Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2022 Haziran Ayı Nasıl Geçecek?

2023 Mayıs Ayı Burç Yorumları

Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2022 Haziran Ayı Nasıl Geçecek?

3 Haziranda Merkür retrosu sona eriyor. Etkileri bir hafta kadar daha sürebilir. Retro döneminde ne sorunlar yaşadıysanız şimdi toparlanma zamanı. Artık yavaş yavaş özellikle ilişkiler alanında toparlanıyorsunuz. Bozulan ilişkilerinizi düzeltebilirsiniz. 5 Haziranda Satürn retrosu başlıyor. 23 Ekim’e kadar devam edecek. Satürn retrosu bireyleri değil kuruluşları, toplumları etkileyecek. Bu retro yarım kalan işlerinizi toparlatır. İzleyici olur bu konuda. Hangi evinizde retro yapıyorsa o konularda etkileyecektir. 3-4-5-6-7 Haziranda gergin olabilirsiniz. Satürn retrosu size yeniden bir görev yükler. 7-15 Haziran arası Venüs-Uranüs kavuşumu var. Venüs İlişki, para, Uranüs sıra dışılık, anilikler demektir. İlişkilerinizde ani bir kopuş olabilir ya da sıra dışı bir ilişkiye çekilebilirsiniz. İkili ilişkilerle ilgili her türlü anilikler olabilir. 14 Haziranda Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Neptün’le kare açı yapıyor. ‘İstediğim oldu ama istediğim gibi olmadı’ dedirtebilir. Olmayacak şeylerin peşinden gitme açısı da var.

Contents

29 Haziranda Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Yenilikler için güzel bir dönem fakat bazı burçları özellikle Aslan burçlarını yeni başlangıçlar için destekleyici bir Yeniay değil. Bütün bu gündemlerin sizi ne kadar etkilediği Kişisel doğum haritanızda belli olur. O açılardan ya da yakın derecelerde açılarınız yoksa fazla etkilemeyebilir. Bu yorumları okurken yükselen burcunuza göre okumanızda fayda var. 

Network Okulu Kampüs – Tarafsız Network Marketing Eğitimleri İçin Hemen Tıklayın >>

 

Koç Burcu 2022 Haziran Ayı Yorumu 

20 Mayıs’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcunda ikinci evinizde olacak.

2022 Haziran ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: 21 Hazirana kadar Güneş İkizler burcunda olacak. Kardeşler, yakın akrabalarla ilgili gündemler, oralardan gelecek haberler dikkat çekiyor.14 Haziran Yay Dolunayı yakın çevre alanlarınızda gerçekleşiyor. Yurt dışı, seyahat, diğer insanlarla görülecek her türlü işiniz hareketleniyor. 23 Hazirandan itibaren kardeşler, akrabalar, yakın çevreyle bağlantılarınızı güçlendiriyorsunuz. Yeni insanlarla çalışmak, onlarla işbirliği yapmak için destekleyici bir süreç.

Sağlık: Mars yükseleninizden geçerken sağlık konularını tetikleyebilir. Dikkat etmenizde fayda var.

Para: Parasal konularda 13 Hazirana kadar hızlı ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Venüs Boğa burcunda olacak. Finansal destekler bulabileceğiniz bir aydasınız. Bir mülk almak, satmak, para çıkışınızı düzenlemek için güzel bir dönem.

Kişisel Gelişim: Eğitimle ilgili kararlar alacaksanız 14 Haziran civarı devreye girebilir. Mars Jüpiter’le birlikte sizin burcunuzda ilerliyor. Bu size cesaret, özgüven veriyor. Motivasyonunuz yüksek, kendinizi iyimser hissediyorsunuz.

Kariyer: Mayıs ayının sonunda meydana gelen Yeniayla beraber iletişim, reklam, pazarlama, sosyal medya alanlarında girişimcilik gerektiren işlerinizde önemli açılımlar karşınıza gelebilir. Bu konularda 4 Hazirandan sonra harekete geçmenizde fayda var. 13 Hazirandan sonra iletişimsel işlerinizde hızlı başlangıçların, kararların karşınıza geldiğini görebilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Hiçbir şeye cesaret etmeyen, hiçbir şeyi umut etmesin. Friedrich Schiller

 

Boğa Burcu 2022 Haziran Ayı Yorumu

Ay boyunca Mars Yengeç burcunda olacak. Kararlar, planlar, sürekli değişen fikirler ve biraz da zihniniz hareketli olacak.

