Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2021 Kasım Ayı Nasıl Geçecek?

Network Okulu Aylık Burç Yorumları - Girişimciler için 2022 Nisan ayı burç yorumları

Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2021 Kasım Ayı Nasıl Geçecek?

5 Kasımda Akrep burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Uranüsle de karşıt açı yapıyor. Ani, beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu Yeniayda yeni başlangıçlar yapmak isteyenler iyi düşünüp taşınmalı, iyi araştırmalı, sağlam adımlar atmalı. Güneş Uranüs karşıtlıkları tedbirsiz, düşüncesiz adımları, ani beklenmedik olayları, isyanları beraberinde getirir. Gerginlik yaratabilir. Bu Yeniay parasal konuları da temsil ediyor olacak. Parasal konulara, harcamalara karşı tepkisel yaklaşabilirsiniz. 5 Kasımda Venüs Oğlak burcuna geçiyor. Venüs iyicil bir gezegendir, faydalıdır. İlişkilere daha ılımlı, pratik ve geleneksel bir yaklaşım söz konusu. 11 Kasımda iki kötücül gezegen olan Mars ve Satürn karşıt açı yapıyor. Etkileri üç gün öncesi ve üç gün sonrasını kapsar. Enerjinizde düşüşler, ilerlemenizi durduran sorunlar, engeller ortaya çıkabilir. Bir taraftan otorite figürleriyle restleşmeler, tartışmalar olabilir. Mars aynı zamanda hava olaylarını anlatır. Beklenmedik, hava olayları ile karşılaşabilirsiniz. Venüs Oğlakta iken ilişkileri ve parasal konuları düzenleme, toparlama zamanlarını gösterir. 13 Kasım tarihinde Merkür ve Uranüs karşıt açı yapıyor. Ani ve beklenmedik çıkışlar yapabilir, beklemediğiniz kişilerden bazı sözler işitebilirsiniz. Ayın ortalarında özellikle 11-12-13-14-15-16 Kasım tarihlerinde ani risklerden, ani kararlar verip harekete geçmekten uzak durmanızda yarar var. 19 Kasımda seneye damgasını vuran bir Ay tutulması gerçekleşiyor Boğa burcunda. Bu ay tutulması ile yeme, içme, konfor alanı, para ile ilgili konular daha çok gündeminizde olacak. Ay tutulmaları bitiş zamanlarını, tamamlanmaları gösterir. Kalıcı bitişler, geri dönüşü olmayan konular da gündeminizde olabilir. Bu tutulma zamanı hırslarınızla hareket etmemenizde fayda var. Aynı zamanda bu tutulma kafa ve boyun yaralanmaları, diş ve gözlerle ilgili sıkıntılarla da bağlantılı bir tutulmadır. 21 Kasımda Merkür Jüpiter karesi yaşanıyor. Fazla iyimser ve abartılı tavırlardan kaçının.

Contents

Bu ay Akrep ve Boğa aksı ön planda. Mars da kendi yönettiği Akrep burcunda seyahat edecek. Daha dingin, ayrıntılı düşünerek hareket etme potansiyeli var. Akrep dendiğinde ilk  güç ve mücadele temaları akla geliyor. Rahatlıkla mücadele edebileceğiniz bir süreç. Gücünüzü yeniden toparlıyor, kendinize geliyorsunuz. Akrep su burcu olduğu için ateş grupları için içe dönük bir dönem olabilir. 

Network Okulu Kampüs – Tarafsız Network Marketing Eğitimleri İçin Hemen Tıklayın >>

 

Koç Burcu 2021 Kasım Ayı Yorumu

20 Mayıs’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcunda ikinci evinizde olacak.

2021 Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ev, aile, yuva konularıyla ilgili zaman zaman çatışmaya girebilirsiniz. İş, hedefler, hayaller derken yoğunluktan evinizle ilgilenemeyebilirsiniz. 6 Kasımda Merkür Akrep burcuna geçiyor. Hayatla olan, kendinizle olan kısaca her türlü ilişkilerinizi masaya yatırıyorsunuz. 22 Kasım itibariyle yakın çevrenizle, akrabalarınızla, kuzenlerinizle ipler gerilebilir. İletişiminize dikkat edin. Dobra dobra konuşmalarınız kırıcı olabilir. Kasım ayında bir yandan bazı kişileri hayatınızdan çıkarırken, bir yandan da yeni çevreler edineceksiniz.

