Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2022 Şubat Ayı Nasıl Geçecek?

Network Okulu Aylık Burç Yorumları - Girişimciler için 2022 Nisan ayı burç yorumları

Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2022 Şubat Ayı Nasıl Geçecek?

1 Şubatta Kova burcunda Yeniay meydana geliyor. Hangi evinizde konumlanıyorsa o ev alanlarında yenilikler söz konusu olabilir. Yeni işe başlama, yeni ilişkiye başlama, girişimlerde bulunma durumları olabilir. Yalnız Merkür retrosu olduğu için bu süreçte, yeni başlangıçlar için retro bitimini beklemenizde fayda var. 4 Şubatta Merkür retrosu bitiyor. Fakat gölgeli günleri bir hafta daha sürüyor. Bu da siz de kafa karışıklığı yaratabilir. Bu tarihten itibaren ilişkileriniz, iletişiminiz, para konuları düzene girmeye başlıyor. 18 Şubat’a kadar Güneş Kova burcunda olacak. Kova burcu hangi evinizdeyse o alanlarınızı etkileyecektir. Özellikle Kova burçları çok dikkat çekecek bu süreçte. Her alanda parlayacaklar, kendilerini gösterecekler. 16 Şubatta Aslan burcunda Dolunay meydana geliyor. Dolunay tamamlanmaları, finalleri, bitişleri anlatır. Bu bitişler illaki olumsuz olmak zorunda değil. Yarım kalan bir işi bitirmek ya da iyi giden bir ilişkinin artık adını koymak isteyebilirsiniz. Dolunay hangi evinizde meydana geliyorsa o evin etkilediği alanlarda tamamlanmalar, finaller, o konularda netleşmeler olur. Bir karar verilir. 18 Şubat itibariyle Güneş Balık burcuna geçiyor. Balık burcu kadersel alanlarınızı, maneviyatınızı etkiler daha çok. İçe çekilme, geri planda kalma, maneviyata yönelme durumları olabilir. Balık burçları daha çok etkilenecektir. 16 Şubatta Venüs ve Mars Oğlak burcunda kavuşum halinde olacak. Mars mücadeledir. Venüs, şans ve kısmettir. Biri erkek, biri dişidir. Güzel İlişki anlamına geliyor. Karşı cinsten destek anlamına da gelir. Bu sevgili de olabilir, arkadaş da olabilir. Ay sonu Venüs ve Mars’a Plüton da eşlik ediyor. Üç gezegen kavuşum halinde olacak. Plüton’un geldiği yerde değişim, dönüşüm yaşanır.

Contents

Dikkat etmeniz gereken tarih 25 Şubat. 25 Şubatta Merkür Uranüs kare açısı var. Uranüs ani haber getirir. Kare açı da olunca sert haberler getirir. Katı, sert, iletişimin kopacağı bir durum olabilir.

Network Okulu Kampüs – Tarafsız Network Marketing Eğitimleri İçin Hemen Tıklayın >>

 

Koç Burcu 2022 Şubat Ayı Yorumu

20 Mayıs’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcunda ikinci evinizde olacak.

2022 Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Sosyalleşmek, arkadaşlarınızla bir araya gelmek istediğiniz bir ay olabilir. 16 Şubatta Aslan burcunda Dolunay meydana geliyor. İlişkinize dair bazı kararlar alıyor, bir şeyleri netleştiriyorsunuz. Kalbiniz boşsa biriyle tanışabilir, yeni ilişkiye başlayabilirsiniz. Ailenizle ortak gündemleriniz olabilir. Gizli düşmanlıklar, dedikodular ortaya çıkabilir bu dönem.

Sağlık: 18 Şubat sonrası kronik sağlık sorunlarına karşı daha dikkatli olun.

Para: Dolunay zamanı yatırımlarınızla ilgili bir şeyler netleşiyor. Ailevi ortak finansal gündemleriniz olabilir.

Kişisel Gelişim: Bu ay hedefler ayı. Bazılarınızın hayalleri var. 18 Şubat itibariyle enerjiniz biraz düşebilir. Kendinizi geri plana çekmek isteyebilirsiniz.

