Burç Yorumları; Girişimciler İçin 2020 Haziran Ayı Nasıl Geçecek?

Network Okulu Aylık Burç Yorumları - Girişimciler için haziran ayı burç yorumları

Girişimciler için haziran ayı burç yorumları neler? Haziran ayında girişimcileri ilişkiler, para, kişisel gelişim, sağlık ve kariyer alanında neler bekliyor? Aylık burç yorumları kategorimizde, haziran ayında hepimizi neler bekliyor gelin birlikte bakalım.

Contents

Girişimciler İçin 2020 Haziran Ayı Nasıl Geçecek?

5 Haziran’da yay burcunda ay tutulması var. Ay tutulması dolunayla birlikte olduğu için bazı şeylerin sona ermesi, karara varılması, halledilmesi, rafa kaldırılması anlamına geliyor. Ay tutulmaları psikolojik olarak sizi yorabilir. Psikolojik çöküşler, öfke nöbetleri olabilir. Eğer bunları dengeleyebilirseniz nispeten biraz daha iyi bir ay geçirebilirsiniz.

  • 21 Haziran yengeç burcunda Güneş tutulması meydana geliyor. Güneş tutulmaları ise yeni başlangıçları, yeni fikirleri, yeni kararları beraberinde getirir.
  • 21 Haziran’a kadar Güneş ikizler burcunda olacak. Venüs de 25 Haziran’a kadar İkizler burcunda retro yapıyor. 21 Hazirandan sonra Güneş Yengeç burcuna geçiyor. Merkür de Yengeç burcunda retro hareketine başlıyor. Bu retrolar hangi evinizde konumlanıyorsa, o alanlarınızı etkileyecek.
  • Gezegenlerin retro hareketi devam ederken bir de bu ay, Merkür retrosu ekleniyor. Bu ay genel itibariyle yorucu, zor bir ay olacak. Merkür gerilerken beraberinde bazı aksaklıkları, hataları, teknik arızaları, yanlış anlaşılmaları, geçmişten gelen konuların tekrardan hayatımıza girmesi gibi konuları getirir. İmza atılmaması gereken sözleşmelere imza attığınız durumlarda memnun kalmayabilirsiniz.
  • Merkür gerilemesi hareketi, herkesi her zaman aynı seviyede etkilemez. Bu ay ki Merkür gerilemesi 14 derece Yengeç ve 5 derece Yengeç arasında gerileyecek. O derecelere yakın doğum haritanızda gezegenleriniz varsa ya da karşı evi Oğlakta gezegenleriniz varsa sizi daha fazla etkileyecektir. Bunlar dışındaki burçlara daha ufak etkileri olacaktır.
  • Venüs de 25 Haziran’a kadar retro yapıyor. Bütün bu retrolar bizi birçok açıdan geliştirecek, bize bir şeyler öğretecek. Zaten retro öğretir. Eğer bunları değerlendirebilirsek çok sorunlu bir ay olmaz bizler için.
  • Ay geneli Mars Balık burcunda olacak. Mars, güç kullanma, harekete geçme, girişim, savaş, cesaret, kendine güven, liderlik demektir. Mars varsa bir aksiyon vardır. Bu dönemde gizli düşmanlarını ortaya çıkabilir. Mars Balıkta kararsızlık yaratır. Hedefleriniz gerçekçi olmaktan uzaklaşır.
  • 30 Haziran’da Oğlak burcunda Jüpiter Plüton ile kavuşum yapacak. Plüton yok eder, yıkar, bitirir. Jüpiter onun yerine yenisini, daha iyisini koymaya çalışır. Şerden sonraki hayır da denir.

Peki bu ay nelere dikkat etmeniz gerekiyor? Nasıl bir tavır takınarak bu negatifliği aşmanız gerekiyor? Bakalım burcunuzu neler bekliyor, ne yapmanız gerekiyor?

Koç Burcu Haziran Ayı Yorumu

Haziran ayı burç yorumları kısmında koç burcunu neler bekliyor?

