Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2022 Mart Ayı Nasıl Geçecek?

Network Okulu Aylık Burç Yorumları - Girişimciler için 2022 Nisan ayı burç yorumları

Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2022 Mart Ayı Nasıl Geçecek?

Mart ayıyla beraber  2022 başlıyor. Ocak ve Şubat yorucu, zorlu bir aydı. Retrolarla, sert kare açılarıyla sizleri bayağı yordu. Mart ayı Ocak ve Şubat’a göre yumuşak, güzel bir ay. 1-8 Mart arasında Güneş Jüpiter kavuşumu yaşanıyor. Hangi konuda girişim yapmak, başlangıç yapmak istiyorsanız bu tarihleri değerlendirebilirsiniz. Güneş a jüpiter kavuşumunu kaçırmayın. Bilinçaltınızı rahatlatır. Terapiler için de güzel bir dönem. 8-16 Mart arası Güneş Neptün kavuşumu yaşanıyor. Güneş Jüpiter kavuşumunun aksine biraz zorlu bir dönemi anlatıyor. Neptün Güneş’in bütün enerjisini emer. Ciddi anlamda bir uyuşukluk, enerji düşüklüğü ve sağlıkta hassasiyet getirir. Neptün bir de yanlış hedefler koydurur. Bu dönemlerde Kariyer hedefleri koymayın. 18 Mart’ta Başak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunaylar bitişleri, sonlanmaları, tamamlanmaları getirir. Hangi evinizde gerçekleşiyorsa o alanda tamamlanmalar, bitişler yaşayabilirsiniz. Bu bitişler olumlu da olabilir.  Örneğin, tamamlanmayan, yarım kalan bir işinizi tamamlayabilirsiniz. Güzel giden bir ilişkinizi ciddiyete taşıyabilirsiniz. 6 Mart itibariyle Venüs ve Mars Kova burcunda kavuşum yapıyor . Hangi evinizde gerçekleşiyorsa o alanda  güzel fırsatlar ve bu fırsatlar için mücadele getiriyor. Venüs iyicil gezegendir, Mars ise mücadeledir. Bu ay daha çok Balık burçlarının ayı olacak. 2 Mart’ta Balık burcunda Yeniay meydana gelecek. Hem de 20 Mart’a kadar Güneş Balık burcunda olacak. Balıkların parladığı bir ay. Diğer burçlara ise Balık maneviyat burcu olduğu için daha çok manevi alanda etki yapacak. Manevi, zihinsel, ruhsal çalışmalar, terapiler için güzel bir dönem. Yalnız burada fazla hayalci olmamaya, gerçeklerden çok uzaklaşmamaya çalışın. Hem Güneş’in Balık burcunda olması ve Neptün’le kavuşuyor olması sizi fazla fedakar, hayalci, çok iyimser yapabilir. Başkalarına çok kolay kanabilirsiniz. Dikkat etmekte fayda var.

Contents

Not: Aylık yorumları okurken ilk yükselen burcunuzu okuyun. Sonra Güneş ve Ay burcunuzu. Çünkü öngörüler, yükselen burca göre yapılır.

Network Okulu Kampüs – Tarafsız Network Marketing Eğitimleri İçin Hemen Tıklayın >>

 

Koç Burcu 2022 Mart Ayı Yorumu

20 Mayıs’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcunda ikinci evinizde olacak.

2022 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Sosyalleşiyorsunuz bu ay. Sosyal ilişkilerinizden aşk da gelebilir. 2 Marttaki Yeniay Jüpiter’le kavuştuğu için abartma durumları da getirebilir. Olayları, insanları gözünüzde büyütmeyin. Çok da iyimser yaklaşımlar olabilir bu dönem. 1-8 Mart tarihleri aşk için çocuklar için güzel bir dönem. 18 Mart’ta Başak Dolunayı gerçekleşiyor. Bu  Dolunayda arkadaşlarınızın adına bazı  işlerin sorumluluğunu alabilirsiniz. Kendinizden çok ödün vermeyin.

