Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2021 Ekim Ayı Nasıl Geçecek?

Network Okulu Aylık Burç Yorumları - Girişimciler için 2022 Nisan ayı burç yorumları

Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2021 Ekim Ayı Nasıl Geçecek?

Her ay olduğu gibi bu ay da Yeniay ve Dolunay var. 6 Ekimde Terazi burcunda Yeniay, 20 Ekimde Koç burcunda Dolunay meydana geliyor. Bu ay aynı zamanda yılın son Merkür retrosu Terazi burcunda yaşanıyor. Terazi burcunun konusu ikili ilişkiler olduğu için ortalık biraz karışacak. İkili ilişkiler konusunda kararsızlıklar, bazı entrikalar, manipülasyonlar, kafa karışıklığı yaratan karşı taraftan gelen teklifler, ikili ilişkilerde farkına varamadığımız detayları fark etme gibi durumlarla karşılaşabiliriz. Elektronik cihazların bozulması, gönderilen yanlış e postalar, alışverişlerde bazı problemler, seyahatlerde sıkıntılar yaşanabilir bu dönemde. Bu dönem hem Satürn hem Jüpiter Kova burcunda. Hayatımıza kattığımız yeniliklerle ilgili bize destek veriyor. Terazi Yeniayı ile birlikte orta yolu bulmak zorundayız. Daha sakin daha yavaş ilerlememiz gerekiyor. Kestirip atmayın. Eğer orta yolu bulmaya çalışırsanız 20 Ekimdeki Koç Dolunayında kendinizle ilgili net sonuçlar elde etmiş olacaksınız. Bir de bilmeniz gereken önemli bir nokta Yeniay zamanı yeni başlangıçlar demektir aynı zamanda. Ama bu ay Merkür retrosu da olduğu için yeni bir şeylere başlamak tavsiye edilmez. Karar verin, kararlarınızı yazın. Retro bittikten sonra adımlar atın. 

 7 Ekimde Venüs Yay burcuna geçiyor. Parasal konularda biraz daha hareketlenmeye başlıyorsunuz. Öz güveninizin, motivasyonunuzun arttığı bir zaman dilimi olacak. Venüs Yay burcuna geçince ilişkileriniz de hareketlenmeye başlıyor. Daha maceraperest olacağınız, keyif veren konulara yöneleceğiniz bir dönem olacak. 7-12 Ekim arası Venüs-Güney ay düğümü kavuşumu var. Güney Ay düğümü kayıplar, Venüs aşk demektir. Yani 12 Ekim’e kadar  aşk hayatınızda sonlanmalar yaşanabilir. Anlaşmazlıklar olabilir. Venüs aynı zaman da parayı da temsil ettiği için para kayıplarınız, fazla harcamalarınız da olabilir. Bu dönemlerde şans oyunları oynamamanızda fayda var. 

Contents

Bu ay sanki koşuyorsunuz koşuyorsunuz ama bir türlü sonuç alamıyorsunuz gibi hissedebilirsiniz. Çünkü, ayın ortasında Plüton, Satürn, Jüpiter ve birçok gezegen durağan pozisyonda olacak. Gezegenlerin durağan dönemleri, bazı konularda acele etmemek gereken dönemlerdir. Yani genel olarak birçok konuda acele kararlar vermeyin. İyice düşünün. 8-15 Ekim arası Güneş ve Mars kavuşuyor. Öz güveniniz artıyor, yüksek enerji veriyor. Bir şeyler yapma arzunuz yükseliyor

Network Okulu Kampüs – Tarafsız Network Marketing Eğitimleri İçin Hemen Tıklayın >>

 

Koç Burcu 2021 Ekim Ayı Yorumu

20 Mayıs’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcunda ikinci evinizde olacak.

2021 Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: 23 Ekim’e kadar Güneş Terazi burcunda olacak. Merkür ve Mars da eşlik edecek. Odağınız İlişki ilişkilerinizde. Bu alanda 20 Ekim’e kadar Merkür geriliyor olacak. Ailenizle, arkadaşlarınızla, iş ortağınızla iletişimsel problemler yaşayabilirsiniz. Birbirinizi yanlış anlayabilirsiniz. Geçmiş konular tekrar gündeme gelebilir. İkili ilişkilerde sakin olun. 7-12 Ekim arası Venüs-Güney ay düğümü kavuşumu var. Güney Ay düğümü kayıplar, Venüs aşk demektir. Yani 12 Ekim’e kadar  aşk hayatınızda sonlanmalar yaşanabilir. Anlaşmazlıklar olabilir. 20 Ekimde sizin burcunuzda bir Dolunay gerçekleşiyor. İlişkileri kopartacak nokta bu Dolunay oluyor.