2022 Haziran ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: 22 Hazirana kadar Venüs burcunuzda olacak. Cazibeniz artıyor. Dikkat çekiyorsunuz. Yeni birileriyle tanışma fırsatı bulabilirsiniz. Hayatınıza yeni insanlar girebilir. 29 Haziranda Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Ailenizle yeni gündemleriniz olabilir.

Sağlık: Mars Koç burcunda. Bedensel ve ruhsal sağlığınıza biraz daha dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor. Dolunay estetik değişimler konusunda size destek veriyor.

Para: 21 Hazirana kadar Güneş İkizler burcunda olacak. Para evinizi aydınlatıyor. Maddi güvenliğiniz için bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. 14 Haziranda Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunayla birlikte eşinizle paylaştığınız paralar, nafaka, miras, vergi, herhangi bir alacak, borç konularıyla ilgili tamamlanmalar, netleşmeler olabilir. 23 Haziranda Venüs İkizler burcuna geçiyor. Parasal konularda güzel destekler veriyor. 

Kişisel Gelişim: Mayısın ikinci yarısından itibaren yaşamınızda aldığınız bazı kararları sorgulayabilir, bazı düşüncelerinizi ele almanıza sebep olabilir. Yeniayla birlikte eğitimle ilgili yeni gündemleriniz olabilir.

Kariyer: 21 Haziran itibariyle iş, çalışma, ticari konularda daha aktif döneme geçebilirsiniz. Iş konularında güzel fırsatlar olabilir.

Bu ayki spotunuz: Kaderiniz karar anlarında biçimlenir. Anthony Robbins

 

İkizler Burcu 2022 Haziran Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yalnız başınıza gördüğünüz bir rüya sadece bir rüyadır. Beraber gördüğünüz bir rüya ise gerçekliktir. - John Lennon

2022 Haziran ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: 14 Haziranda Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor. İlişkilerinizde bir tamamlanma ve aydınlanma sürecindesiniz. İlişkilerle ilgili dönüşümler getirebilir. İlişkilerde daha idealist olabilirsiniz. Gözünüzde büyüttüğünüz ilişkilerde bazı gerçeklerle de karşılaşabilirsiniz. Bu konuda dikkatli olmanız gerekiyor. Sosyalleşme, arkadaş ilişkileri, ekip çalışmalarında daha yoğun bir enerji ortaya koyabileceksiniz. 21 Haziran sonrası sosyal çevreniz hareketleniyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

Sağlık: Bazılarının sağlığında bir hassasiyet olabilir. Venüs Boğa burcuna geçince sağlığınıza iyi gelecek.

Para: 21 Haziran itibariyle Güneş Yengeç burcuna geçiyor. Finansal konularınızı gözden geçiriyor, kararlar veriyorsunuz. Belki bir mülk alabilir ya da yatırım yapabilirsiniz. 29 Haziranda Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Parasal bütçeniz, gelir gider dengenizle ilgili beklentileriniz, buradaki niyetleriniz ön plana çıkmaya başlıyor.

Kişisel Gelişim: Yaşam enerjiniz artıyor. Merkür retrosu tamamlanıyor. Tamamlayamadığınız, ötelenen, ertelenen konularla daha rahat ilgilenebilirsiniz. 13 Haziranda Merkür burcunuza geçiyor. Zihinsel gücünüzü artırıyor. İletişimsel becerilerinizi güçlendirecek. Enerjinizi yükseltecek.

Kariyer: 21 Haziran itibariyle iş konuları ön plana çıkıyor. Mars Koç burcunda olacak. Kariyeriniz için bir mücadeleniz var. Kariyer çevrelerinde dikkat çekiyorsunuz.

Bu ayki spotunuz: Zihinsel dayanıklılık fizikseldir, dörde birdir. Bobby Knight

Kitap İncelemeleri – Milyoner Aklın Sırları >>

 

Yengeç Burcu 2022 Haziran Ayı Yorumu

Diyet, beslenme, spor alışkanlıklarınızı değişme zamanı.