Sağlık: Sağlığınıza biraz önem verin. Özellikle ruhsal sağlığınıza dikkat edin. Meditasyon, yoga yaparak kendinizi rahatlatabilirsiniz. 8-16 Mart tarihlerinde aile büyüklerinizin sağlığına dikkat etmeniz gerekiyor. 

Para: Venüs Mars kavuşumu yaşanıyor. Bir yandan Satürn bir yandan Mars Venüs’ü sıkıştırdığı için özellikle ay sonuna doğru maddi hedefler konusunda sıkışmış, çaresizlik hissettirebilir. Kendi çabanız, emeğinizle bu sorunun altından kalkabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: 20 Mart’a kadar Güneş on ikinci evinizde olacağı için enerjiniz düşük olabilir. Ruhen de sıkılıyor olabilirsiniz. İçe dönük, duygusal, iç dünyanızı gözlemlediğiniz bir dönem. 1-8 Mart tarihleri arasında bütün yeni başlangıçlarınızı yapabilirsiniz. 8-16 Mart tarihleri arasında yeni başlangıçlar yapmayın, kariyer hedefleri koymayın. 20 Mart itibariyle Güneş sizin burcunuza geçiyor. Ön plana çıkıyorsunuz. Ne istediğinizi biliyorsunuz. Hedefleriniz net olacak. Karakterinizle, kimliğinizle, enerjinizle parlamaya başlıyorsunuz.

Kariyer: Dolunay, kariyer, iş ilişkilerinizi etkiliyor. Netleşmeyen kariyer konuları netleşiyor. Kariyerinizle ilgili haberler alabilirsiniz. Sıkıntılı bir durumunuz varsa işle ilgili, ne olursa olsun diyorsunuz. İşinizde bazı değişimler olabilir. On birinci evinizde Venüs Mars kavuşumu var. Kariyer hedefleriniz için mücadeleniz, fırsatlarınız var. 

 

Boğa Burcu 2022 Mart Ayı Yorumu

Ay boyunca Mars Yengeç burcunda olacak. Kararlar, planlar, sürekli değişen fikirler ve biraz da zihniniz hareketli olacak.

2022 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: 2 Martta Balık burcunda Yeniay var. Ayrıca Jüpiter’le kavuşum yapıyor. Sosyal çevreniz, abla, abinizle ilgili konularda yeni gündemler var. Güzel, bereketli gelişmeler olabilir. Sosyalleşmenin arttığı bir dönem. Arkadaş çevreleri, akrabalık ilişkileri ön plana çıkıyor. 1-8 Mart arası ailevi gündemlerde güzel gelişmeler olabilir. 8-16 Mart arası aile içinde sıkıntılar olabilir. Dikkat etmekte fayda var. 18 Mart’ta Başak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Aşk hayatınızda bir şeyler netleşiyor. Yeni biriyle tanışabilirsiniz. Bazılarınızın aşk hayatında ciddi ilerlemeler olabilir. Çocuklarla ilgili gündemleriniz olabilir.

Sağlık: 8-16 Mart arası hem kendimizin hem aile büyüklerinizin sağlığına dikkat etmenizde fayda var.

Para: Yeniay zamanı, büyük kazançlar elde etmek için güzel bir dönem. Bir ekiple, grupla beraber yaptığınız işten kazanç elde etmek de mümkün olabilir. Dolunay zamanı yatırım kararları, yatırım planları, yatırımlarla ilgili ne yapmak istediğinize dair netleşmeler olabilir.

Kişisel Gelişim: 8-16 Mart arası enerjinize dikkat edin. Yeni hedefler koymayın, başlangıçlar yapmayın. Dolunay zamanı yeteneklerinizle ilgili parlama dönemi olabilir. 20 Mart itibariyle Güneş Koç burcuna geçiyor. Enerjiniz düşüyor. İçe dönmeyi, arka planda kalmayı tercih edebilirsiniz.