Kariyer: 18 Şubat’a kadar odağınız kariyerinizde olacak. Kariyer hayatınızda dikkat çekiyorsunuz. İş görüşmelerine gidebilir, yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. Venüs ve Mars da kavuşum halinde olacağı için kariyer hayatınız bu ay epey hareketli olacak. Mücadeleniz ve şanslarınız bu alanda olacak. Fırsatlar karşınıza gelebilir. Ay sonunda Venüs ve Mars’a Plüton da eşlik ediyor. Kariyer hayatınızda önemli değişimler, dönüşümler sizi bekliyor.

Bu ayki spotunuz: Duyacağınız dedikodulara kulak asmayın. Hedeflerinize odaklanın. 

 

Boğa Burcu 2022 Şubat Ayı Yorumu

Ay boyunca Mars Yengeç burcunda olacak. Kararlar, planlar, sürekli değişen fikirler ve biraz da zihniniz hareketli olacak.

2022 Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ailevi konular, ailevi gündemler  ön planda olacak. Ailenizde söz, nişan gibi durumlar olabilir, ailenizle daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Ayın ikinci yarısı  sosyal hayatınız hareketli olacak. Arkadaşlarınızla beraber aktiviteler yapabilirsiniz. Uzaklarda yaşayan tanıdıklarınızdan haberler gelebilir, onlarla iletişim kurabilirsiniz.

Sağlık: Beslenmenizi düzenlemek, spora başlamak için güzel bir dönem.

Para: Dolunay zamanı mülkünüzü ilgilendiren konularda netlikler var. Eviniz varsa evinizi satma ya da kiraya verme kararı alabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Ayın ikinci yarısı hayalleriniz, hedefleriniz ön planda. İnancınızı, dünya görüşünüzü, hayat felsefenizi sorguluyorsunuz. Bakış açınız değişiyor. Birçoğunuzun eğitim konularında girişimleriniz olabilir.

Kariyer: 1 Şubatta Kova burcunda Yeniay meydana geliyor. Mesleğinizle, sorumluluklarınızla ilgili yenilikler var. İşinizde sorumluluğunuz artabilir, departman değişikliği olabilir. Kariyerinizde parladığınız bir dönem olacak. Kariyerinizle ilgili haberler alabilirsiniz. Kariyer konuları, kariyer hedefleri, planları, kariyerinizin getirisel kısmı ön plana çıkıyor. İş görüşmeleri yapabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Çalışmaktan yorulacağınız için ara ara kendinizi dinlendirecek aktiviteler yapmalısınız. 

 

İkizler Burcu 2022 Şubat Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yalnız başınıza gördüğünüz bir rüya sadece bir rüyadır. Beraber gördüğünüz bir rüya ise gerçekliktir. - John Lennon

2022 Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: Evliyseniz eşinizin ailesiyle ortak gündemler, onlarla yoğun iletişim olabilir. 16 Şubatta Aslan burcunda Dolunay meydana geliyor. İlişkinize dair bir şeyler netleşiyor. Söz, nişan veya evlilik kararı alabilirsiniz. Bu ay her duyduğunuza inanmayın. Gereksiz dedikodularla canınızı sıkmayın.

Sağlık: Kronik sağlık problemlerine karşı dikkatli olmanız gerekiyor.

Para: Alacak, verecek konularınız varsa 5 Şubattan itibaren çözülmeye başlayacaktır. Gelir, giderler, banka ödemeleri, kredi kartları, tazminat, nafaka, miras konularında bir mücadele ve çözüm arayışları var.

Kişisel Gelişim: 18 Şubat’a kadar Güneş Kova burcunda olacak. Hayata bakış açınız, hayat felsefeniz, inancınız dikkat çekiyor. Yurt dışı bağlantılı konular ön plana çıkıyor. Eğitimle ilgili önemli gelişmeler olabilir.

Kariyer: Yayıncılıkla ilgili işiniz varsa hareketlenmeler olabilir. 18 Şubat itibariyle kariyer konuları ön plana çıkıyor. İş görüşmeleriniz olabilir.

Bu ayki spotunuz: Yalan yanlış dedikoduların sizi etkilemesine izin vermeyin. Hedeflerinize odaklanın. 