Sağlık: Sağlığınızla ilgili bir konu, bir gündem ön planda olabilir.

Para: 20 Ekim itibariyle Güneş Akrep burcuna geçiyor. Odağınız finansal konularda olacak. Ailenizle, eşinizle, iş ortağınızla olan ortak harcamalar ön planda olabilir. Her türlü finansal konularınız gündeminizde olacak.

Kişisel Gelişim: 7 Ekim itibariyle Venüs Yay burcunda olacak. Seyahat konuları hayatınıza girebilir. Yurtdışı ile ilgili konular gündeminizde olabilir. Hayata bakış açınız değişiyor. Psikolojik danışmanlık, enerji konuları ve astrolojik danışmanlık almak istiyorsanız, bunlar için 20 Ekim sonrası güzel bir dönem.

Kariyer: 7-12 Ekim tarihlerinde ticari konularda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. 6 Ekimde Terazi burcunda Yeniay meydana geliyor. Yenilenme, tazelenme zamanı sizler için. Yeni ortaklar, yeni sözleşme durumları getirebilir Terazi yeniayı.

Bu ayki spotunuz: Enerji yaşamın özüdür. Her gün ne istediğinizi ve bu hedefe ulaşmak için ne gerektiğini bilerek ve odağı koruyarak nasıl kullanacağınıza siz karar verirsiniz. Oprah Winfrey

 

Boğa Burcu 2021 Ekim Ayı Yorumu

Ay boyunca Mars Yengeç burcunda olacak. Kararlar, planlar, sürekli değişen fikirler ve biraz da zihniniz hareketli olacak.

2021 Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ayın ortasından sonra kardeşlerinizle veya eşinizin  kardeşleriyle ilgili düzenlemeler, onlara destek olmanız gereken durumlar ya da onların hayatlarının değişmesi sizi de etkileyebilir. İlişkilerinizde aşırı duygusal olabilirsiniz. Partneriniz bu konuda biraz zorlanabilir. Tam olarak ne istediğinizi düşünün. Yaşadığınız çelişkiler ilişkinizi zorlayabilir.

Sağlık: Bir sağlık probleminiz varsa yeni bir döngüye giriyorsunuz. İyileşme, kendinizi toparlama potansiyeliniz artacak. Kemik, bel, diş ağrıları gündeme gelebilir.

Para: 7 Ekim itibariyle ortaklı konular, krediler, ödemeler, borçlar, alacak, verecekler, nafakalar gibi konular daha çok gündeminizde olabilir. Parasal anlamda birtakım fırsatlar yakalayabilirsiniz. Zam beklentiniz varsa karşılanabilir.

Kişisel Gelişim: Bu ay acele kararlarla gaza gelerek hareket etmeyin. Biraz daha düşünerek, gözden geçirerek jçharekete geçin. 7 Ekim itibariyle Venüs yay burcuna geçiyor. İçsel enerjiniz, motivasyonunuz yüksek olacak.

Kariyer: İşle ilgili uzun zamandır beklediğiniz konularda artık harekete geçebilirsiniz. Yeni iş fırsatları çıkabilir. Çalışmıyorsanız iş başvuruları yapabilirsiniz. Yeni bir anlaşma, yeni bir ortaklık gündeme gelebilir.

Bu ayki spotunuz: Her hareketinde ölçülü ve sabırlı ol! Acele yaptıklarında hataların saklıdır. Olay bitince geri dönüş yoktur. Her şeyin ölçüsü onun kararıdır.

 

İkizler Burcu 2021 Ekim Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yalnız başınıza gördüğünüz bir rüya sadece bir rüyadır. Beraber gördüğünüz bir rüya ise gerçekliktir. - John Lennon

2021 Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: Çocuklarınız varsa onlarla ilgili gelişmeler, yeni başlangıçlar olabilir. Aşk konusunda fırsatlar karşınıza çıkabilir. Uzun vadeli, kalıcı bir ilişkiye başlayabilirsiniz. İlişkiniz varsa veya evliyseniz ilişkinize heyecan katabilir, birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yalnız ufak tefek yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde sorunlar varsa bu sorunları konuşmak için doğru zaman değil. 20 Ekim tarihinde Koç burcunda Dolunay meydana geliyor. Ani bitişler, ani sonlanmalar getiriyor bu Dolunay. Sorunlu bir aşk ilişkiniz varsa bu ilişkiyi sonlandırabilirsiniz. Yalnızsanız bekarlığınız da sonlanabilir.