Kariyer: 20 Mart’a kadar odağınız işinizde, kariyerinizde olacak. Kariyer hedefleri, iş görüşmeleri, kariyer planları konularında bir mücadele var. 1-8 Mart arası imzalar atabilirsiniz. İş kurabilir, iş değiştirebilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Olumlu ya da olumsuz getirdiğiniz enerji, algılarınızı, resepsiyonlarınızı ve ışımalarınızı belirler. TF Hodge

 

İkizler Burcu 2022 Mart Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yalnız başınıza gördüğünüz bir rüya sadece bir rüyadır. Beraber gördüğünüz bir rüya ise gerçekliktir. - John Lennon

2022 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: Birçoğunuz yeni bir ilişkiye başlayabilir veya var olan bir ilişkiyi evliliğe taşıyabilirsiniz. 20 Mart’a kadar üstlerle ilişkileriniz dikkat çekiyor. Ailenizle ortak planlarınız olabilir. 8-16 Mart arası kardeşlerinizin, akrabalarınızın gündemleri sizleri yorabilir. Dolunay zamanı aile içinde bir haber gelebilir. Ailevi bazı konular netleşiyor olabilir.

Sağlık: Beslenmeyle alakalı, yeni bir beslenme düzenine geçmek, ruhsal sağlığınız için terapi almak gündeminizde olabilir.

Para: İşten gelen gelirlerle ilgili destekleyici bir ay. Para girişlerinin yoğun olma potansiyeli var. Para alanında toparlanma var.

Kişisel Gelişim: Hobilerinizi gerçekleştirmek istediğiniz bir zaman dilimi. Yönetici gezegeniniz Merkür Balık burcunda ilerlediği için duygusal kararlara da meyillisiniz. Duygularınızı çok abartmadan çok da gerçeklerden kopmadan hayallerinizin peşinden koşun.

Kariyer: Kariyer konularında desteklendiğiniz bir ay. İş fırsatları karşınıza gelebilir. Şansınızı denemekten çekinmeyin. Çok iş kovaladığınız, departman değişikliği Mart ayının ilk on günü gündeminizde olabilir. Ticaretle uğraşıyorsanız satışlarınız artabilir. Kariyerle ilgili başlangıçlar için 1-8 Mart tarihlerini kaçırmayın. İyi haberler gelebilir. Bazılarınız iş kurmak isteyebilir.

Bu ayki spotunuz: Tutkunuz geçici bir merak değildir, hatta hobi bile değildir. Bir tutku yoğun olarak anlamlı bir şeydir ve kimliğinizin özüdür. Carmine Gallo 

Kitap İncelemeleri – Milyoner Aklın Sırları >>

 

Yengeç Burcu 2022 Mart Ayı Yorumu

Diyet, beslenme, spor alışkanlıklarınızı değişme zamanı.

2022 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: İlişkiler konusunda krizli bir zaman dilimi olabilir. Kendinizi kuruntulu hissedebilirsiniz. Özgürleşme isteği eşinizle ilişkinize zarar verebilir. Farklı gizli ilişkiler de ön plana çıkabilir. Uzaklarda yaşayan akrabalarınızdan haberler gelebilir, onlarla ilgili gündemler olabilir.

Sağlık: Alerjik reaksiyonlara, zehirlenmelere karşı ay boyunca dikkat etmenizde fayda var. Aynı zamanda bir sağlık sorununuz varsa çözüm bulacağınız bir ay da olabilir.

Para: Para girişleri, kazançlar anlamında destekleyici bir ay. Ayın ilk on beş günü özellikle satıştan gelecek gelirler konusunda çok destekleyici bir ay.

Kişisel Gelişim: Daha iyi, daha umutlu hissettiğiniz, daha hayalperest, romantik olduğunuz bir ay olacak. Yaratıcılık gerektiren bir işle uğraşıyorsanız ilham kapılarının açık olduğu  bir ay.

Kariyer: Kariyer konularında kuruntulu, endişeli hissedebilirsiniz. Ticari anlaşmalar anlamında destekleyici bir ay. Müşteri çoğaltabilirsiniz, işinizi büyütebilirsiniz. 20 Mart itibariyle kariyerinizde parladığınız, dikkat çektiğiniz bir dönem başlıyor.