Haziran ayı burç yorumları kısmında koç burcunu neler bekliyor?
İlişki: Size rehber olan, size yol gösteren kişilerle aranıza mesafe girebilir. Kendinizi huzurlu, mutlu hissedebileceğiniz bir yere taşınabilirsiniz ya da durduğunuz yeri sizi mutlu edecek şekle sokabilir, yeniden düzenleyebilirsiniz. Aile içerisinde yeni gelişmeler olabilir. Merkür gerilemesi ev arayışınızda hatalara düşürebilir. Son anda aksiliklerin çıkması söz konusu olabilir. Aile bireyleri içerisinde yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. 25 Haziran’da Venüs ileri hareketine başlıyor. İletişim sıkıntısı sorunu, müşterilerinizle ilgili gecikmeler düzelebilir.

Sağlık: Mars balık burcundayken psikolojik olarak sizi olumsuz etkileyecek. Geçmişten gelen korkular, kaygılar tekrar önünüze gelebilir.

Para: Retroların olduğu bu dönemde harcamalarınıza dikkat edin. Özellikle mal alım satımı yapmayın, zararlı çıkabilirsiniz. Bu ay genel itibariyle parasal açıdan da zorlanacaksınız. İşin ucunda çok para var diye sözleşmeler imzalamayın.

Kişisel Gelişim: Ay tutulması daha önce bilmediğiniz şeyler öğretebilir, fikir sahibi olabilirsiniz. Eğitim almak, daha farklı bir felsefe takip etmek gibi bir döneme giriyor olabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek adına adımlar atmak isteyebilirsiniz. Yabancı dil eğitimi, kişisel gelişim eğitimi alabilirsiniz.

Kariyer: Yaratıcılık gerektiren bir işiniz varsa Venüs retrosu size yarayabilir. Çok yaratıcı olursunuz. Farklı fikirleriniz olur. Jüpiter Plüton kavuşumu kariyerinizle, mesleğinizle ilgili köklü bir değişime işarettir. Bu köklü değişim hoş olmayan durumların akabinde gelir. Kariyer değişimi, meslek değişimi olabilir veya yöneticileriniz değişebilir.

Bu ay ki spotunuz:

“Bu dünyada ilerleyen kişiler, kolları sıvayıp istedikleri ortamı arayan, bulamayınca da yaratan kişilerdir.” – Bernard Shaw

Öğrenilmiş Çaresizlik Nedir? >>


Boğa Burcu Haziran Ayı Yorumu

Haziran ayı burç yorumları kısmında boğa burcunu neler bekliyor?

Haziran ayı burç yorumları kısmında boğa burcunu neler bekliyor?
İlişki: Akrabalarla olan geçmiş konular tekrar gündeme gelebilir. Siz artık bu konuya noktayı koymak isteyebilirsiniz. İletişim kurarken ağzınızdan çıkan her kelimeye dikkat edin. Sonrasında pişman olabilirsiniz. Size rehber olan, size yol gösteren kişilerle tartışmalarınız olabilir Jüpiter Plüton kavuşumunda. Ama yeni bir yol gösteren kişi girecektir hayatınıza.

Sağlık: Ameliyat olmanız gereken bir durum varsa ameliyat olabilirsiniz. Ay tutulması döneminde özellikle ruhsal olarak problemler yaşayabilirsiniz. Kısaca hem ruhsal hem fiziksel sağlığınıza dikkat edin.

Para: 21 Haziran tarihine kadar Güneş İkizler burcunda olacak. 25 Haziran’a kadar Venüs İkizler burcunda retro yapıyor. Hem Güneşin hem Venüsün İkizler burcunda olması para evinizi etkiliyor. Gelir gider dengesine dikkat etmeniz gerekir. Bu dönemde harcamalarınız artabilir. Uzun zamandır beklediğiniz para varsa gelebilir. Ay tutulması da sizin maddi alanınızı etkileyecek. Gelir gider dengesi üzerinde duracaksınız. Ailenizle ortak bir bütçeniz varsa birtakım konular gündeme gelebilir. Bu sizi yorabilir. Gelir gider dengeniz bozulabilir. Kredi çekmek fikri gündeme gelebilir.