2022 Haziran ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: 23 Hazirana kadar Venüs Boğa burcunda olacak. Arkadaşlarla sosyalleşme, sanatsal aktiviteler, keyif konfor alanlarına yönelme gibi konulara zaman ayırabilirsiniz. Sosyal hayatta yeni fırsatlar getirebilir. 13 Hazirandan itibaren Merkür İkizler burcuna giriyor. İkili ilişkiler adına dikkatli adımlar atmak gerekiyor. Kafanızdaki planları, projeleri herkese dillendirmeyin.

Sağlık: Kalça, uyluk bölgesi, bacak sıkıntıları ve problemleri, karaciğerle ilgili sıkıntı ve problemler 14 Haziran civarı gündeminizde olabilir.

Para: Dolunay zamanı parasal konularda destekler alabilirsiniz. 21 Haziran itibariyle parayla ilgili konulara yöneliyorsunuz. Bazı arkadaşlarınızla parasal konularda problemler olabilir.

Kişisel Gelişim: 21 Hazirana kadar içinize dönme, kendinizi dinleme, güç toplama dönemi olacak. Bazı alışkanlıklarınızı gözden geçirmeniz gerekiyor. 21 Hazirandan itibaren Güneş sizin burcunuza geçiyor. Kendinize güveniniz artıyor. 29 Haziranda sizin burcunuzda Yeniay gerçekleşiyor. İşte şimdi yenilikler başlıyor sizin için. Hayatınızla ilgili önemli kararlar verebilirsiniz.

Kariyer: 13 Hazirana kadar yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işiniz varsa, yabancı bir şirkette çalışıyorsanız bu ay ağırlıklı olarak kendinizi işinize gücünüze vereceksiniz. İş hayatınızda almanız gereken kararlar varsa Dolunay zamanı hareketlenebilir. Kariyerinizle ilgili önemli açılımlar yakalayabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Farkındalık, zihnin yüreği anlama sürecidir. Mert Güler

 

Aslan Burcu 2022 Haziran Ayı Yorumu

Başarı Burçları - İç huzuru en yüksek hedefiniz olarak belirleyin ve hayatınızı bunun etrafında düzenleyin. - Brian Tracy

2022 Haziran ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: Arkadaşlarınızla yapacağınız planlar devreye girebilir. Sosyal çevrenizdeki insanların düşüncelerine fazla önem vereceksiniz. Onlar da destek almak isteyecek. Yeni insanlarla tanışmak için 13 Haziran sonrası size şans getirecek. Dolunay zamanı önemli aşkla karşılaşma fırsatı getirebilir. Hayatınızda biri varsa, sevdiğiniz insanlarla sosyalleşmek anlamında da destekleyici bir Dolunay. Üstlerle ilişkileriniz daha da iyiye gidiyor.

Sağlık: 21 Hazirandan sonra bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirin.

Para: Dolunay zamanı parasal konularda, özellikle yatırım konularında dikkatli olmanız gerekiyor.23 Hazirandan sonra parasal konularda neler yapabileceğinizi çok net bir biçimde görebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Bu ay hedefe odaklı olacaksınız. Geleceğinize dair planlar yapıyorsunuz. 29 Haziranda Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Yeni başlangıçlar için sizi desteklemiyor. Hayatınıza dair yeni başlangıçları, girişimleri bu Yeniayda yapmayın.

Kariyer: İş ortamınızda yaşanan sorunları toparlıyorsunuz artık. Çalışıyorsanız kariyerinizde hızlı, sürprizli değişimler olabilir. Çalışmıyorsanız iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Amacı olmayan insanlar, amacı olan insanlara araç olurlar. Mert Güler

Doğrudan Satış Çok Zor! >>

 

Başak Burcu 2022 Haziran Ayı Yorumu

Jüpiter Balık burcuna geçişiyle evlilik, ortaklık konularında size şans getiriyor.

2022 Haziran ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 14 Haziranda Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Yaşadığınız yer, eviniz, yuvanızla, ailevi konularla ilgili gündemler getirebilir bu Dolunay. Ailevi konularda bir karar alıyor olabilirsiniz. 21 Hazirandan sonra sosyalleşiyorsunuz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

Sağlık: Bu ay sağlığınızda bir hassasiyet olabilir.