Sağlık: Dolunay zamanı sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gerekebilir.

Para: Kazancınızı artırabileceğiniz durumlar ortaya çıkabilir. Eşinizle ya da partnerinizle parayla ilgili anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Yeniden hesap kitap yaparak parayla ilgili sorunlarınızı giderebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Ay başında zihinsel olarak sıkıntılı olabilirsiniz. Aya korkularınız, endişeleriniz damga vurabilir. 6 Ekimde Terazi burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Merkür retrosu da olduğu için bu dönemde aklınıza gelen fikirleri yazın, retro bitiminde harekete geçin.

Kariyer: Yayıncılık alanındaysanız, bir editörseniz veya bir şirketin yazı işlerindeyseniz bu konularla alakalı çok güzel ödüller alabileceğiniz veya emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz bir ay olabilir.

Bu ayki spotunuz: Hayata yeniden başlasaydım, saniyelerin nabzını tutardım. Dostoyevski

Kitap İncelemeleri – Milyoner Aklın Sırları >>

 

Yengeç Burcu 2021 Ekim Ayı Yorumu

Diyet, beslenme, spor alışkanlıklarınızı değişme zamanı.

2021 Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Neredeyse ayın tamamında Merkür retrosu yaşanıyor. Ev, aile, yuva konularında iletişimsel sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Eski ailevi meseleler ortaya dökülebilir. Evle ilgili tamamlamanız gereken ne varsa bu ay tamamlayabilirsiniz. Ev değişikliği, taşınma gibi durumlar da söz konusu olabilir.

Sağlık: Aile büyüklerinizin sağlık sorunlarıyla da ilgilenebilirsiniz.

Para: Yatırımlar, gayrimenkul alım satımları gibi temalar gündeminizde olabilir. Daha çok evle ilgili harcamalar söz konusu. 

Kişisel Gelişim: Aya zor enerjilerle başlıyorsunuz. Ama ayın sonunda enerjiniz yükselecek. Bu ay çok düşünceli ve alıngan olabilirsiniz. Kıskançlıktan uzak durursanız yakın çevrenizle ilişkilerinizde sorun yaşamazsınız.

Kariyer: 7 Ekimde Venüs Yay burcuna geçiyor. İş konularında hareketlilik söz konusu olabilir. Yaptığınız işte keyif aldığınız bir dönem. Çalışmıyorsanız yeni bir işe çalışma potansiyeliniz yüksek. İşinizi büyütmek istediğiniz durumlara odaklanabilirsiniz. 20 Ekimdeki Koç Dolunayı Kariyer evinizde olacak. İşinizle alakalı tamamlanma süreci geçirebilirsiniz. 

Bu ayki spotunuz: Kıskançlık daima sevgiyle birlikte doğar, ancak her zaman sevgi öldükten sonra ölmez. La Rochefoucauld

 

Aslan Burcu 2021 Ekim Ayı Yorumu

Başarı Burçları - İç huzuru en yüksek hedefiniz olarak belirleyin ve hayatınızı bunun etrafında düzenleyin. - Brian Tracy

2021 Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: Uzun zamandır içinize attığınız sustuğunuz, bastırdığınız noktalarda patlama yaşayabilirsiniz. Kontrollü ve sakin olun. Kardeşlerinizle, kuzenlerinizle ilgili düzen değişimi, birtakım durumlar olabilir. Onlara destek olabilirsiniz. Kısa seyahatler yapabilirsiniz. 8-15 Ekim arasında ikili ilişkiler, ortaklıklar, anlaşmalar, sözleşmeler bakımından güzel fırsatlar görünüyor.

Sağlık: Aile büyüklerinizin sağlığıyla daha çok ilgilenebilirsiniz. Soğuk algınlığına karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Para: Borcunuz varsa borcunuzu kapatabilirsiniz. 8-15 Ekim arası maaşınızda bir artış olabilir. Zam beklentiniz varsa bu karşılanabilir. Güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Yeni bir eğitime başlamak, bir kursa gitmek gibi fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu ay bazı şeyler planladığınız gibi gitmeyebilir. Yanlış anlayıp da düşüncelerinizi abartmaya açıksınız. Konsantrasyon eksikliği, dikkat dağınıklığı olabilir.