Sağlık: Ufak tefek sakarlıklara, kazalara, enfeksiyonel rahatsızlıklara açık olabilirsiniz.

Para: Bu ay daha çok para odaklı olacaksınız. Parayla ilgili beklenmedik krizlerle karşılaşabilirsiniz. Dikkatli adımlar atmanız gerekir. Ani verdiğiniz kararlar pişmanlık yaratabilir. Mars Akrep burcuna geçiyor. Artık parayla ilgili sıkıntılarınızı bir düzene koyuyorsunuz. Elinize para geçebilir ya da gelirinizde artış olabilir. Bir borcunuz varsa borcunuzu zamanında ödemeye çalışın. 19 Kasımda Ay tutulması gerçekleşiyor. Gelir, gider, kazanç, harcamalarla ilgili konular gündeminizde olacak.

Kişisel Gelişim: 22 Kasım’a kadar hayatla bir mücadele verme ile geçiyor. 22 Kasımdan sonra hayata bakışınız, insanlara bakışınız değişiyor. Yabancı dillerle, eğitimlerle ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Hedef odaklı olmaya başlıyorsunuz. Hedeflerinize ulaşmak için emek harcıyorsunuz.

Kariyer: 5 Kasımda Venüs Oğlak burcuna geçiyor. Size kariyer anlamında şans getiriyor. İşle, kariyerle ilgili daha keyifli, daha şanslı zamanlara giriş yapıyorsunuz. İşinizde yükselmeyi düşünüyorsanız, işinizde kendinizi daha çok ortaya koymak, tanınırlığınızı artırmak, terfi almak veya yeni işe başlamak istiyorsanız bu dönem şanslı etkiler var.

Bu ayki spotunuz: Doğru bir kürek suda eğri görünür, önemli olan bir şeyin görülmesi değildir, yalnız nasıl görüldüğü de önemlidir. Montaigne

 

Boğa Burcu 2021 Kasım Ayı Yorumu

Ay boyunca Mars Yengeç burcunda olacak. Kararlar, planlar, sürekli değişen fikirler ve biraz da zihniniz hareketli olacak.

2021 Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: İnatçı tavırlarınız, gereksiz ayak diretmeleriniz ilişkilerinizde problemler yaratabilir. 6 Kasımda Merkür Akrep burcuna geçiyor. İlişkinizde problemler varsa çözüm arayışına giriyorsunuz. İlişkinizi toparlamak istiyorsunuz. Aynı zamanda Merkür Akrep burcunda iken yeni ilişkiler, söz, nişan gibi durumlar da getirebilir.

Sağlık: Yeni bir beslenme düzeni yapabilir, spora başlayabilirsiniz. Sağlıklı yaşama ağırlık veriyorsunuz.

Para: Aile bütçesi, ortak paralarla ilgili gündemleriniz olabilir. Bazılarınızın kredi, nafaka, tazminat gündemi olabilir. Bu ay parasal konularda biraz rahatlıyorsunuz.

Kişisel Gelişim: 19 Kasımda burcunuzda Ay tutulması gerçekleşiyor. Ve birçok şeyin hayatınızda değiştiğini göreceksiniz. Bu ay biraz daha geniş pencereden bakarsanız önünüze gelen fırsatları da kaçırmamış olursunuz. Karakterinizde beğenmediğiniz noktalar varsa bunları toparlamaya, oturtmaya başlıyorsunuz.