Kişisel Gelişim: Hedeflerinize ulaşmak adına yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Yapmanız gereken ne varsa listeleyin. Hazirandan sonra yapmaya çalışın. Haziranda yeni bir şeye başlamamaya özen gösterin.

Kariyer: Yeni iş kurmak, kendi işinizi kurmak gibi konularda yenilikler var. Mars ay boyunca Balık burcunda olacak. Kariyer konularında dikkat çekiyorsunuz. Bir şeyleri başarmaya çalışıyorsunuz, bir efor sarf ediyorsunuz. İş görüşmeleri, toplantılar gündeminizde yoğun bir şekilde olacak.

Bu ay ki spotunuz:

“Provası yok hayatın. Ne yeniden yaşamak mümkün, ne de yaşadıklarını silebilmek.” – Oğuz Atay

Para Yönetimi Yapamıyor Musunuz? >>


İkizler Burcu Haziran Ayı Yorumu

Haziran ayı burç yorumları kısmında ikizler burcunu neler bekliyor?

Haziran ayı burç yorumları kısmında ikizler burcunu neler bekliyor?
İlişki: Ay tutulması, ikili ilişkilerinizi etkileyecek. Partnerinizle, arkadaşlarınızla, iş ortaklarınızla ilişkiniz hakkında önemli kararlar alacaksınız. Eşinizle varsa sorunlarınız oturup konuşmak isteyebilirsiniz. Venüs burcunuzda gerilediği için ilişkilerinizde egolu davranarak ilişkinize zarar verebilirsiniz. İletişim kurarken biraz daha dikkatli olmaya özen gösterin.

Sağlık: Boğaz bölgesinde sıkıntılarınız olabilir. Özellikle Merkür gerilerken ağız, diş sağlığınız ile ilgili tüm tedbirlerinizi alın.

Para: Güneş tutulmasıyla yeni bir gelir kapısı açılabilir. Yanlış yatırım yapmak, para kazanmakla ilgili şartları yanlış anlama gibi durumlar söz konusu olabilir. Jüpiter Plüton kavuşumu döneminde mevcut gelirinizin  yetmediğini düşünebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Güneş 21 Haziran’a kadar sizin burcunuzda olacak. Odağınız kendinizde. Kendinizle ilgili parladığınız bir ay. Hedefleriniz ile ilgili atmak istediğiniz adımlara odaklanmış durumdasınız. İlişkilerde kendinizi hiçe sayıyorsunuz. Kendinizi sevmeyi öğrenmenizi tavsiye ederim.

Kariyer: Yeni bir iş teklifi ile karşılaşabilirsiniz. İşinizle ilgili birtakım şeyleri değiştirmek istiyorsunuz. İşinizi değiştirmekle ilgili önünüze bazı fırsatlar gelebilir. Bazı teklifler alabilirsiniz ve retrolarla dolu bir ay olduğu için yeni teklifleri değil de daha eskiden gelen teklifleri değerlendirebilirsiniz.

Bu ay ki spotunuz:

“Kendini sevmek diğer tüm sevgilerin başlangıcıdır.” – Osho

Yeni Şeyler Öğrenmek İçin Bilimsel Destekli Öneriler >>


Yengeç Burcu Haziran Ayı Yorumu

Haziran ayı burç yorumları kısmında yengeç burcunu neler bekliyor?

Haziran ayı burç yorumları kısmında yengeç burcunu neler bekliyor?
İlişki: Güvenmediğiniz, sır tutmasını bilmeyen insanlara sırlarınızı vermeyiniz. Bu insanlar sırlarınızı ortaya çıkarabilir,  insanlardan darbeler yiyebilirsiniz. Ay tutulması duygusal olarak sizi zorluyor, biraz yıpranabilirsiniz. Sizin burcunuzda ayrıca Merkür retro yapıyor. Kendinizi ifade ederken yanlış kelimeler kullanmamaya, çok fevri olmak yerine daha yapıcı olmaya özen gösterirseniz şanslı olacaksınız.