Kitap İncelemeleri – Milyoner Aklın Sırları >>

 

Yengeç Burcu 2022 Şubat Ayı Yorumu

Diyet, beslenme, spor alışkanlıklarınızı değişme zamanı.

2022 Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Uzaklarda yaşayan akrabalarınızla, tanıdıklarınızla ilgili bir gündem olabilir. Evliliğinizde, ortaklı konularda bir mücadeleniz var. Aşk hayatınızda bir şeyleri netleştirmeye çalışıyorsunuz. Ay sonunda ortaklı işlerde, evliliğinizde, ticari ilişkilerinizde, aşk hayatınızda önemli bir takım değişimler, dönüşümler söz konusu. Birilerine akıl danışabilirsiniz. Eşinizle ya da patronunuzla sorun çözme durumları olabilir. 

Sağlık: Hem ailenizin sağlığı  hem kendi sağlığınızla ilgilenebilirsiniz. Soğuk algınlığı, kronik rahatsızlıklar ortaya çıkabilir.

Para: 18 Şubat’a kadar odağınız finansal konularda olacak. Dolunayla birlikte maddi tablonuzla ilgili kararlar alıyorsunuz. Finansal konularla ilgili bir takım haberler alabilir, nasıl bir yol izleyeceğinizi kararlaştırabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Manevi konulara, manevi çalışmalara yönelebilirsiniz. 18 Şubat itibariyle yurtdışı bağlantılı konularınız olabilir. Kişisel gelişim için eğitimler ön plana çıkıyor. Az konuşup çok dinlemeniz gereken bir aydasınız. Bir an önce harekete geçmeniz önemli olacak.

Kariyer: Kariyer hayatınızla ilgili bir şeyler netleşiyor. Ticaret yapmayı planlıyor olabilirsiniz. Dostlarınızdan, kardeşlerinizden destek görebilirsiniz. Çalışmıyorsanız yeni bir şeyler yapma ihtiyacı hissedebilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Yeni girişimlerde bulunmaktan çekinmeyin.

 

Aslan Burcu 2022 Şubat Ayı Yorumu

Başarı Burçları - İç huzuru en yüksek hedefiniz olarak belirleyin ve hayatınızı bunun etrafında düzenleyin. - Brian Tracy

2022 Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: İkili ilişkileriniz, ortaklı ilişkiler, ticari ilişkiler, aşk hayatınız, sosyal hayatınız adına güzel bir ay. Bu ay daha sosyalleşiyorsunuz. Yeni aşklar, yeni iş ortaklıkları, beraber çalıştığınız birinden etkilenme durumu olabilir. Günlük rutinleriniz de yoğun olacak bu ay.

Sağlık: Dolunay zamanı sağlığınızla ilgili konular netleşiyor. Dış görüntünüzde değişiklikler yapabilirsiniz.

Para: 18 Şubat itibariyle odağınız finansal konularda, alacaklarınız, verecekleriniz, kredi konuları, banka işleri, vergi, nafaka, miras, tazminat konularında olacak.

Kişisel Gelişim: 16 Şubatta sizin burcunuzda bir Dolunay gerçekleşiyor. Bazı kararlar veriyorsunuz. Kararlarınız, planlarınız var. Bunları duyuruyorsunuz.

Kariyer: Ay boyu Venüs ve Mars kavuşum halinde. İş konuları gündeminizde olacak. İş fırsatları gelebilir.  Dolunay zamanı daha fazla sorumluluk alıyorsunuz. Çok çalışacağınız bir zaman dilimi.

Bu ayki spotunuz: Karşınıza gelen fırsatları iyi değerlendirirseniz muhteşem bir dönüşüm sizi bekliyor.

Doğrudan Satış Çok Zor! >>

 

Başak Burcu 2022 Şubat Ayı Yorumu

Jüpiter Balık burcuna geçişiyle evlilik, ortaklık konularında size şans getiriyor.

2022 Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 1 Şubat Kova Yeniayıyla yeni çevrelere girebilir, yeni aşklara yelken açabilirsiniz. Birine ilanı aşk edebilirsiniz. 18 Şubat itibariyle sosyal bir dönem başlıyor. İletişiminizde artış var. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili gündemler olabilir. Yeni iş ortaklıkları, yeni ticari ilişkiler kurabilirsiniz.