Para: Dolunay zamanı mülk alım satım gündemleriniz olabilir. Parasal konularda eforunuz var. Eşinizle, ailenizle varsa iş ortağınızla ortak paralar gündeminizde olabilir. Odağınız maddi tablonuzda olacak. Mars size bu konularda mücadele getiriyor. Lükse fazla para harcamamaya özen gösterin.

Kişisel Gelişim: Hayata inancınız artıyor. Hayat felsefeniz, dünya görüşünüz, inançlarınızla ilgili vurgu olabilir. Yurtdışı ile ilgili güzel haberler gelebilir. Güzel bir eğitime başlayabilirsiniz. 20 Haziran geleceğinizi kurguladığınız, notlar çıkardığınız bir gün. 29 Haziranda Yengeç burcunda Yeniay var. İstekler, niyetler, hedeflediğiniz konularla ilgili aktivasyon alabileceğiniz bir döneme geçiş yapıyorsunuz. 

Kariyer: 21 Hazirana kadar Güneş İkizler burcunda olacak. Kariyerinizde, iş hayatınızda parlıyorsunuz. Bazılarınıza yeni iş fırsatları var. Çok çalıştığınız bir ay. İş planlarınızla kendinizi gösteriyorsunuz. 5 Haziranda Satürn retroya başlıyor. Sizin iş alanınızda gerçekleşiyor. Yeni bir iş öğreniyorsanız, işyerinde farklı bir birime geçebilirsiniz. 

Bu ayki spotunuz: İyi bir başlangıç, yolun yarılanmasıdır. Plato

 

Terazi Burcu 2022 Haziran Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Aşk ile ilgili bir gündeminiz var ise aşka bakış açınız, yaşayış şekliniz açısından faydalı olacak bir döneme giriyorsunuz.

2022 Haziran ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: 19 Haziranda otoriter kişilerden eleştiri alabilir, kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz. Eşinizin akrabalarıyla ortak gündemleriniz olabilir. Dolunay zamanı kardeşler, yakın akrabalarla ilgili haberler gelebilir. 21 Haziran itibariyle ailevi gündemler olabilir. Ay boyu Mars Koç burcunda olacak. Herkes üzerinize geliyormuş gibi hissedebilirsiniz.

Sağlık: 7-15 Haziran arası sağlığınıza ekstra özen gösterin.

Para: Parasal konularda gündemler söz konusu olabilir. Venüs Boğa burcunuzda olacağı alacaklarınız  için güzel bir destek. 7-15 Haziran arası finansal anlamda güzel sürprizler olabilir.

Kişisel Gelişim: 3-6 Haziran arası kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Eğitimle ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Hayat felsefenizi, inançlarınızı, maneviyatınızı gözden geçiriyorsunuz. Yurtdışı ile ilgili haberler alabilirsiniz.

Kariyer: Dolunay zamanı iş hayatınızda arka arkaya gündemler olabilir. 29 Haziranda bir Yeniay var. Kariyer ve statü alanınızda değişim ya da yeni başlangıç yapma ihtiyacı hissedebilirsiniz. 21 Haziran sonrası kariyerinizde yeni haberler, yeni iş fırsatları olabilir.

Beyaz Rengin Anlamı Ve Psikolojik Etkileri >>

 

Akrep Burcu 2022 Haziran Ayı Yorumu

Mayıs Ayı Burç Yorumları - Ay tutulması döneminde sinir sistemiyle ilgili rahatsızlıklar nüksedebilir.

2022 Haziran ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: 3 Haziran civarı ikili ilişkilerinizde bir kaos olabilir. Bu dönem daha dikkatli olun. Venüs Boğa burcunda olacak. Aşk hayatınız, evliliğiniz, ortaklıklar, iş ilişkileriniz için güzel bir dönem. Fakat 7-15 Haziran Venüs-Uranüs kavuşumu var. İkili ilişkilerde bir düşmanlık olabilir.

Sağlık: Sağlığınızda biraz hassasiyet olabilir. Özellikle 21 Hazirana kadar daha dikkatli olun.