Bu ayki spotunuz: İnsan beyni değirmen taşına benzer. İçine yeni bir şeyler atmazsanız kendi kendini öğütür durur. İbn-i Haldun 

 

Aslan Burcu 2022 Mart Ayı Yorumu

Başarı Burçları - İç huzuru en yüksek hedefiniz olarak belirleyin ve hayatınızı bunun etrafında düzenleyin. - Brian Tracy

2022 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ay ve Venüs ilişkiler alanınızda ilerliyor. Evlilik, yeni ilişkiye başlamak, var olan ilişkinizi ciddiyete taşıma, yeni iş ortaklıkları, ticari ortaklıklar da gelebilir bu ay. Ay ortalarında ikili ilişkilerde, iş ilişkilerinde, ortaklıklarda ani tepkiler, tartışmalar yaşayabilirsiniz. Fazla tepkisel olmamaya çalışın.

Sağlık: Bu ay sağlık anlamında güçlü etkiler var. Güzel bir ay.

Para: Bu ay genel itibariyle odağınız parasal konularda olacak. Başkalarından gelen paralar söz konusu. Ailenizle, eşinizle veya iş ortaklarınızla finansal gündemleriniz olabilir. Bir miras haberi alabilir ya da bir yatırımınızdan kazançlı çıkabilirsiniz. Alım satım durumları da söz konusu. Bu ay gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız.

Kişisel Gelişim: Bu ay rahatlıyorsunuz. Çözümlenmemiş konular varsa bu ay çözümlüyorsunuz. Sizi sıkıştıran konuların kendiliğinden hallolduğunu göreceksiniz.

Kariyer: Yeni anlaşmalar, yeni başlangıçlar gündeminizde olabilir. Departman değişikliği olabilir. Ay ortalarında ani tepkilerden dolayı ani iş değiştirme, istifa etme gibi durumlar yaşanabilir. 18 Mart civarı kariyerinizle bağlantılı konularda bir şeylerin netleştiğini göreceksiniz.

Bu ayki spotunuz: Toplamakta gecikirsen meyveler dalında çürür. Çözümü geciktirirsen, sorunlar sürekli artar. Paulo Coelho

Doğrudan Satış Çok Zor! >>

 

Başak Burcu 2022 Mart Ayı Yorumu

Jüpiter Balık burcuna geçişiyle evlilik, ortaklık konularında size şans getiriyor.

2022 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Evlilik ve yeni başlayacak ilişkiler açısından şanslı bir aya giriş yapıyorsunuz. Özellikle bekar Başaklar birden fazla evlilik teklifi alabilir.   Ticari ortaklıkları da destekleyen bir ay. 18 Martta burcunuzda Dolunay gerçekleşiyor. Hak ettiğiniz, beklediğiniz konuların masaya yatırılması, hak ettiğiniz düzeni bulmanız ve bu düzenle birlikte olumlu bir döneme başlamanız söz konusu.

Sağlık: Şubat ayında fiziki anlamda sağlık sorunlarınız olduysa 6 Mart sonrası sağlığınıza kavuşmanız söz konusu. Sağlık açısından güzel bir ay.

Para: Maddi anlamda daha girişimci olduğunuz, sizin de kazançlarınızı artırmaya yönelik girişimde bulunacağınız bir ay. 20 Mart itibariyle kazançlarınızda  artış olabilir. Mart ayından itibaren yuvanızda bolluk bereket başlıyor. 

Kişisel Gelişim: Siz farkında olmadan da birtakım yeni başlangıçlar gündeminizde olabilir. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz için güzel bir zaman dilimi. Düzeninize farklılık katmak isteyecek, yenilenmeyi arzulayacaksınız.

Kariyer: Çalışıyorsanız iş bakımından yoğun bir ay. Satış yapıyorsanız müşterilerle görüşme yoğunluğu olabilir. Kendi işinizi yapmak istediğiniz, bununla ilgili araştırmalar yaptığınız bir süreç olabilir. İş kuracaksanız birden fazla seçenek getiren bir Yeniay var.