Sağlık: Psikolojinize bağlı olarak bedensel ve ruhsal birçok hastalıklar söz konusu olabilir. Her şeyi fazla büyütmemeye özen gösterin.

Para: 25 Haziran’dan itibaren Venüs ileri hareketine başlıyor. Mayıs ayının sonundan itibaren yaptığınız aşırı harcamalar, para kayıpları artık düzelmeye, dengelenmeye başlayacak.

Kişisel Gelişim: Güneş tutulması burcunuzda gerçekleşiyor. Kendinizle alakalı birçok şeyi değiştirmek istiyorsunuz. İnsanlara, ilişkilere bakış açınız bir hayli değişecek. Mars ay boyunca balık burcunda olacak. Eğitimlere, kendinizi geliştirmeye odaklanabilirsiniz. Eğitimlerinizi kafanızda belirleyin, başlamak için retro bitimini bekleyin.

Kariyer: Memursanız, düzenli bir mesai saatiniz varsa işinizi değiştirmeye karar verebilirsiniz. İşinizdeki görevleriniz değişebilir. 28 Haziran’dan itibaren kariyer hayatınızda bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Eğer sebat edip üstesinden gelirseniz  kazanan siz olacaksınız. Hırsınıza kapılıp üstelemek yerine sakin kalırsanız kariyerinizde yükselebilirsiniz.

Bu ay ki spotunuz:

“Tertemiz olmaya çalışın; çünkü dünyaya kendi pencerenizden bakacaksınız.” – Bertrand Russell

Psikoloji Nedir? >>


Aslan Burcu Haziran Ayı Yorumu

Haziran ayı burç yorumları kısmında aslan burcunu neler bekliyor?

Haziran ayı burç yorumları kısmında aslan burcunu neler bekliyor?
İlişki: Güneş 21 Haziran’a kadar İkizler burcunda yani sizin on birinci evinizde ve aynı zamanda Venüs’te on birinci evinizde retro yapıyor. Arkadaşlık ilişkilerinizle, sosyal ilişkilerinizle dostlarınızla olan bağlantılarınız odak noktanız olacak. Arkadaşlık ilişkilerinizde kopmalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken seçici cümleler kurmaya özen gösterin. Yanlış anlaşılmalara açık bir dönemdesiniz. Ay tutulmasıyla sizin enerjinizi sömüren insanları hayatınızdan çıkarma kararı almanız mümkün.

Sağlık: Özellikle ruhsal sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Uyku probleminiz varsa çözümler bulabilirsiniz.

Para: Geliriniz artırmak için bazı teklifler alabilir ya da siz bazı yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. Ancak retrolarla dolu bu ayda yeni adımlar atmanız doğru olmaz. Çünkü bu dönemde attığınız her yeni adım ileride size pişmanlık getirebilir. Alacaklar, verecekler, aile ile olan ortak bütçede birtakım hareketlenmeler söz konusu olacak.

Kişisel Gelişim: Kendi içinize yönelecek , sizi aşağı ne çekiyorsa üzerine gitmeniz gerekecek. Kendinizi yalnızlaştırarak, bunalıma girerek her şeyi kaybettiğinizi düşünürseniz ve bu kayıplara odaklanırsanız hiçbir şekilde ilerleyemezsiniz ve kendinizi aşağı çekersiniz.

Kariyer: Yaratıcılık gerektiren bir mesleğiniz varsa ve yürüttüğünüz bir proje varsa projeyi sonlandırabilirsiniz. Yeni iş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. Eğer sıfırdan yeni bir şeye başlayacaksanız retro bitimini bekleyin. Eskiden yani retrolardan önce gelen bir teklif varsa eğer, onları değerlendirebilirsiniz.