Kariyer: Çalışıyorsanız, özellikle satış pazarlama, müşterilerle iletişim gerektiren işleriniz varsa ya da yazmak, çizmek, editörlük işleri yapıyorsanız yeni başlangıçlar yapabileceğiniz bir dönem.

Bu ayki spotunuz: Eğer iyi olamıyorsanız, dikkatli olun. Amerikan Özdeyişi

Doğrudan Satış Çok Zor! >>

 

Başak Burcu 2021 Ekim Ayı Yorumu

Jüpiter Balık burcuna geçişiyle evlilik, ortaklık konularında size şans getiriyor.

2021 Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Arkanızdan iş çevrilebilir ve bir de kışkırtılmaya açıksınız bu ay. Dikkat edin. Sinir, öfke, tartışmalardan uzak durun. Sizi sevmeyen insanlara fırsat vermiş olursunuz. 23 Ekimden sonra rahatlayacaksınız. Çevrenizle ilişkileriniz iyi olacak.

Sağlık: Strese dayalı mide sorunları yaşayabilirsiniz.

Para: Bu ay para para para diyorsunuz. Bir yerlerden para gelebilir. Bir gelir artışı var. Parasal konular, gelir gider harcamaları, birtakım borçlarla ilgili güzel gelişmeler var. Beklediğiniz para varsa gelebilir. Geçmişte unuttuğunuz bir borç varsa karşınıza çıkabilir. Dolunay zamanı beklediğiniz para uzun zamandır gelmiyorsa bu Dolunayla birlikte gelebilir. Bir borç varsa kapatabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Bu ayla birlikte kendinize değer vermeye, kendinizi önemsemeye başlıyorsunuz. Güzel değişimler gelecek bu ay.

Kariyer: İş fırsatları karşınıza gelebilir. Merkür retrosunda yeni bir işe başlamak tavsiye edilmiyor. Fakat başlamak zorundaysanız, sözleşmenin maddelerine, size ne vaat ettiğine çok dikkat edin.

Bu ayki spotunuz: Kendi kendini sevmek kuralına taparım. Dostoyevski

 

Terazi Burcu 2021 Ekim Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Aşk ile ilgili bir gündeminiz var ise aşka bakış açınız, yaşayış şekliniz açısından faydalı olacak bir döneme giriyorsunuz.

2021 Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: Hayatınızda biri yoksa uzun vadeli yeni bir ilişki, hayatınızda biri varsa evlilik süreci sizleri bekliyor. Ortaklıklar, iş birliği, ekip çalışmaları gibi konular gündeminizde olacak. Aile içinde bazı konularda patlama noktasına gelebilirsiniz. Evle ilgili birtakım problemler de olabilir. Ani bir taşınma, evde arızalar söz konusu olabilir. Venüs Yay burcunda ilerliyor. Yakın arkadaşlar, kuzenler, kardeşlerle daha çok vakit geçirme, daha çok sosyalleşme potansiyeli olabilir. Yeni insanlarla tanışmak isteyebilirsiniz.

Sağlık: İş temposundan dolayı yorgun ve stresli olabilirsiniz. Kendinizi rahatlatmak için meditasyon, yoga yapabilirsiniz. Bu ay daha çok ruhsal sağlığınızı korumaya yönelebilirsiniz.

Para: Parayla ilgili fırsatlar yakalayabilir, kazancınızı artırabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var. 23 Ekimden itibaren gündeminizde gelir gider, parasal konular olacak. Para kazanma, paranızı artırma, alışveriş konularında daha hırslı olacağınız zaman dilimi.

Kişisel Gelişim: 8 Ekimde Mars ve Güneş kavuşuyor. Bu zamanda atacağınız adımlar iki yılınızı şekillendirecek. Bu ay Merkür burcunuzda gerçekleşiyor. Eksikleri giderme, tamamlama gibi düşünün bu ayı. Sakin ve sorumlulukla hareket edin. Birçok konuda bakış açınız değişecek.

Kariyer: Yaratıcılık gerektiren işleriniz varsa yaratıcılığınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Birçok işi aynı anda yapmaya çalışmanız sizi yoracaktır.