Bu ayki spotunuz: Kendinizle ilgili daha objektif olun. 

 

Terazi Burcu 2022 Mart Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Aşk ile ilgili bir gündeminiz var ise aşka bakış açınız, yaşayış şekliniz açısından faydalı olacak bir döneme giriyorsunuz.

2022 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: Venüs Mars ilişki alanınızda kavuşum yapıyor. Yeni ilişkiye başlayabilirsiniz. Hayatınızda biri olsun olmasın bir farklılık, bir heyecan yaratmak isteyebilirsiniz. Bir bebek haberi alabilir, çocuklarınız varsa onlarla ilgili yeni başlangıçlar olabilir. 9 Mart civarı iş arkadaşlarınızın dedikodunuzu yaptığını duyabilirsiniz.

Sağlık: Abartılı yeme içme, iştah açılması gibi durumlar söz konusu. Bağışıklığınızı etkileyecek bir takım rahatsızlıklara karşı önlemlerinizi alın.

Para: Özellikle yatırımlarla ilgili destekleniyorsunuz. Yeni yatırım planlarınız olabilir ya da olan yatırımlarınızdan kazançlar sağlayabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: 5 Mart civarı Jüpiter Güneş kavuşum yapıyor. Bol bol hayal kurun, dilek dileyin. Önünüze gelen fırsatları iyi değerlendirin. Yeni hobiye başlama, yeteneklerinizi kazanca dönüştürmek için yeni fikirler bulmanız gibi konularda şanslısınız.

Kariyer: 2 Marttaki Balık Yeniayı size yepyeni iş başlangıçları getiriyor. Bazı Teraziler kendi işini kurmak isteyebilir. İş ortamında yeni gelişmeler olabilir. Yeni pozisyona geçebilir ya da yeni iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Hayal kurmaktan vazgeçmeyin!!!

Beyaz Rengin Anlamı Ve Psikolojik Etkileri >>

 

Akrep Burcu 2022 Mart Ayı Yorumu

Mayıs Ayı Burç Yorumları - Ay tutulması döneminde sinir sistemiyle ilgili rahatsızlıklar nüksedebilir.

2022 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: Yepyeni insanlarla tanışacağınız bir Yeniayla başlıyorsunuz bu aya. Sosyal çevreden destek, çocuk isteyen Akrep burçlarıyla ilgili şanslı bir dönem. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili güzel gelişmeler olabilir. İlişkiyle ilgili yeni temeller atmak isteyebilirsiniz. Yeni ilişkiler, evlilik teklifleri, taşınma, ev içinde tadilat gibi konular gündeminizde olabilir. İşinize yarayacak, size başka kapılar açacak insanlarla karşılaşabilirsiniz.

Sağlık: 20 Mart itibariyle sağlık konuları gündeminizde olabilir. Kronik rahatsızlığa karşı dikkatli olun.

Para: Yatırımlarla ilgili desteklendiğiniz bir ay. Alım satım gündeminiz olabilir. Satıştan  gelir elde etme, anne babadan, eşten destek görme açısından güzel bir dönem.

Kişisel Gelişim: Korktuğunuz bazı konular ortaya çıkabilir. Hobilerinize daha fazla vakit ayırabilir, yaratıcılığınızı daha iyi kullanabilirsiniz. Yeni kurslara ya da eğitime başlayabilirsiniz.

Kariyer: Yaratıcılık gerektiren, ilham gerektiren bir işle meşgulseniz çok güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Hobi olarak yaptığınız bir şeyi işe çevirme ve bundan gelir elde etme durumları söz konusu. Yeni iş fırsatları karşınıza gelebilir. 20 Mart itibariyle yoğun çalışma temposuna giriyorsunuz.

Bu ayki spotunuz: Korkulacak tek şey korkunun kendisidir. Franklin D. Roosevelt

 

Yay Burcu 2022 Mart Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yabancı kültürleri öğrenmek isteyebilirsiniz.