Bu ay ki spotunuz:

“Kimseye güvenme ve onları tanıman için sınamaktan korkma; çünkü kaybedilmesi gerekeni, en önce kaybetmelisin.” – Lucius Annaeus Seneca

Robotik Kodlamanın Aile Ve Çocuklar Üzerindeki Etkisi >>


Başak Burcu Haziran Ayı Yorumu

Haziran ayı burç yorumları kısmında başak burcunu neler bekliyor?

Haziran ayı burç yorumları kısmında başak burcunu neler bekliyor?
İlişki: Aile ve yuvanızla ilgili birtakım kararlar gündeme gelebilir. Sizi yıpratan bir konuysa artık buna son vermek isteyebilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinle, sosyal çevrenizle ilgili bir şeyleri değiştirmek istiyorsunuz. Öfkeli ve kırıcı davranmamaya özen göstermeniz gereken bir dönem olacak.

Sağlık: Ciddi sağlık problemleriniz varsa ameliyat durumları söz konusu olabilir. Özellikle tutulmaların olduğu bu ay hem ruhsal hem fiziksel sağlığınıza dikkat edin.

Para: İş hayatınızda elde ettiğiniz gelirle ilgili değişikliklere adım atabilirsiniz. Gelirinizi arttırmak için bazı planlar yapıyordunuz ama bu planları retrodan sonrasına erteleyin. Bu dönemde kimseye borç vermemeye çalışın.

Kişisel Gelişim: Hayata bakış açınızı değiştirmek istiyorsunuz. Kurduğunuz büyük hayalleriniz için adımlar atıyorsunuz. Hedeflerinize daha da yaklaşıyorsunuz.

Kariyer: 21 Haziran’a kadar Güneş İkizler burcunda olacağı için odağınız toplumsal statünüz ve kariyer hayatınızda olacak. Venüs retrosu da kariyer hayatınıza ışık tutuyor. Uzun zamandır kariyer hayatınızda değişikler yapmak istiyordunuz ama nereden başlayacağınızı bilemiyordunuz. Bu retroyla birlikte nerede eksik var, nerede yanlış var net bir şekilde görebilirsiniz. Bu dönemde yeni başlangıçlar yapmamanızı öneririm.

Bu ay ki spotunuz:

“Bir derdinizin olması, yaşamda bir amacınızın olduğunu gösterir.” – Alan Coren

10 Adımda Yaşam Enerjinizi Yükseltin >>


Terazi Burcu Haziran Ayı Yorumu

Haziran ayı burç yorumları kısmında terazi burcunu neler bekliyor?

Haziran ayı burç yorumları kısmında terazi burcunu neler bekliyor?
İlişki: Akraba, kardeş ve kuzenlerle ilgili geçmişten gelen konular tekrar gündeme gelebilir ve artık bu konuları sonlandırmak isteyebilirsiniz. Canınızı sıkan bu konular duygularınızda düşüşler yaşatabilir. Olayları biraz akışına bırakın. Retrolarla dolu bu ayda öfkenize hakim olun, sonradan pişman olacağınız sözler sarf etmemeye özen gösterin.

Sağlık: Mars’ın balık burcunda olması size sağlık sorunları getirebilir. Günlük rutinlerinizi, uyku düzeninizi, beslenme düzeninizi ayarlamanız gerekiyor.

Para: 28 Haziran’a kadar borç alacak verecek konularında daha dikkatli olmalısınız eşinizden ailenizin parasal konularıyla da ilgilenebilirsiniz. Bu dönemde gereksiz ve lüks harcamalardan kaçının. Bu harcamalarınız ilerde sizi sıkıntıya sokabilir.

Kişisel Gelişim: Bu ay odağınız daha çok kendinizi geliştirmekte, eğitimlerinizde olacak. Retro dönemlerinde yeni eğitimlere başlamamanız daha iyi olacaktır. Mevcut eğitiminizin üzerine düşebilirsiniz.