Sağlık: Kronik sağlık problemleri tetiklenebilir. Bu ay sağlığınız sıkıntılı geçebilir. Daha dikkatli olun.

Para: Yatırımlar ayı olacak. Bir şeyler alıp bir şeyler bozdurabilirsiniz. Maddi anlamda kazançlı olabilirsiniz bu ay.

Kişisel Gelişim: Kova Yeniayı yeni fikirler, ilhamlar getiriyor size. 12. Evinizde bir Dolunay gerçekleşiyor. Zihinsel olarak biraz zorlanıyorsunuz. Bir şeyleri kafanıza takabilir, sıkılabilir, bunalabilirsiniz. Bu dönem kendi içinize çekilebilir, sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Yaratıcılık anlamında çok güzel bir ay. Hobiler için, spora başlamak için uygun bir dönem. 

Kariyer: 18 Şubat’a kadar odağınız kariyerinizde, işinizde olacak. Çok çalışıp yorulacağınız bir dönem. Bazılarınız birtakım kariyer fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Çalışmıyorsanız günlük rutinleriniz yoğun olacak. Dolunay zamanı iş ortamınızda sıkıntılar olabilir. 

Bu ayki spotunuz: Bu ay sağlık konularında daha dikkatli olmanız gerekiyor. Sorunlara değil çözümlere odaklanmanız yararınıza olacaktır.

 

Terazi Burcu 2022 Şubat Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Aşk ile ilgili bir gündeminiz var ise aşka bakış açınız, yaşayış şekliniz açısından faydalı olacak bir döneme giriyorsunuz.

2022 Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: Evliyseniz çocuk konusunda bir netleşme olabilir. Bazı Teraziler çocuk isteyebilir, bazıları katı bir şekilde çocuk istemediğini vurgulayabilir. Sosyal enerjiniz oldukça fazla. Biraz eğlenmek, keyiflenmek isteyebilirsiniz. Ailevi gündemler, aileden gelen haberler olabilir. 25 Şubatta ani kararlar verebilir ya da başkasının verdiği ani kararlardan dolayı zora düşmeniz söz konusu olabilir.

Sağlık: Kronik sağlık sorunlarınız varsa 18 Şubat sonrası daha dikkatli olun.

Para: Anne babanızın, eşinizin parasıyla bir şeyler yapabilirsiniz. Maddi anlamda kazançlı olacağınızı garantilediğiniz bir zaman 15 Şubat. Hazırdaki paranızı kullanıyorsanız hızlıca sonuç alabilirsiniz. Yatırımlar anlamında hareketli bir ay.

Kişisel Gelişim: 1 Şubatta Kova burcunda Yeniay meydana geliyor. Bir hobinizin, bir uğraşınızın sonucunda para kazanabileceğinizi göreceksiniz. Hayatınızla ilgili hedefleri sağlamlaştırmaya başladığınızı göreceksiniz.

Kariyer: 18 Şubat itibariyle 10 Mayıs’a kadar iş kurma potansiyeliniz var. İşinizde maddi manevi hakkınızı alacağınız bir dönem. Dolunay zamanı kariyerinizle ilgili güzel haberler alabilirsiniz. 18 Şubat itibariyle çok çalışma dönemine giriyorsunuz. Bütün odağınız iş konularında olacak.

Bu ayki spotunuz: Hobilerinize ağırlık verip kazanca dönüştürebilirsiniz. Ani kararlardan uzak durun.

Beyaz Rengin Anlamı Ve Psikolojik Etkileri >>

 

Akrep Burcu 2022 Şubat Ayı Yorumu

Mayıs Ayı Burç Yorumları - Ay tutulması döneminde sinir sistemiyle ilgili rahatsızlıklar nüksedebilir.