Kariyer: 5 Kasımda Venüs Oğlak burcuna geçiyor. İş birlikleri, ortaklıklar, ticari zeka, yurtdışı bağlantılı konular artacak. Yurtdışıyla ticaret yapıyorsanız beklediğiniz haber varsa bu ay gelebilir. 22-27 Kasım arası kariyer konularında kayıplar yaşayabilirsiniz. Yayıncılık işleriyle uğraşıyorsanız ayın sonlarına doğru güzel etkiler alıyorsunuz.

Bu ayki spotunuz: Değişim istiyorsanız, sebeplerini yaratın. Dalai Lama

 

İkizler Burcu 2021 Kasım Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yalnız başınıza gördüğünüz bir rüya sadece bir rüyadır. Beraber gördüğünüz bir rüya ise gerçekliktir. - John Lennon

2021 Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: Sizi üzen ilişkileri artık istemiyorsunuz. 22 Kasımdan itibaren ilişkilere odaklanacaksınız. Bazılarınız için gizli aşklar ortaya çıkabilir veya birileri sizin dikkatinizi çekebilir. Arkadaşlarınızla vakit geçirme, fikir alışverişi yapma, sosyalleşme açısından ay sonu yoğun bir zaman dilimi. Ayrıca ay sonu partnerinizle, iş ortaklarınızla inatlaşmalardan uzak durmanız gerektiğini gösteren bir zaman dilimi.

Sağlık: Beslenmenizi, uyku saatinizi düzenleyebilirsiniz. Spora başlayabilirsiniz. Sağlık alanında dikkat gerektiren bir ay. Beklemediğiniz bir besin zehirlenmesi ya da yediğiniz bir şeyin de dokunması söz konusu olabilir. Özellikle ay ortalarında ev kazalarına karşı da dikkatli olun.

Para: 5 Kasım’da Venüs Oğlak burcuna geçiyor. Bu ay paradan yana daha şanslı olacaksınız. Vergiler, krediler, nafakalar, tazminatlar, eşinizin parasıyla ilgili birtakım gündemleriniz olabilir. Bir borcunuz varsa borcunuzu kapatabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Bu ay inatlaşmalardan uzak durmanız yararınıza olacaktır.

Kariyer: İş hayatınızı rayına oturtmaya başlıyorsunuz. İş hayatınız varsa iş değiştirmeyi düşünebilirsiniz. İş hayatınız çok yoğun olacağı için fazla mesailer yapma gibi durumlar söz konusu olabilir. İşi olmayan İkizler burçları için yeni iş fırsatları kapıda olabilir. Kendi ofisinizi açmak istiyorsanız destekleyici bir ay olacak.

Bu ayki spotunuz: İnatçı olmak fena şey değil, lakin iyiye inat etmeli. Kemal Tahir

Kitap İncelemeleri – Milyoner Aklın Sırları >>

 

Yengeç Burcu 2021 Kasım Ayı Yorumu

Diyet, beslenme, spor alışkanlıklarınızı değişme zamanı.

2021 Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Çocuklarınız varsa onlarla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Çocuklarınız yoksa anne baba olmaya karar verebilirsiniz. Bu ay ilişkilerde kuruntulardan uzak durun. Sorunlu bir ilişkiniz varsa bu ilişkiyi toparlamak adına güzel fırsatlar var. İlişkiniz yoksa yeni birileriyle tanışma, yeni ilişkiye başlama olasılığı yüksek bir ay.

Sağlık: Bu ay genel olarak sağlığınız iyi. Sadece isteksizlik, yorgunluk, halsizlik hissedebilirsiniz.

Para: 22 Kasımdan itibaren para konularında güzel enerjiler alabilirsiniz. Beklemediğiniz yerlerden para gelebilir, kazancınız artabilir.

Kişisel Gelişim: 19 Kasımda Boğa burcunda bir Ay tutulması gerçekleşiyor. İşe yaramayan her şeyi bırakmanız gerekiyor. Gerçekçi olmayan hayalleri bırakıyorsunuz. Gerçekçi olup hayatınızda neye odaklanmak istiyorsanız ona odaklanacağınız bir ay.