Kariyer: Kariyer hayatınız, statünüz ile ilgili birtakım değişiklikler meydana gelebilir. Uzun zamandır ulaşmak istediğiniz hedeflerinize güneş tutulmasıyla birlikte daha da yaklaşabilirsiniz. Tutulma sizin kariyere bakış açınızı da değiştirecek. İş yapış tarzınız, kendinizi ifade etme tarzınız değişebilir.

Bu ay ki spotunuz:

“Yaşamınız ve işiniz, ancak siz iyiye gidiyorsanız, iyiye gider.” – Brian Tracy

Eğitim Nedir? Eğitim Türleri Nelerdir? >>


 Akrep Burcu Haziran Ayı Yorumu

Haziran ayı burç yorumları kısmında akrep burcunu neler bekliyor?

Haziran ayı burç yorumları kısmında akrep burcunu neler bekliyor?
İlişki: Haziran ayında yaşayacağınız maddi sıkıntılar sizi sıkıştıracağı için bunun acısını sevdiklerinizden çıkarabilirsiniz. Öfkenize hakim olun. Sonradan pişman olacağınız sözler sarf etmeyin. Jüpiter Plüton kavuşumu sürecinde kardeşlerinizin, kuzenlerinizin hayatlarında kuvvetli değişim ve dönüşümler olacak. Çevreniz değişiyor, daha kalabalık hale geliyor bu kavuşum sürecinde.

Sağlık: Stres, öfke, kaygı ve korkular sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Sinir sisteminiz bozulabilir. Her şeyi kafanıza takmayın, akışına bırakın.

Para: Gelirler, giderler, krediler, borçlar, ortak bütçe konuları gündeminizde olacak. Bu konularda eksikleriniz varsa bunlarla ilgileneceksiniz. Maddi sorunlardan ötürü öfkelenmemeye çalışın. Bu ay genel olarak para ile ilgili konulara ve çözümlere odaklanacağız bir ay olacak.

Kişisel Gelişim: Birtakım eğitim, kişisel gelişim ve yurtdışı ile ilgili konular gündeme gelebilir. Bakış açınızı değiştirmek isteyebilirsiniz.

Kariyer: Ticaretle ilgili sosyal medya ile ilgili bir takım konular gündeminize girecek. Haziran ayındaki retrolara dikkat ederek yeni bir şeye başlamamak daha iyi olacaktır. Mevcut düzeni koruyarak yol izlerseniz sıkıntı çekmeden işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. Ay tutulması, iş değiştirmek isteyenler, iş arayanlar için artık bu arayışların sona erdiği zamanlar olabilir. Bir proje hakkında girişim yapmak istiyorsanız, Plüton Jüpiter kavuşumu müthiş bir dönüşüm zamanını gösterir, değerlendirebilirsiniz.

Bu ay ki spotunuz:

“Her sinirlendiğinde, kendi kendini de zehirlersin.” – Alfred A. Montapert

Çocuğunuzu Çalışması İçin Nasıl Motive Edersiniz? >>


Yay Burcu Haziran Ayı Yorumu

Haziran ayı burç yorumları kısmında yay burcunu neler bekliyor?

Haziran ayı burç yorumları kısmında yay burcunu neler bekliyor?
İlişki: Partnerinizle kurduğunuz iletişime, konuşmalarınıza ekstra özen göstermeniz gereken bir dönem. Karşı tarafın ne demek istediğine dikkat etmeniz gerekir. Gereksiz yere ilişkinizi kopmalara, tartışmalara sürüklemeyin. Sorunları biraz daha sakin şekilde masaya yatırın, akışına bırakın. 5 Haziran’da burcunuzda ay tutulması gerçekleşiyor. Bazı insanları hayatınızdan çıkarma zamanı gelmiş olabilir. İlişkilerle ilgili sıkıntılı bir ay. Çünkü ilişki evinizde Venüs geriliyor. İş ortamınızda da aynı şekilde gerginlikler yaşanabilir.

Sağlık: Spora, diyete, sağlıklı beslenmeye başlamanız söz konusu olabilir.