2022 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: Aile, yuva konularında dönüşümler getiriyor Mart ayı. 2 Martta Balık burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Aile, ev konularında size şans getiriyor. Güzel gelişmeler yaşanabilir. Ev, aile konularında girişimlerde bulunabilirsiniz. 18 Mart’ta Başak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Evde daha fazla iletişim, konuşma var. Bir konuyu tartışmanız, bir konuyu çözmeniz mümkün. Bazı küslükleri çözebilirsiniz.

Sağlık: Ay sonuna doğru sağlığınızda ufak tefek sorunlar olabilir. Kazalara, sakarlıklara karşı dikkatli olun.

Para: Maddi anlamda olumlu gelişmeler olabilir. Emlak, alım, satım konularında şanslısınız.

Kişisel Gelişim: Venüs ve Mars Kova burcunda kavuşum yapıyor. Daha yaratıcı olacağınız, yeni fikirler üreteceğiniz, okuma, araştırma yapacağınız bir dönem.

Kariyer: Bir Web sitesi açmak, internette işle ilgili dijital alanlarda düşünceleriniz olabilir. Ekipçe bir projeniz olabilir. Yoğun çalışma temposuna girebilirsiniz. İş hayatınızda fırsatlar karşınıza çıkabilir.

Bu ayki spotunuz: Bilgi, doğuştan akılda yoktur, ama akıl bilgiyi üretecek kapasitededir. 

Başarılı İnsanların Rutinleri – Brian Tracy >>

 

Oğlak Burcu 2022 Mart Ayı Yorumu

Kafa karışıklığı baskı altında olmanın bir belirtisidir. - Luke Rhinehart

2022 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: İletişiminizin arttığı, sosyalleşeceğiniz bir ay. Biraz inatçı olabilirsiniz. İnatçılığınız çevrenizdekilerle sorunlar yaşamanıza sebep olabilir. Küçük tartışmalar büyüyebilir.

Sağlık: Eklemler, kemikler, kaslarda ağrılar olabilir. Diş problemleri yaşayabilirsiniz.

Para: Bir fikrinizi harekete geçirdikten sonra kazanç sağlayabilirsiniz. 6 Marttan itibaren Venüs ve Mars burcunuzdan ayrılıp Kova burcuna geçiyor. Maddi anlamda kendinizi güvene almak istiyorsunuz. Para kazanmak adına daha fazla çaba göstereceğiniz bir ay. 22-23-24 Mart tarihlerinde para sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Ani harcamalar, beklenmedik durumlar olabilir. Bütçenizi kontrol etmeniz gerektiğini söylüyor gökyüzü.

Kişisel Gelişim: Geleceğe dair sürekli planlar yapıyorsunuz. İlham alabileceğiniz, üretebileceğiniz bir ay. Ufkunuzu geliştirecek eğitimler alabilirsiniz. Daha idealist, daha empatik yapıdasınız. Planlarınızı, hedeflerinizi, hayallerinizi harekete geçirmek için güçlü bir ay. Hedeflerinize odaklandığınız ama sonuca da odaklandığınız bir ay.

Kariyer: İş konularında tutkulu ve hırslısınız. Kararlılıkla bazı adımlar atabilirsiniz. İş görüşmeleri, iş anlaşmaları yoğun olabilir. Yurt dışı bağlantılı işleriniz olabilir. Yurt dışında iş kurma planları yapabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Planlama, gelecekteki fırsatların ve tehlikelerin dikkate alınarak bugünün kararlarının verilmesidir. İsmet Barutçugil

Kova Burcu 2022 Mart Ayı Yorumu

Taşınma, yeni ev alma, tadilat yapma, aileyle oluşacak yeni bir durum söz konusu olabilir.

2022 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ayın ilk yarısı daha sosyalsiniz. Yeni çevrelere girmek size fayda sağlayacaktır. 27-28 Mart tarihlerinde Satürn ve Venüs kavuşum yapıyor. Herhangi bir ilişkiye daha uzun vadeli bakış açısı getirebilir. İş birlikleri olabilir.