Kariyer: Yetenekleriniz üzerinden (daha çok sanatsal) para kazanan biriyseniz bu dönem sezgisel ilerleyebileceğiniz, sizi destekleyen çok güzel enerjiler var. 22 Kasımda Güneş’in ve Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle beraber günlük rutinleriniz ve iş ortamınız hareketlenecek. İş arıyorsanız 22 Kasımdan itibaren işe başlama potansiyeliniz yüksek. İş konularında kendinizi ortaya koyma anlamında kolay olduğu bir dönem 22 Kasım sonrası.

Bu ayki spotunuz: Bir insanın kendine karşı en büyük ödevi, gerçeği keşfetmektir. Friedrich Nietzsche

 

Aslan Burcu 2021 Kasım Ayı Yorumu

Başarı Burçları - İç huzuru en yüksek hedefiniz olarak belirleyin ve hayatınızı bunun etrafında düzenleyin. - Brian Tracy

2021 Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: Evinizde yoğun bir hareketlilik var. Misafir ağırlayabilirsiniz. Taşınma, tadilat gibi hareketlilik de olabilir. Aile büyüklerinizle, eşiniz veya eşinizin ailesiyle ilgili birtakım durumlar olabilir. Onlara yardım etmek isteyebilirsiniz. Evlilik, ikili ilişkiler, ortaklı ilişkilerinizde bazı krizler yaşayabilirsiniz. Bazı şeyler planladığınız gibi gitmeyebilir. Patronunuzla, yöneticinizle sorumluluklar yönünden tartışmalarınız olabilir. İstediğiniz gibi hareket edemediğiniz için sıkılmanız da söz konusu.

Sağlık: Uzun zamandır spora, diyete başlamak isteyen ama bir türlü başlayamayan Aslan burçları bu ay başlayabilirler.

Para: 5 Kasımda Venüs Oğlak burcuna geçiyor. Lüks harcamalar yerine, hesap kitap yaparak harcama, sorumlulukla hareket etme, ayağınızı yorganınıza göre uzatma zamanını işaret ediyor. Oğlak burcunun toparlama enerjisi parasal konularınızı toparlayacak.

Kişisel Gelişim: Fevri kararlar vermeye açıksınız. Pişmanlık getirebileceği için dikkatli olmanız gerekiyor.

Kariyer: İş güç ile ilgili bir mücadele söz konusu. Yeni temeller atma potansiyeliniz yüksek olacak. İşle ilgili sürpriz gelişmeler olabilir. Ani bir pozisyon değişikliği yaşayabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Düşünmeden konuşmak, nişan almadan ateş etmeye benzer. G. C. Lichtenberg

Doğrudan Satış Çok Zor! >>

 

Başak Burcu 2021 Kasım Ayı Yorumu

Jüpiter Balık burcuna geçişiyle evlilik, ortaklık konularında size şans getiriyor.

2021 Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 5 Kasımda Venüs Oğlak burcuna geçiyor. Birçok Başaklara aşk geliyor. Daha ciddi, daha somut ilişkilere adım atıyorsunuz. Mars, Merkür ve Güneş Akrep burcunda olacak. Odağınız yakın arkadaşlar, kardeşler, komşularla ilgili konularda olacak. 22 Kasım sonrası ev hayatınız hareketleniyor. Taşınma, ev alma, misafir ağırlamak gibi durumlar da dahil olabilir.

Sağlık: Sağlığınızla ilgili güzel enerjiler var. Dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz.

Para: Parasal anlamda daha çok alım satımlara, yatırımlara odaklandığınız bir ay olacak. Daha garantici yapıdasınız. Maddi anlamda toparlanmaya başlayacaksınız. Çocuklarla ilgili mecburi harcamalar yapabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Bazı konularda netleşmek istediğiniz, yeni kararlar alacağınız bir zaman dilimi. Eğitimle ilgili birtakım gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni kursa başlama gibi durumlar olabilir. 19 Kasımda Boğa burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor. Bu tarihten itibaren her şey değişecek sizler için. Hayatın iplerini artık elinize alıyorsunuz. Hayatınız güzel anlamda değişiyor. Kasım ayına ne istediğinizi bilerek başlarsanız ayın sonunda birçok şeyi elde etmiş olursunuz.

