilirsiniz.

Kişisel Gelişim : Yeniay, eğitim hayatıyla ilgili yenilikler getirebilir. Ağustos ayının ikinci yarısından itibaren zihniniz detaylara takılabilir. Sorunları çözme konusunda pratik olabilirsiniz. Merkür, Başak burcunda pratiktir, çözüm odaklıdır.

Kariyer : Satış, pazarlama, reklam, network gibi işleriniz varsa Yeniay zamanı bu alanlarda işleriniz hızlanabilir. Ticari konularda gelişmeler olabilir. Yeni anlaşmalar, sözleşmeler yapabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz : Bütün büyük işler, küçük başlangıçlarla olur. Cicero

Kitap İncelemeleri – Milyoner Aklın Sırları >>

Yengeç Burcu 2021 Ağustos Ayı Yorumu

Diyet, beslenme, spor alışkanlıklarınızı değişme zamanı.

2021 Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Sosyal çevrelerde, arkadaş ortamlarında aktif olacağınız, yakın çevrenizle beraber girişeceğiniz önemli planların, projelerin damga vurduğu bir ay sizleri bekliyor. 11 Ağustos sonrası yakın çevrenizle iletişiminizin hızlandığı bir dönem olacak. Kardeş, kuzen, yakın akrabalarınızın sizden beklentileri olabilir.

Sağlık: Yakın çevrenizle birlikte spora başlayabilir, sağlıklı yaşam için kitap alışverişi yapabilirsiniz.

Para: Ayın başlarında parasal konularda dikkatli adımlar atmanızda fayda var. Maddi yönden kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Ödemeleriniz varsa bu dönem ödemeleri denkleştirmekte zorlanabilirsiniz. 22 Ağustos civarı çok büyük para harcamalarından kaçınmalısınız.

Kişisel Gelişim : Merkür Başak burcundayken yeni bilgiler öğrenme isteğiniz artabilir. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar araştırmak size başarı getirecektir. Kendinize değer vermeyi bileceksiniz. Yalnız bu ay biraz nostaljik olabilirsiniz. Geçmişi düşünebilir, gelecek kaygısı yaşayabilirsiniz.

Kariyer : Ticari faaliyetlerinizde başarı, anlaşmalar, sözleşmeler olabilir. Başağın analitik düşünme özelliğini işinizde kullanırsanız çok başarılı olursunuz. Yazmak, çizmek, e-ticaret, satış, pazarlama, network alanlarında işleriniz varsa, bu işleriniz hızlanabilir; yoksa, bu alanlarda yeni girişimleriniz olabilir.

Bu ayki spotunuz : Hep geçmişi yaşayan kişi yavaş yavaş çöker. Barbara Stampick

Aslan Burcu 2021 Ağustos Ayı Yorumu

Başarı Burçları - İç huzuru en yüksek hedefiniz olarak belirleyin ve hayatınızı bunun etrafında düzenleyin. - Brian Tracy

2021 Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: Bir ilişkiniz varsa ilişkinizi ciddi boyuta taşımak isteyebilirsiniz ya da partnerinizle olan ilişkide taşlar yerine oturabilir. İlişkiniz yoksa yeni bir ilişkiye başlama durumu olabilir. 16 Ağustosta Venüs Terazi burcuna geçiyor. Yakın çevrenizle bol bol sosyalleşeceğiniz, seyahat planları yapacağınız, kardeşlerle ilgili gündemler yaşayacağınız, yeni insanlarla tanışacağınız bir dönem. Kova Dolunayı sizi çok etkileyecek. Eşinizle, partnerinizle, iş ortaklarınızla çekişmeli durumlar oluşabilir.

Sağlık: Fiziksel değişiklikler yapabilirsiniz. Ayın sonlarına doğru zehirlenme, enfeksiyon rahatsızlıklarına karşı dikkatli olun.

Para: Birçok Aslan kazançlarını artırmanın yollarını bulacak. Merkür Başak burcuna geçiyor. Başak geçtiği yerde düzenleme ister. Merkür de para evinizde olduğu için parasal konularda düzenlemeler yapmak, kazançlı çıkacakları konularda alışverişler yapmak, yatırımlar yapmak gündeminizde olacak.

Kişisel Gelişim : Çok güçlü, sizi geliştiren, değiştiren bir aya giriş yapıyorsunuz. 8 Ağustosta sizin burcunuzda Yeniay gerçekleşiyor. Hayata bakışınız, hedeflerinizle ilgili her şey netleşiyor. Hedeflerinizi daha kolay gerçekleştiriyorsunuz. Dikkatler sizin üzerinizde olacak. Yeteneklerinizi keşfedip bu yeteneklerinizi eğitimle destekleyebilirsiniz.