Para: Parasal konular, alacaklar, verecekler, borçlarla ilgili bir değişime gidiyorsunuz. Borcunuz varsa borcunuzu ödeyebilirsiniz, kredi çekmek gibi durumunuz söz konusu ise kredi çekebilirsiniz. Belki bir yerlerde unutulmuş, bir köşede kalmış para sizi bulabilir.

Kişisel Gelişim: Verdiğiniz kararlardan geri dönme ihtimaliniz kuvvetleniyor. Bu ay burcunuzda yaşanan tutulma sizi birçok konuda kararsız bırakıyor, net olamıyorsunuz.

Kariyer: İşiniz değişebilir. Belki işten çıkarıldınız veya çok hoş olmayan şeylerle karşılaştınız. Siz de bırakmak zorunda kaldınız. Jüpiter daha büyüğünü, daha anlamlısını size geri verecektir. Venüs retrosunda birileri gelip size ”hadi iş kuralım” diyebilir. Hemen cevap vermeyin, acele etmeyin. Retronun bitimini bekleyin.

Bu ay ki spotunuz:

“Kaderiniz karar anlarınızda biçimlenir.” – Anthony Robbins

Kendini Geliştiren Başarılı İnsanlardan 7 Tavsiye >>


Oğlak Burcu Haziran Ayı Yorumu

Haziran ayı burç yorumları kısmında oğlak burcunu neler bekliyor?

Haziran ayı burç yorumları kısmında oğlak burcunu neler bekliyor?
İlişki: Günlük rutinlerinizde değişikliklere gitmek isteyebilirsiniz. İdare edemediğiniz iş ilişkilerinizi de artık bitirebilirsiniz. 21 Haziran’da Güneş yengeç burcuna sizin yedinci evinize geçiyor ve aynı zamanda yedinci evinizde bir güneş tutulması da gerçekleşiyor. İlişkilerle ilgili birtakım kararlar gündeme gelebilir. Sizi uzun zamandır yoran, canınızı sıkan konular hakkında istediğiniz değişimi, dönüşümü yapabileceksiniz.

Sağlık: Hem bedensel hem de ruhsal sağlığınıza iyi gelmesi adına birtakım adımlar atabilirsiniz. Meditasyon yapabilir, bir psikologdan destek alabilir veya bir astroloğa danışabilirsiniz.

Para: Maddi olarak güçleneceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Retroların olduğu bu ayda riskli yatırımlardan kaçınmanız yararınıza olacaktır.

Kişisel Gelişim: Ay tutulması dönemi bilinçaltı danışmanlığı almak için daha uygun bir dönem. Çünkü kendinizi değiştirmek, dönüştürmek isteyeceğiniz bir sürece gireceksiniz.

Kariyer: Haziran ayının başında kariyer hayatınıza odaklanabilirsiniz. Gelirinizi arttıracak gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş hayatınızla ilgili yeni dönüşüm sizi bekliyor olabilir ama bu retro döneminde yeni adımlar atmamak daha iyi olacaktır. İş hayatınızda ay tutulması ile beraber bazı olumsuzluklar olabilir. İş kayıpları meydana gelebilir.

Bu ay ki spotunuz:

“Yatırım yapmak bir tablonun boyasının kurumasını veya çimenlerin büyümesini izlemek gibidir. Eğer heyecan arıyorsanız cebinize 800 dolar koyup Las Vegas’a gidin.” – Paul Samuelson

Gençlere Networking Başarısı İçin 5 Strateji >>


Kova Burcu Haziran Ayı Yorumu

Haziran ayı burç yorumları kısmında kova burcunu neler bekliyor?