Para: 21 Hazirana kadar Güneş İkizler burcunda olacak. Odağınız finansal konularda olacak. Dolunay zamanı finansal konularda netleşmeler oluyor. Finansal konularda net kararlar alabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: 21 Haziran itibariyle hayata bakış açınızı, inançlarınızı, görüşlerinizi gözden geçireceğiniz bir dönem başlıyor. Yurtdışı bağlantılı gündemleriniz olabilir. Akademik konular, sınavlar, eğitimlerle ilgili konularınız hızlanabilir.

Kariyer: Kariyerinizle ilgili konular 14 Haziran civarı netleşebilir. Ay boyu Mars Koç burcunda olacak. Çok çalışıp yorulacaksınız. Ekip çalışmalarında zorlanabilirsiniz. Çalışmıyorsanız günlük programlarınız sizi yorabilir.

Bu ayki spotunuz: Herkes aynı şeyi düşünüyorsa, hiç kimse fazla bir şey düşünmüyor demektir. Walter Lipmann

 

Yay Burcu 2022 Haziran Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yabancı kültürleri öğrenmek isteyebilirsiniz.

2022 Haziran ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: 21 Hazirana kadar Güneş İkizler burcunda olacak. Odağınız ikili ilişkilerde. Kalbi boş olanlar yeni ilişkiye başlayabilir. Kötü giden bir ilişkiniz varsa düzeltebilirsiniz. Bazılarınız söz, nişan, evlilik gündemleri olabilir. Evliliğinizde önemli gelişmeler olabilir. 7-15 Haziran arası ikili ilişkilerde ani kopuşlar olabilir.

Sağlık: Sportif aktiviteler için son derece uygun bir ay.

Para:  21 Haziran itibariyle Güneş Yengeç burcuna geçiyor. Ailenizle, eşinizle olan ortak harcamalarınız gündeminizde olabilir. Her türlü finansal konularda olacak odağınız. Yatırımlar için uygun bir aydasınız.

Kişisel Gelişim: 14 Haziranda sizin burcunuzda Dolunay gerçekleşiyor. Kendinizle ilgili bir şeyler duyuruyorsunuz. Kararlar alıyorsunuz. Bir şeyleri netleştiriyorsunuz. Dış görüntünüzde değişik yapmak isteyebilirsiniz.

Kariyer: Ay boyu Venüs Boğa burcunda olacak. İş ortamınıza, iş hayatınıza bir rahatlık, bir kolaylık getirir. Ekip çalışmaları için güzel bir dönem. İşle ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Çalışmıyorsanız günlük programınızı çok iyi yöneteceksiniz.

Bu ayki spotunuz: Dünyada görmeyi istediğiniz değişimin kendisi olunuz. Mahatma Gandhi

Başarılı İnsanların Rutinleri – Brian Tracy >>

 

Oğlak Burcu 2022 Haziran Ayı Yorumu

Kafa karışıklığı baskı altında olmanın bir belirtisidir. - Luke Rhinehart

2022 Haziran ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Dolunayla birlikte birilerinin maskesi düşebilir. Birilerini hayatınızdan çıkarabilirsiniz. 21 Haziran itibariyle odağınız ikili ilişkilerinizde olacak. Yeni ilişkiler, var olan ilişkileri düzeltme, çocuklarla ilgili gündemler olabilir. 7-15 Haziran arası ilişkilerinizde ani değişimler olabilir. Ay boyu Mars Koç burcunda olacak. Ailevi ilişkiler, ailevi konularla daha çok ilgileniyorsunuz. Aile yaşantınızda bazı gelişmeler olabilir.

Sağlık: Bu ay sağlığınızda hassasiyet olabilir. Dikkatli olmanızda fayda var.

Kişisel Gelişim: Ruhsal anlamda bunalacağınız bir Dolunay gerçekleşiyor. Kafanıza birçok şeyi takabilirsiniz. Yaratıcılığınız bu dönem artabilir. Hobileriniz, yetenekleriniz varsa oldukça destekleyici bir ay.

Kariyer: Çok çalışıp yorulacağınız bir ay. Yoğun gündemleriniz var. İş konularında güzel haberler gelebilir. Çalışmıyorsanız günlük rutinlerinizde planlı, programlı hareket ediyorsunuz.