Kariyer: Kariyerle ilgili girişimlerde bulunabilir, başvurular yapabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz : Eylem planı bulunmayan bir hedef, ancak bir hayal olur. Nathaneil Branden

Doğrudan Satış Çok Zor! >>

Başak Burcu 2021 Ağustos Ayı Yorumu

Jüpiter Balık burcuna geçişiyle evlilik, ortaklık konularında size şans getiriyor.

2021 Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Yeniay zamanı arkanızdan konuşmalar, düşmanlıklar ortaya çıkabilir. Arkanızdan iş çevirenler kendi kazdıkları kuyuya kendileri düşecek, dedikodu yapanlar eline yüzüne bulaştıracak. 11 Ağustosta Merkür sizin burcunuza geçiyor. Partnerinizle, eşinizle, kendinizle olan ilişkiniz netleşiyor. Geri planda dursanız bile insanlarla kaynaşmak, onlarla vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

Sağlık: 8 Ağustosta Aslan burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Ruhsal ve bedensel sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Kalp, damar, kan dolaşımı, tansiyonla ilgili hassas olacağınız bir süreç.

Para: 16 Ağustosta Venüs Terazi burcuna geçiyor. Sizlere bolluk, bereket getiriyor. Parasal anlamda rahatlıyorsunuz. Parasal konularda güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Kişisel Gelişim :  Kaygılandığınız, korktuğunuz durumların açığa çıktığı bir Yeniay gerçekleşiyor. 11 Ağustosta Merkür sizin burcunuza geçiyor. Kafanızdaki tüm düşünceler netleşiyor. Kaygılandığınız, korktuğunuz durumlardan uzaklaşıyorsunuz. 22 Ağustosta Kova burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Enerjiniz düşebilir. Bu dönemde plan yapın, yazın, çizin.

Kariyer: Venüs Terazideyken işinizle ilgili fırsatlar karşınıza çıkıyor. İşinizi ileri seviyeye taşıyabilir ya da yeni iş başvuruları yapabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz : İyi şeyler yalnızca planlanırsa olur, kötü şeyler kendiliğinden olur. Crosby

Terazi Burcu 2021 Ağustos Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Aşk ile ilgili bir gündeminiz var ise aşka bakış açınız, yaşayış şekliniz açısından faydalı olacak bir döneme giriyorsunuz.

2021 Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: Sosyal çevreniz fazlasıyla aktif olacak. Ayın başlarında sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla, çevrenizle olan bağlantılarınıza dikkat etmeniz gerekecek. Çünkü, birbirinizi anlamanız zorlaşacak. Yeniayla birlikte yeni ortamlara girmek isteyebilir, çevrenizi değiştirebilirsiniz. 16 Ağustosta Venüs sizin burcunuza geçiyor. Sosyal hayatınız hareketlenecek, arkadaşlarınızla eğlenceli aktiviteler öne çıkacak.

Sağlık: Kilo almaya müsait bir aydasınız. Düzenli beslenin ve spor yapın.

Para: 4 ve 7 Ağustos civarı parasal konularda dikkatli adımlar atmanız gerekiyor. Piyasalar dengesiz olabilir. Bu dönemde yatırımlar yapmayın. 8 Ağustos sonrası işten elde ettiğiniz gelirlerde artış olabilir.

Kişisel Gelişim : Merkür Başak burcunda olacak. Düşüncelerinizde, fikirlerinizde kendi başınıza olmak isteyeceğiniz bir dönem. Fikirlerinizi herkese söylemeyin, fikirleriniz çalınabilir.

Kariyer: Yeniay zamanı bir iş veya ekip çalışmalarına dahil olabilirsiniz. İşlerinizi daha detaylı bir şekilde ele alabilir, başarılara imza atabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz : Artık anlamış olmalıyız ki dava, hürriyette değil fikirdedir. Fikri hürriyet doğurmaz, hürriyeti fikir doğurur. Peyami Safa

Beyaz Rengin Anlamı Ve Psikolojik Etkileri >>

Akrep Burcu 2021 Ağustos Ayı Yorumu

Mayıs Ayı Burç Yorumları - Ay tutulması döneminde sinir sistemiyle ilgili rahatsızlıklar nüksedebilir.

2021 Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: 8 Ağustosta Aslan burcunda Yeniay gerçekleşiyor. İletişimde hızlanmalar, aktif bir şekilde iletişim kurma söz konusu olabilir. Sıkıntılı ilişkileriniz varsa bu süre içerisinde ilişkilerinizi rayına oturtabilirsiniz. 11 Ağustosta Merkür Başak burcuna geçiyor. Çok sosyalleşeceğiniz, arkadaşlarınızla, dostlarınızla konuşmalarınızın arttığı, sosyal aktiviteler içerisinde çok faydalı olacağınız bir dönem. 22 Ağustosta Kova burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Evinizde, yaşam alanınızda, ailenizde gündemler olabilir.