Haziran ayı burç yorumları kısmında kova burcunu neler bekliyor?
İlişki: Eski sevgiliniz tekrar size dönmek isteyebilir. Sizin için bu iyi olmayabilir. Venüs retrosunda kabul ettiğiniz eski sevgiliden pek hayır gelmez. Dostlarınızla, arkadaşlarınızla ilgili birtakım dönüşümler söz konusu. Bazı duygusal çöküşler yaşayabilirsiniz. Psikolojik olarak yıpranabilirsiniz. Güneş tutulması ile ilişkilere bakış açınız değişmeye başlayacak. Karşı tarafa vermiş olduğunuz tavizler artık değişecek.

Sağlık: Düzenli olarak takip ettiğiniz tarzdaki sağlık konularınız gündemde. Diyabetiniz varsa ne yiyip ne yememeniz gerektiğini biliyorsunuz. Yeni bir beslenme düzeni, spor düzeni yapabilirsiniz.

Para: Parasal konularla ilgili adımlar atmak isteyeceksiniz ama tam olarak odaklanamıyorsunuz. Her şeyi akışına bırakın. Serbest meslek sahibi iseniz ay tutulması size büyük kazançlar sağlayabilir.

Kişisel Gelişim: İlişkilerinizle olan sıkıntılarınız yüzünden hiçbir şeye odaklanamıyorsunuz. Kendinize odaklanın. Her şeyi akışına bırakırsanız bu ayı sorunsuz geçirebilirsiniz.

Kariyer: Ay tutulması, kariyer hayatınızı da etkileyecek. İşinizde terfi alabilirsiniz. İş yerinizde veya görevlerinizde yenilikler olabilir. Yeni bir organizasyona girmiş olabilirsiniz. Merkür’ün geri hareketi kariyer hayatınızda önünüze bazı engeller çıkarabilir, işleriniz yavaş ilerleyebilir. Ama buna rağmen kariyerinizde daha da güçleneceksiniz.

Bu ay ki spotunuz:

“Yaşamın anahtarının, değiştiremeyeceğim şeyleri boş verip değiştirebileceğim şeylere odaklanmak olduğunu fark ettim.” – Lisa De Jong

Temmuz Ayı Burç Yorumları >>


Balık Burcu Haziran Ayı Yorumu

Haziran ayı burç yorumları kısmında balık burcunu neler bekliyor?

Haziran ayı burç yorumları kısmında balık burcunu neler bekliyor?
İlişki: Ailevi konular gündeminizde olacak. Geçmişten gelen, eskiden canınızı sıkan konular tekrar gündeme gelebilir. Evinizde bir takım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Ailenizle olan iletişimde kullanmış olduğunuz kelimelere, sarf ettiğiniz cümlelere dikkat edin. Varsa çocuklarınız çocuklarla ilgili gündemleriniz de olabilir.

Sağlık: Uyku düzeninizi ve beslenme düzeninizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Sağlığınızın negatif etkilendiğini fark edebilirsiniz. Ufak tefek kazalar meydana gelebilir. Baş ve ayak kısmınızı dikkat edin.

Para: Riskli yatırım yapma, hızlı alıp sattığımız finansal ticaretler söz konusu olabilir. Yeni bir yatırım fikriniz olabilir. Jüpiter Plüton kavuşumu sizin kazancınıza göre büyük paraları gösteriyor. Büyük kazançlar elde edebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Yaratıcılığınızı geliştireceğiniz bir dönem sizler için. Büyük hayat planlarınızı gerçekleştirmek için Jüpiter Plüton kavuşumu size destek verecek. Büyük hayat planlarınız değişebilir. Daha anlamlı yaşam amacı koyabilirsiniz.

Kariyer: Uzun zamandır iş hayatınızla ilgili sizi yoran, yıpratan ne varsa bunları sonlandırmak için bir takım adımlar atacaksınız. İşinizde yükselmek, terfi almak için önünüze fırsatlar gelebilir. İş hayatınızla ilgili birtakım değişimler, dönüşümler söz konusu olacak.

Bu ay ki spotunuz:

“İnsanın yaşamak için bir amacı, bu amaca ulaşmak için tutacağı bir yol olurdu.” – Cengiz Aytmatov

2020 Mayıs Ayı Burç Yorumları >>