Sağlık: 22-23-24 Mars sakarlıklara, kazalara eğilimler olabilir. Sinirsel gerilimler, huzursuzluklar, tansiyon sorunları olabilir.

Para: Mart ayı maddi anlamda size güzel fırsatlar getirebilir. Parasal sorunlarınızı çözmeniz için yardım ediyor Jüpiter size. Maddi anlamda kendinizi güvende hissettirecek koşullar var. Parayla ilgili daha yaratıcı çözümler bulma gündemleri olabilir. Ayın sonlarına doğru parasal konularda daha gerçekçi adımlar atmaya çalışın. Dolunay zamanı eşinizin parasında dönüşümler olabilir. Beklediğiniz bir krediyi almak, alacağınızı almak gibi durumlar söz konusu. Yatırım yapacaksanız daha dikkatli olmalısınız. 

Kişisel Gelişim: Venüs ve Mars 6 Marttan itibaren burcunuza geçiyor. Daha hırslı olacaksınız. İsteklerinizi, arzularınızı elde etme konusunda daha belirgin bir şekilde hareket edeceksiniz. 

Kariyer: Yoğun çalışma temposuna giriyorsunuz. Ayın ikinci yarısı sorumluluklarınız artıyor. 20 Marttan itibaren yoğun çalışma temposu, projeler, anlaşmalar gündeminizde olacak. 

Bu ayki spotunuz: Hareket etmezsen zincirlerini fark edemezsin. Tolstoy

 

Balık Burcu 2022 Mart Ayı Yorumu

Dünyanın üstüne çıkabilen bir bakış, onu anlayan tek bakıştır. R. Wagner

2022 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: Aşk hayatınızda keyifli gelişmeler, çocuklarla ilgili müjdeler olabilir. Ayın ilk günleri arkadaş ilişkileri, ait olduğunuz gruplar, bazı güçlü kişilerle güç mücadeleleri yaşayabilirsiniz. 18 Mart’ta Başak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Her türlü İlişki dinamiğinizde önemli farkındalıklar, güçlü dönüşümler getirebilir. İş birliklerinde önemli dönüşümler olabilir. Arkadaşlardan destek alma, ekip çalışmaları gündeminizde olabilir.

Sağlık: Kilo almaya meyillisiniz bu ay. Beslenmenize özen gösterin.

Para: Ek kazançlar elde ederek gelirinizi artırabilirsiniz. Ticaretle uğraşıyorsanız satıştan güzel paralar kazanabilirsiniz. 8-16 Mart arası riskli yatırımlardan uzak durun..

Kişisel Gelişim: Bu ay sizin ayınız olacak. Sizin burcunuzda Yeniay meydana geliyor. Size yeni açılımlar, yeni fırsatlar getirebilir. Kişisel girişimlerinizde, sanatsal çalışmalarınızda, ruhsal manevi çalışmalarınızda büyük önemli açılımlar elde edebilirsiniz. Ayın ortalarında kendi içinize, inzivaya çekilmek, yalnız çalışmak isteyebilirsiniz. Yalnız yapacağınız işlerinizde daha konsantre olmanız mümkün. Merkür 10 Martta sizin burcunuza geçiyor. Zihinsel etkileşimi artırıyor. Bir şeyler öğrenme, okuma, araştırma, eğitim konularında Merkür size destek verecek. Ruhsal, manevi sanatsal çalışmalarınızda ilhamlar alabileceğiniz bir süreçtesiniz.

Kariyer: Kariyeriniz için güzel bir dönem. Güzel fırsatlar karşınıza gelebilir. Kariyer için yeni başlangıçlar, girişimler yapabilirsiniz. 8-16 Mart arasında iş ortamında olup bitenlere çok güvenmeyin. Yeni müşteriler, ticari anlaşmalar, projeler gündeminizde olabilir.

Bu ayki spotunuz: Fazla hayalci olmayın. Gerçeklerden fazla uzaklaşmamaya çalışın.