Bu ayki spotunuz: Önemli biri olmanın bedeli, sorumluluktur. W. Churchill

Beyaz Rengin Anlamı Ve Psikolojik Etkileri >>

 

Akrep Burcu 2021 Ekim Ayı Yorumu

Mayıs Ayı Burç Yorumları - Ay tutulması döneminde sinir sistemiyle ilgili rahatsızlıklar nüksedebilir.

2021 Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki:Fikir birliği, biriyle birlikte bir şeyler yapma söz konusu olabilir. Ayın ilk yarısı evle ilgili güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bazı insanları geçmişinizde bırakmak, yeni insanlarla tanışmak isteyebilirsiniz. Bu ay Merkür retrosu da olduğundan herkesle her şeyinizi konuşmayın. Söylediklerinizin evire çevire anlatıldığını duyabilirsiniz.

Sağlık: Bel, boyun, dişlerle ilgili sorunlar nüksedebilir. Ruhsal anlamda kendinizi yorgun hissedebilirsiniz.

Para: Ayın ilk yarısı yatırımlarla, alım satımlarla ilgili güzel fırsatlar karşınıza gelebilir. Bir yerden para bekliyorsanız gelebilir. İşten gelen gelirler artabilir. Sağlık, eğitim, yeme, içme harcamaları da artabilir.

Kişisel Gelişim: Bu ay daha çok içe çekildiğiniz, geri planda kaldığınız bir zaman dilimi. Geçmişe çok takılıp kalıyorsunuz. Yaşadıklarınızı çok düşünüp gelecekle ilgili kaygılar yaşıyorsunuz. Geçmişle gelecek arasında sıkışıp kalıyorsunuz.

Kariyer: Sosyal medya üzerinden bir işiniz varsa aktif olmak isteyebilirsiniz. Fazlaca yazıp çizeceğiniz, hareketliliğinizin arttığı bir süreç. Yarım kalan projeleriniz varsa tamamlayabilirsiniz. Geçmişe takılıp kalma, geleceğin hayalini kurma, zihnini yalnızca içinde bulunduğun ana odakla ve yaşa. Buddha

 

Yay Burcu 2021 Ekim Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yabancı kültürleri öğrenmek isteyebilirsiniz.

2021 Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: Bu dönem yeni insanlarla tanışacağınız, daha çok sosyalleşeceğiniz bir dönem. Ayın ikinci yarısı aile ile ilgili, evle ilgili bir hareketlilik gündeminizde olacak. 20 Ekim civarı yakın arkadaşlarınızla parasal konularda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

Sağlık: Sırt, boyun ağrıları yaşayabilir, kendinizi yorgun hissedebilirsiniz.

Para: Kazançlarınızda artışlar olabilir. Kontrolünüz dışındaki harcamalar sizi biraz yorabilir. Kontrollü harcamaya çalışın. Kenara bir şeyler koyabiliyorsanız koyun.

Kişisel Gelişim: 8 Ekimde Güneş ve Mars kavuşuyor. Şimdi yenilenme, hayata farklı açıdan bakma veya başlangıç zamanı. Venüs sizin burcunuza geçiyor. Kendinizle ilgili bir şeyleri değiştiriyorsunuz.

Kariyer: İşle ilgili teklifler gelebilir. Daha önce başvurduğunuz yerler varsa aranabilirsiniz. İşinizle, kariyerinizle ilgili acele kararlar vermeyin. Tamamlamanız gereken görevler, projeler varsa bu ay tamamlayabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Geçmişin arabalarıyla hiçbir yere gidemezsiniz. Maksim Gorki

Başarılı İnsanların Rutinleri – Brian Tracy >>

 

Oğlak Burcu 2021 Ekim Ayı Yorumu

Kafa karışıklığı baskı altında olmanın bir belirtisidir. - Luke Rhinehart

2021 Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Patronlarınızla, aile büyüklerinizle, otorite konumundaki insanlarla anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. 20 Ekimde bir Koç Dolunayı yaşanıyor. Aile içinde bir huzursuzluk, anlaşmazlık olabilir. Bu Dolunay sert ve agresif bir Dolunay. Düşünmeden kararlar vermeyin.

Sağlık: Varis ve damar sorunlarınız olabilir. Spor yaparken kendinizi fazla zorlamayın.