Kariyer: Yeni ortaklıklar, yeni imzalar, yeni işe başlamalar olabilir. Satış, pazarlama, iletişim alanındaysanız odaklanmanızı destekleyecek güzel bir zaman dilimi olacak. 11-17 Kasım civarında bir takım sözleşmelere imza atmayın. Ani kararlarla sözler vermeyin.

Bu ayki spotunuz: Yaratıcılığın iki boyutu vardır. İlki bilgi ve beceri, ikincisi ise yeniliktir. John Dewey

 

Terazi Burcu 2021 Kasım Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Aşk ile ilgili bir gündeminiz var ise aşka bakış açınız, yaşayış şekliniz açısından faydalı olacak bir döneme giriyorsunuz.

2021 Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: 5 Kasım tarihinde Venüs Oğlak burcuna geçiyor. Ev, aile, yuva konularına odaklanıyorsunuz. Ebeveynlerinizle ilgili bazı konular var. Ama bu konularda şanslı etkiler alıyorsunuz. Yakın çevre, kardeş, akraba, kuzenlerle ilgili durumlar olabilir. Bu ay aslında kırdıklarınızı toplama zamanı. İlişkilerinizde yaşadığınız problemleri artık toparlıyorsunuz.

Sağlık: 19 Kasımda Boğa burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor. Ameliyat, operasyon gibi durumlarınız varsa doktorunuzu iyi araştırın. Gergin olmanız, sinirli olmanız halinde bazı rahatsızlıklar ortaya çıkabilir.

Para: Merkür, Mars ve Güneş Akrep burcuna geçiyor. Yeni mücadele alanınız parasal konular oluyor. Gelir gider dengesi, borç, alacak, kredi, nafaka, tazminat gibi konularla ve anne babanızın veya eşinizin parasal durumlarıyla da ilgilenebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Bu ay azimli olmanız, müsriflikten kaçmanız gerekiyor. Ayın sonuna doğru eğitim hayatınıza çok odaklanıyorsunuz. Ne istediğinizi biliyorsunuz. Kendinize hedef koyuyor ve hedefleri gerçekleştirmek için çok çalışıyorsunuz.

Kariyer: Kariyerle ilgili yeni başlangıçlar yapmak istiyorsunuz. İş bekliyorsanız güzel iş fırsatları karşınıza gelebilir. Ama bu fırsatın hakkını vermezseniz elinizden gidebilir.

Bu ayki spotunuz: Eylem planı bulunmayan bir hedef, ancak bir hayal olur. Nathaneil Branden

Beyaz Rengin Anlamı Ve Psikolojik Etkileri >>

 

Akrep Burcu 2021 Kasım Ayı Yorumu

Mayıs Ayı Burç Yorumları - Ay tutulması döneminde sinir sistemiyle ilgili rahatsızlıklar nüksedebilir.

2021 Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: 5 Kasımda Venüs Oğlak burcuna geçiyor. İlişkiler yönünden şanslı olduğunuz bir sürece giriyorsunuz. Yakın çevre, arkadaş, kuzenler, kardeşlerle ilgili ilişkilerinizi toparlıyorsunuz. İkili ilişkiler, ortaklıklarla ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evle ilgili bazı sorumluluklar sizi yorabilir.

Sağlık: Genel olarak yorgun olacağınız bir ay. Sizi rahatlatan, dinlendiren aktiviteler yapmanız da yarar var.

Para: Alım satım, yatırım gibi konularda 11 Kasım ve civarında daha dikkatli olmanızda fayda var. Acele kararlar vermeyin. 22 Kasım sonrası güzel göstergeler var. Güneş ve Merkür para evinize geçiyor ve burayı hareketlendiriyor. Kazançlarınızın artmaya başladığı bir süreç olabilir.