2022 Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: Kova Yeniayı sizin dördüncü evinizde yaşanıyor. Aile ile alakalı yeni sorumluluklar, yeni konular var. Ailevi sorunları çözmek için sorumluluklar almanız gerekiyor. Evi yenilemek, değiştirmek, taşınmak gibi durumlar söz konusu olabilir. Ay sonu eşinizle, ortağınızla alakalı güçlü dönüşümler yaşayabilirsiniz. Onlarla yeni fikirler bulma gücünüzü birleştirme zamanı olacak. 18 Şubat’a kadar odağınız ailevi konularda olacak. Aileyle ilgili gündemler ön planda olacak. Bazılarınızın taşınma planı olabilir. Dolunayla beraber ailevi konular netleşiyor. 18 Şubat itibariyle Güneş Balık burcuna geçiyor. Aşk hayatınız ön plana çıkıyor. Yeni ilişkiler karşınıza çıkabilir. Bir ebeveynseniz çocuklarınızın gündemleri ön plana çıkıyor.

Sağlık: Kronik rahatsızlığınız varsa tekrar nüksedebilir. Dikkat etmenizde fayda var.

Para: 18 Şubat itibariyle odağınız yatırımlarınızda olacak.

Kişisel Gelişim:  18 Şubat itibariyle kişisel gelişim kurslarına katılabilirsiniz. Yaratıcılığınız varsa şiir yazmak, söz yazmak, resim yapmak gibi. Yaratıcılığınız artıyor.

Kariyer: 16 Şubatta Aslan burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Kariyerinize dair bazı konular netleşiyor. Kariyerinize dair ne yapmak istediğinize rahat karar veriyorsunuz. Ticari müdahaleleriniz var. Birtakım işleri kovalıyorsunuz. Sözleşmeler, imzalar söz konusu. Ay sonunda ticari işlerinizde dönüşümler olabilir.

Bu ayki spotunuz: Kararlar verirken aceleci davranmayın.

 

Yay Burcu 2022 Şubat Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yabancı kültürleri öğrenmek isteyebilirsiniz.

2022 Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: Kardeşler, kuzenler, yakın akrabalarla ortak gündemler söz konusu olabilir. Onlardan haber gelebilir. 18 Şubat itibariyle Güneş Balık burcuna geçiyor. Ailevi gündemler, aileden gelecek haberler dikkat çekiyor.

Sağlık: Check up yaptırmak isteyebilirsiniz.

Para: Ev alma, ev satma gündeminiz olabilir. Finansal alanda bir müdahaleniz olacak. Sürekli hesap kitap yapıyorsunuz. Hızlı bir biçimde paraya kavuşabilirsiniz. Beklediğiniz bir primi de alabilirsiniz. Yatırım yapmak isteyebilir, araştırmalar yapabilirsiniz. Maddi anlamda kazançlı bir girişim yapıyorsunuz.

Kişisel Gelişim: Sürekli bir şeyler tasarlıyor, planlıyorsunuz. Eğitimlerle ilgili planlarınız olabilir. Dolunayla beraber hayata bakış açınızda farkındalık, dünyaya bir gözlem, bir merak ön plana çıkabilir. Yurtdışı bağlantılı konularda bir şeyler netleşebilir.

Kariyer: Kariyerinizle ilgili güzel haberler alabilir. İşiniz yoksa iş bulabilirsiniz. Yeni iş kurma planları da yapabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: İyi araştırıp yatırımlarınızı öyle yapın.

Başarılı İnsanların Rutinleri – Brian Tracy >>

 

Oğlak Burcu 2022 Şubat Ayı Yorumu

Kafa karışıklığı baskı altında olmanın bir belirtisidir. - Luke Rhinehart

2022 Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 18 Şubat sonrası kardeşler, yakın akrabalar, yakın arkadaşlarla ortak gündemler, onlardan gelecek haberler dikkat çekiyor. İkili ilişkilerde daha dengeli gidiyorsunuz. Ay sonu bazı ilişkilerde dönüşümler olabilir. İlişkilerle ilgili bir şeyler netleşiyor.

Sağlık: Sağlığınızla ilgili bir konu gözle görülür hale gelebilir, İştahınız açılabilir. Ay sonu sağlığınızda hassasiyet olabilir.