Bu ayki spotunuz: Küçük başlayın, büyük düşünün. Steve Jobs

Kova Burcu 2022 Haziran Ayı Yorumu

Taşınma, yeni ev alma, tadilat yapma, aileyle oluşacak yeni bir durum söz konusu olabilir.

2022 Haziran ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: 21 Hazirana kadar Güneş İkizler burcunda olacak. Aşk hayatınız ön planda olacak. İlişki kovalıyorsunuz. Kötü giden bir ilişkiniz  varsa, ilişkinizi toparlıyorsunuz. Evli olan bayanların hamilelik haberi olabilir. Dolunay zamanı duygusal hayatınızda bir şeyler netleşiyor olabilir. Sosyal çevrenizde önemli değişimler olabilir ya da arkadaşlarınızla ortak bir haberiniz olabilir. Aileyle birtakım ortak gündemleriniz olabilir. Onlarla bir araya gelebilirsiniz. Aile içinde söz, nişan, evlilik gündemleri olabilir. 

Sağlık: Bu ay kazalara açıksınız. Dikkatli olmanızda fayda var. 21 Haziran itibariyle sağlık gündemleriniz olabilir.. Para: Yatırımlarınızı doğru yönlendirebilirsiniz bu ay. Bir hobinizden, yeteneğinizden para kazanabilirsiniz. 14 Haziran civarı fazla para harcama eğiliminiz var. 

Para: 23 Haziranda Venüs İkizler burcuna geçiyor. Parasal konularda güzel destekler veriyor.

Kişisel Gelişim: Yaratıcı yanlarınızla ilgileniyorsunuz. Ay boyu Mars Koç burcunda olacak. Kararlar alıyor, planlar yapıyorsunuz. 

Kariyer: 14 Haziranda Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Kariyere dair birtakım konular netleşiyor. Bazı haberler alabilirsiniz. 21 Haziran itibariyle Güneş Yengeç burcuna geçiyor. Yoğun çalışacağınız bir dönem başlıyor. Yeni iş konuları, iş fırsatları var. Ticari faaliyetleriniz, imzalar, sözleşmeler gündeminizde olabilir. 

Bu ayki spotunuz: İyi şeyler yalnızca planlanırsa olur, kötü şeyler kendiliğinden olur. Crosby

Balık Burcu 2022 Haziran Ayı Yorumu

Dünyanın üstüne çıkabilen bir bakış, onu anlayan tek bakıştır. R. Wagner

2022 Haziran ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: 3 Haziran civarı ikili ilişkilerinizde krizler yaşayabilirsiniz. 21 Hazirana kadar odağınız ailevi konularda olacak. Aileyle ortak gündemler dikkat çekiyor. Ay boyunca Venüs Boğa burcunda olacak ve Uranüs’le kavuşum yapacak. Kardeşlerle, yakın akrabalarla ilgili gündemleriniz olabilir. 7-15 Haziran arası onlarla olan ilişkilerinizde anilikler olabilir. 21 Haziran itibariyle Güneş Yengeç burcuna geçiyor. Bazılarınız yeni ilişkiye başlayabilir. Varsa çocuklarınız onlarla ilgili gelişmeler olabilir.

Sağlık: Kilo almamaya özen gösterin. Spor aktivitelerine vakit ayırın.

Para: Bir mal mülk satın alabilirsiniz. Yatırımlarla ilgili planlarınız dikkat çekiyor. Ay boyu Mars Koç burcunda olacak. Mars çok para harcatır. Güdüsel para harcatır. Finansal kaynaklarınıza dikkat edin. 7-15 Haziran arası finansal konulara ekstra dikkat edin.

Kişisel Gelişim: Yeteneklerinizi sergileyeceğiniz bir aydasınız. Venüs Boğa burcunda yaratıcılığınızı artırır, güzel fikirler verir.

Kariyer: 14 Haziranda Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Kariyerle ilgili yeni kararlar, yeni haberler dikkat çekiyor. İşi olmayan bir Balıksanız, aradığınız işi bulabilirsiniz. Ticaret yapıyorsanız ticaretiniz hızlanabilir. Dolunayla birlikte kariyerinizde değişimler olabilir, kariyerinizle ilgili hızlı kararlar alabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Kabiliyetli olan için, bu dünya dilsiz değildir. Goethe