Sağlık: Mide, boğaz, tansiyon ve sindirim sistemi sorunları yaşayabilirsiniz.

Para: 16 Ağustosta Venüs Terazi burcuna geçiyor. Büyük harcama planınız olabilir. Bir şey satın alabilirsiniz. Ay genelinde gelirlerinizde artışlar olabilir. Maddi olarak rahatlayacağınız bir ay.

Kişisel Gelişim : Hayatınız bir değişim sürecine giriş yapıyor. Kaygılı, kuruntulu düşünceler içerisinde olabilirsiniz. Geleceğinizle ilgili kaygılarınız olabilir ama bu durum geçici olacak.

Kariyer : Yeniayla birlikte işinizde terfi alabilirsiniz. İşle ilgili yeni kararlarınız olabilir. Bu Yeniay sizi kariyerinizde, işinizde, statünüzde parlatacaktır. Kariyerinizle ilgili güzel fırsatlar karşınıza gelebilir.

Bu ayki spotunuz : İnsan beyni değirmen taşına benzer, içine yeni bir şeyler atmazsanız kendi kendini öğütür, durur.

Yay Burcu 2021 Ağustos Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yabancı kültürleri öğrenmek isteyebilirsiniz.

2021 Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: Çok gezeceğiniz, dolaşacağınız, aktif bir ay sizleri bekliyor. Ayın başlarında çevrenizle olan ilişkilerinizde dengesizlikler olabilir. 16 Ağustosta Venüs’ün Terazi burcuna geçişiyle sosyal çevreniz genişleyebilir. Tanıştığınız insanlara dikkat edin. Büyük bir işin kapısını aralayabilir. Kova Dolunayını yakın çevre alanlarınızda yaşayacaksınız. Yakın çevrenizle ilgili konular hareketli olacak.

Sağlık: Sindirim sorunlarına ve zehirlenmelere karşı dikkatli olmalısınız. Spor yaparken dikkatli olmanızda fayda var. Sizi zorlayan hareketlerden kaçınmalısınız.

Para: 16 Ağustos sonrası işle ilgili konularda güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Finansal açıdan şanslı bir dönem olacak.

Kişisel Gelişim : Yeniay, oldukça özgüvenli, abartılı davranacağınız bir döneme işaret ediyor.

Kariyer : Ayın başlarında aldığınız bazı işlerinizde ertelemeler, engellemeler devreye girebilir. 11 Ağustosta Merkür Başak burcuna geçiyor. İş hayatınızdaki eksiklikleri görme, bunları düzeltme zamanı. 16 Ağustos itibariyle işinizle, kariyerinizle ilgili girişimleriniz olabilir. Yurtdışıyla iş yapmak, akademik kariyer yapmak isteyebilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Başarının büyüklüğünü inancınızın büyüklüğü belirler. Seneca

Başarılı İnsanların Rutinleri – Brian Tracy >>

Oğlak Burcu 2021 Ağustos Ayı Yorumu

Kafa karışıklığı baskı altında olmanın bir belirtisidir. - Luke Rhinehart

2021 Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ay başlarında her türlü ikili ilişkilerinizde çatışmalar yaşayabilirsiniz. Bazı insanların arkanızdan konuştuğunu duyabilirsiniz. Yeniay zamanı aile gündemleri, onlarla daha çok vakit geçirme, sosyal aktiviteler olabilir.

Sağlık: Sağlıkla ilgili konular takıntı haline gelmiş olabilir. Kemik ağrıları, diş problemleri, böbrek sorunları yaşayabilirsiniz. Bol su tüketmeye özen gösterin.

Para: Parasal ödemelerle bağlantılı görünüyorsunuz ama bu uzun sürmeyecek. Parasal sorunlarınızı kolayca halledebileceksiniz. Aslan Yeniayıyla birlikte parasal konularda atmak istediğiniz önemli adımlar için harekete geçebilirsiniz. Ayın başlarında büyük para harcamalarından kaçınmalısınız. Ödemeler dengesini tutturmakta zorlanabilirsiniz. Kova Dolunayıyla birlikte finansal küçülmeye gidebilir, maliyetinizi azaltabilirsiniz.

Kişisel Gelişim : 11 Ağustos sonrası hayat enerjiniz yerine gelecek. Gelecek kaygınız son buluyor. Hareketli ve kararlı bir tutum içerisinde olacaksınız. Ani değişkenlerin olduğu, hızlı düşündüğünüz, hızlı karar verdiğiniz bir ay olacak.

Kariyer : 16 Ağustos itibariyle iş hayatınızda kendinizi göstereceğiniz bir dönem başlıyor. Bu dönemde çok önemli işler yapabilir, herkesin takdirini kazanabilirsiniz. Uluslararası işler yapıyorsanız, yayıncılık, medya ile ilgili işleriniz varsa hız kazanabilir.