Kişisel Gelişim: Bu ay çok takıntılı, kuruntulu ruh hali içerisinde olabilirsiniz. Ben kafaya koyduğumu yaparım enerjisi yüksek olacak. 22 Kasıma kadar kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Daha iradeli, gücü artmış bir şekilde olacaksınız. Çünkü bu ay Güneş, Merkür ve Mars sizin burcunuzda olacak.

Kariyer: Daha önce beklettiğiniz işler varsa şimdi harekete geçme zamanı. Çalışan Akrepler için kariyer, kariyerle ilgili konularda rekabet etme zamanı. Çalışmıyorsanız 22 Kasımdan itibaren bol bol görüşmelere gidebilir, yeni bir işe başlayabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Dünya herkese yetecek büyüklükte. Onun için başkasının yerini kapmaktansa çalışarak gerçek yerinizi bulun. Charlie Chaplin

 

Yay Burcu 2021 Kasım Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yabancı kültürleri öğrenmek isteyebilirsiniz.

2021 Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: 11 Kasım civarı komşular, yakın çevre, akrabalar, yakın arkadaşlar gibi konularda canınız sıkılabilir. Birlikte çalıştığınız insanlarla bir takım krizler yaşanabilir. 22 Kasım sonrası ben bilirim yaklaşımlarından uzak durmanızda yarar var. Her türlü ilişkilerinizde zıtlaşmalar olabilir.

Sağlık: Ay tutulmasıyla çok sıkı bir diyete başlama, sigara veya alkol kullanıyorsanız bir anda bırakma kararı alabilirsiniz. 17 Kasıma dikkat edin. Hiç beklemediğiniz bir sorun ortaya çıkabilir.

Para: Venüs Oğlak burcuna geçiyor. Bütçenizi, paranızı ayarlamanız gereken bir dönem. Lüks harcamalardan uzak durmanız gerekir. Daha çok biriktirme, toparlama ve uzun vadeli planlar yapma dönemi.

Kişisel Gelişim: 22 Kasım’a kadar kendinizi geri çekme, soyutlama, maneviyata çekilme dönemi. Merhamet duygunuz artıyor. 22 Kasımdan itibaren hayalleriniz için adımlar atmaya başlıyorsunuz.

Kariyer: 22 Kasım’a kadar bir projeniz, planınız varsa arka planda yapabilirsiniz. Çünkü, motivasyon ve odağınız yüksek olacak. Kendi işinizi yapıyorsanız satışlarda artış, hizmet alanınızda yoğunluk olabilir.

Bu ayki spotunuz: Yeni bir hayal kurmak ya da yeni bir amaç edinmek için asla yaşlı değilsin. C. S. Lewis

Başarılı İnsanların Rutinleri – Brian Tracy >>

 

Oğlak Burcu 2021 Kasım Ayı Yorumu

Kafa karışıklığı baskı altında olmanın bir belirtisidir. - Luke Rhinehart

2021 Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Güneş, Merkür ve Mars’a Uranüs karşıt açı yapıyor. İş çevrenizle, kariyer çevrenizle ufak gerilimleriniz olabilir. 19 Kasımda Boğa burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor. Aşk hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilir, bir şeyler netleşebilir.

Sağlık: 22 Kasımdan itibaren Güneş ve Merkür Yay burcuna geçiyor. Fiziksel ve ruhsal sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Kronik rahatsızlığınız varsa tekrar nüksedebilir. Zihinsel olarak çok yoğun olacağınız için kendi kendinizi tüketmeye müsait bir yapıda olabilirsiniz.

Para: Yatırımlarla ilgili hareketlenmeler, işten gelen gelirinizde artış yaşanabilir.

Kişisel Gelişim: Hayattan bir şeyler istiyorsunuz, bunun için mücadele ediyorsunuz. 22 Kasımdan itibaren kendi içinize çekilecek, gözlemleyeceksiniz. Bu dönem hemen harekete geçmeden önce bir düşünün, tartın.