Para: Bu ay yatırımlardan, parayla ilgili riskli adımlardan kaçının.

Kişisel Gelişim: Fikirlerinizi paylaşmamanızda fayda var. Fikir hırsızlığı olabilir. Bazı hatalarınızla yüzleşme dönemi olabilir sizler için.

Kariyer: Bu ay işleriniz yavaşlayabilir, duraksayabilir. İşinde mutsuz olan Oğlak burçları ayrılma kararı alabilir. İş alanında hırslı ve agresif olacağınız bir zaman dilimi.

Bu ayki spotunuz: Kendinle yüzleşmekten korkma, bulacağın kişiyi sevebilirsin. Eddi Anter

 

Kova Burcu 2021 Ekim Ayı Yorumu

Taşınma, yeni ev alma, tadilat yapma, aileyle oluşacak yeni bir durum söz konusu olabilir.

2021 Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: 20 Ekimde Koç burcunda Dolunay meydana geliyor. Yakın çevre, arkadaşlar, kuzenlerle ilgili bir sonlanmayı gösteriyor. Bu sonlanmayı sadece olumsuz olarak düşünmeyin. Bir arkadaşınızla olan küslüğünüz de son bulabilir.

Sağlık: Kazalara, sakarlıklara karşı dikkatli olun. Genel itibariyle sağlığınız iyi durumda.

Para: Harcamalarınızın yüksek olacağı bir ay. Hesap kitap yaparak maddi konularınızı tekrar gözden geçirebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Akademik mevzular, yurtdışı bağlantılı işler, girdiğiniz sınavlar, aldığınız eğitimler gibi konular gündeminizde olacak. Merkür retrosu olduğu için bu konularda sıkıntılar olabilir.

Kariyer: Yurtdışı bağlantılı ticari faaliyetleriniz varsa uğraşmanız gereken bir konu çıkabilir. Dolunay zamanı iş hayatınızda sizi zorlayıcı durumlar olabilir. 23 Ekim itibariyle daha tutkulu, mücadeleci, başarı odaklı olacaksınız.

Bu ayki spotunuz: Kim büyük fikirler için yaşıyorsa, kendini düşünmeyi unutur. B. Auerbach

 

Balık Burcu 2021 Ekim Ayı Yorumu

Dünyanın üstüne çıkabilen bir bakış, onu anlayan tek bakıştır. R. Wagner

2021 Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ayın ilk yarısı ikili ilişkiler, ortaklıklar, iş birlikleri gibi alanlarda önemli etkiler var. İnsanlarla anlaşmakta zorlanabilir, yorgun düşebilirsiniz. Yakın arkadaşlarınızla aranızda soğuk rüzgarlar esebilir. Yeni bir ilişkiye başlamak için uygun bir ay değil. Birçok zorluklarla karşılaşabilirsiniz.

Sağlık: Bu ay daha çok ruhsal sağlığınız olumsuz etkileniyor. Kendinizi rahatlatmak için birinden destek alabilir, meditasyon veya yoga yapabilirsiniz.

Para: Bu ay tıpkı Başak burçları gibi sizi de en çok para alanında etkiliyor. Ekim ayı, borç, alacak konularına, maddi güvensizliğinizle ilgili alanlara vurgu yapıyor. Bazı endişeler, kaygılar hissedebilirsiniz. Ay sonundan itibaren maddi konularda hızlı çözümler de üretebilirsiniz. 20 Ekime kadar ki olan süreçte bazı karışıklıklar ortaya çıkabilir. Para konularındaki hesaplara, yatırımlara, alışverişlere dikkat edin. Mümkünse parasal konularda çok hızlı kararlar vermeyin. Parasal baskılar olabilir.

Kişisel Gelişim: Sizin için içe dönüş, farkındalık, sorgulama dönemi. Planlarınızı pratiğe dökmekte zorlandığınızı hissedebilir ve bu da motivasyonunuzu düşürebilir. Biraz yalnız kalarak ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Sizi canlı tutan aktiviteler yapmak, size iyi gelecektir.

Kariyer: İş hayatınızda bazı dönüşümler olabilir. 7 Ekimde Venüs Yay burcuna geçiyor. İş ve kariyer konuları ön planda olacak. Önünüze yeni fırsatlar gelebilir, terfi alabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Yüzüstü yere serilseniz bile, hala ileriye doğru hareket ediyorsunuzdur. Victor Kiam