Bu ayki spotunuz : Kararlılık insan iradesini uyandırma zilidir. Anthony Robbins

Kova Burcu 2021 Ağustos Ayı Yorumu

Taşınma, yeni ev alma, tadilat yapma, aileyle oluşacak yeni bir durum söz konusu olabilir.

2021 Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ayın başlarında eşinizle bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Eşiniz sizinle daha fazla vakit geçirmek isteyebilir. Siz de bu durum sıkıntı yaratabilir. Ama 8 Ağustos Aslan Yeniayıyla birlikte bu sorunlar çözülecek. Yeniay zamanı eşinizle, ortağınızla ilgili konular ön planda olacak. Yani ortaklıklar da söz konusu olabilir. Çözemediğiniz konularda birinden destek almanız yararınıza olacaktır

Sağlık: Dolunay zamanı kilo alma, kilo verme, imaj değiştirme gibi etkiler söz konusu olabilir.

Para : Ortaklı iş yapanlar, ortaklarıyla muhasebe, faturalar, ödemeler ile ilgili sıkıntılar yaşayabilir. Partnerinizin geliriyle ilgili konuşmalar, gelirinizi artırmaya yönelik yapılacak planlar gündeminizde olacak. 11 Ağustos sonrası parasal alanda kendinizi göstereceğiniz bir dönem.

Kişisel Gelişim : Dolunay sizin burcunuzda meydana geliyor. Önemli kararlar alabilir, önemli tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. 16 Ağustos sonrası hayatta çok istediğiniz şeyleri elde etmek için adımlar atabilirsiniz.

Kariyer: Kariyer hayatınızda güzel gelişmeler yaşayabilir, yeni projelere imza atabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz : Tutum, büyük bir fark yaratan küçük bir şeydir. Winston Churchill

Balık Burcu 2021 Ağustos Ayı Yorumu

Dünyanın üstüne çıkabilen bir bakış, onu anlayan tek bakıştır. R. Wagner

2021 Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: 10 Temmuzda Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Keyif alacağınız haberler olabilir, keyif alacağınız seyahatlere çıkabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyen Balık burçları için destekleyici etkiler söz konusu. Çocukları olan Balık burçları, çocuklarının hayatı ile ilgili değişen koşullar olabileceği için biraz daha çocuklarla ilgilenmek, duruma alıştırmak gerekebilir. Gündelik hayatınızın ritmindeki iniş çıkışlar, sıkıntı ve problemler sizi biraz yorabilir. Çevrenizde oluşan olaylar moralinizi çok çabuk bozabilir. 22 Temmuzda Venüs Başak burcuna geçiyor. Partnerinizle, eşinizle, iş ortağınızla sorunlarınız varsa çözüm bulmak, arayı düzeltmek için destekleyici etkiler altında olacaksınız. Dolunayla birlikte anne tarafınızın konu ve olayları, partnerinizin iş hayatında olan konu ve olayları gündeminizde olabilir. Aşırı tepki vermemeye özen gösterin.

İlişki: Ayın ilk haftası ailevi ilişkiler, ailevi gündemler sizi yorabilir. Genel olarak her türlü ilişkilerde kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. 11 Ağustosta Merkür Başak burcuna geçiyor. Ortaklı işlerde anlaşmalar yapmak önem kazanıyor. Dolunayla birlikte biriyle ilgili bir gerçeği öğrenebilirsiniz. Birilerinin maskesi düşebilir. 25 Ağustos’a dikkat edin. İlişkilerden yana hayal kırıklıkları devrede olabilir.

Sağlık: Tansiyon iniş çıkışları, kalp ritimleriniz, dolaşım sistemi problemleriniz devrede olabilir. Ayrıca dişlerinize ve cildinize ekstra özen gösterin.

Para: 16 Ağustos sonrası parasal konularla ilgili olacaksınız. Maddi fırsatlar karşınıza gelebilir. Gelirinizde artış yaşanabilir.

Kişisel Gelişim : Dolunay zamanı korktuğunuz bir konuyla yüzleşebilirsiniz. Hem spiritüel alanda hem ruhsal alanda yenilenmeler olabilir.

Kariyer: Ayın ilk haftası iş konuları sizi zorlayabilir. Üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. İş hayatınızla ilgili verilmesi gereken önemli kararlarınız varsa Yeniayla birlikte bu kararları hızlandırabilirsiniz. İş yeri düzeninizin, ofis ortamınızın değişmesi söz konusu olabilir. İşinizle ilgili kontrol dışı bir gelişme, beklenmedik bir haber de olabilir.

Bu ayki spotunuz : İnsanlar sadece neye hazırsa onu görebilir. Ralph Waldo Emerson