Kariyer: 22 Kasım’a kadar kariyer planları, iş eğitimleri, iş sunumları gündeminizde olacak. Çok çalışacağınız, sorumluluk alacağınız bir dönem.

Bu ayki spotunuz: İç sesinizin farkında olun ve onu takip edin. Çoğu zaman size seçmeniz gereken en rahatsız edici yolu söylese de. Glenn Close

 

Kova Burcu 2021 Kasım Ayı Yorumu

Taşınma, yeni ev alma, tadilat yapma, aileyle oluşacak yeni bir durum söz konusu olabilir.

2021 Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: Toplumdaki yerinizi sağlamlaştıracağınız, güçlü insanlardan destekler göreceğiniz bir zaman dilimi. Yalnız aileyle, sevdiklerinizle olan tartışmalara dikkat etmeniz gerekiyor. İşinize yoğunlaşmaktan ailenize vakit ayıramıyorsunuz. Ay tutulmasıyla evinizde inatlaşmalar devrede olabilir.

Sağlık: Ay tutulmasıyla beraber ailede sağlık problemleriyle ilgili gündemler olabilir.

Para: Bir mülk, miras konuları olabilir. Ev almak, satmak gibi konular gündeminizde olabilir.

Kişisel Gelişim: 22 Kasım itibariyle yeni hayalleriniz, yeni hedefleriniz olabilir. Zihninizi yatıştırıyorsunuz.

Kariyer: Kendinizi işinizde, kariyerinizde gösteriyorsunuz bu ay. Kariyer konularında hızlı adımlar atmak durumunda kalabilirsiniz. Yeni iş teklifleri olabilir, yeni bir işe başlayabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Hayatta iki hedef vardır: İstediklerini elde etmek ve elde ettiklerinin tadını çıkarmak, ancak akıllı insanlar, ikinci hedefe de ulaşabilirler. Logan Pearshall

 

Balık Burcu 2021 Kasım Ayı Yorumu

Dünyanın üstüne çıkabilen bir bakış, onu anlayan tek bakıştır. R. Wagner

2021 Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: Daha az tanıdığınız insanlarla iş birliği yapabilirsiniz. Karşınıza güzel fırsatlar gelebilir. 5 Kasımda Venüs Oğlak burcuna geçiyor. Arkadaşlarınızla daha çok vakit geçirebilirsiniz. 19 Kasımda Boğa burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor. Yakın çevrenizin hayatlarında önemli konular olabilir. Onlarla ilişkilerinizi sabit tutmak isteyebilirsiniz. 22 Kasım itibariyle annenizle ilgili konular da gündeminizde olabilir.

Sağlık: Spor yapmayı ihmal etmeyin. Genel olarak sağlığınız iyi. Aile büyüklerinizin sağlığıyla yakından ilgilenebilirsiniz.

Para: 5 Kasım itibariyle işten elde ettiğiniz gelirlerde artış olabilir. Ortaklı paralarla ilgili güzel gelişmeler var. Parasal konularda destekleyici etkiler alıyorsunuz. Bir satıştan para kazanabilir ya da bir yatırımınızı paraya dönüştürebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: İnatla, aşırı hırsla bir şeyin üzerine gitmenin size zararı dokunabilir, beklenmedik sonuçları olabilir. Daha fedakar daha hassas olacağınız bir zaman dilimi.

Kariyer: İletişime dayalı, eğitime dayalı işlerinizde çok daha hırslı yapınızla hareket edebilirsiniz. 22 Kasım sonrası kariyerinizde hırslı ilerlemeler yaşayacağınız, kendinizi göstereceğiniz bir dönem. İşle ilgili konular daha görünür olmaya başlayacak hayatınızda. Yeni projeler de gündemde.

Bu ayki spotunuz: İnsanın en büyük düşmanı kendi egolarıdır. Tabanca Revolver