Para: 1 Şubatta Kova burcunda Yeniay meydana geliyor. Yeni bir para kaynağı bulabilir ya da mevcut kaynağınızı değerlendirme durumu olabilir. 16 Şubatta Aslan burcunda Dolunay meydana geliyor. Aile ile ortak harcamalar, ortak bütçenizle ilgili bir şeyler netleşiyor. 16 Şubat civarı finansal konularla ilgili haberler alabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: 18 Şubat sonrası kafanızda bir şeyler tasarlıyorsunuz. Planlar yapıyorsunuz. Venüs ve Mars sizin burcunuzda kavuşum yapıyor. Venüs size çekicilik, bir güzellik, güzel bir enerji veriyor.

Kariyer: Kariyerinizle ilgili haberler alabilirsiniz. Bir girişim peşindesiniz. Iş kovalıyorsunuz.

Bu ayki spotunuz: Sağlığınızı ihmal etmeyin. Düzenli ve sağlıklı beslenmek önceliğiniz olmalı. 

 

Kova Burcu 2022 Şubat Ayı Yorumu

Taşınma, yeni ev alma, tadilat yapma, aileyle oluşacak yeni bir durum söz konusu olabilir.

2022 Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: Yaşam alanınızla ilgili dönüşümler yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır aynı evde yaşıyorsanız evinizi değiştirebilirsiniz. Dolunay zamanı yürümeyen bir ilişkiniz, evliliğiniz veya iş ortaklığınız varsa bu dönemde bitirme kararı alabilirsiniz. İlişkilerinizde  gizli, saklı bir şeyler ortaya dökülebilir. Yakın bir dostunuza yardım edebilirsiniz.

Sağlık: Kronik sağlık problemleri varsa ortaya çıkabilir. Ay sonu özellikle sağlık konularına dikkat edin. Takıntılı ruh hali içerisinde olabilirsiniz. Dolaşım sistemi, ayak bilekleri, kan hastalıklarıyla ilgili konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. 

Para: 4 Şubatta Merkür’ün geri hareketinin sonlanmasıyla beraber ödemelerle ilgili sıkıntılarınızı, parasal yönden zorlandığınız konuları geride bırakmaya başlıyorsunuz. 13-22 Şubat tarihleri arasında beklenmeyen paralar gelebilir. Unuttuğunuz bir borç da karşınıza çıkabilir. 

Kişisel Gelişim: Kendinizle ilgili önemli ve zor bir karar alabilirsiniz. Hayatınızda yenilikler yapmak isteyebilir, kararlar alabilirsiniz. Yeni kararları uygulamak için 14 Şubat sonrasını bekleyin. Olumsuz alışkanlıklardan kurtulma zamanı bu dönem. Bastırılan duygular ortaya çıkabilir.

Kariyer: Yeni iş fırsatları karşınıza gelebilir. Ticari anlaşmalar, imzalar, yeni işe başlama durumları söz konusu.

Bu ayki spotunuz: Ruhunuza iyi gelecek aktiviteler yapın, kendinizi rahatlatın.

 

Balık Burcu 2022 Şubat Ayı Yorumu

Dünyanın üstüne çıkabilen bir bakış, onu anlayan tek bakıştır. R. Wagner

2022 Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: Merkür retrosunun bitimiyle arkadaşlarınızla, çevrenizle olan iletişim sıkıntılarını geride bırakmaya başlıyorsunuz. Ev, aile, yuva konularında olayların üzerine gitmemeniz gereken, olayları gözlemlemeniz  gereken bir dönem. Oldukça sosyalleşeceğiniz bir ay olacak sizler için. 16 Şubat itibariyle yakın çevrenizden biriyle ilişkiye başlayabilirsiniz. Onunla vakit geçirmek, onun eğlencesine, çevresine katılmak isteyebilirsiniz.

Sağlık: Kalbinize, dolaşım sisteminize, tansiyonunuza, sırt bölgenize gereken özeni gösterin. Ayın ilk on günü hastanelerle ilgili kontrolleriniz olabilir. Kendi sağlığınızla ilgili biraz sorumlu davranmanız gerekebilir. 

Para: Alamadığınız bir para varsa 4 Şubat sonrası gelebilir.

Kişisel Gelişim: Geri planda durmanız gereken bir ay başlıyor. Kova Yeniayı kadersel alanınızda oluştuğu için harekete geçmemeniz gereken bir dönem. Henüz planlarınızı hareketlendirmeye hazır değilsiniz.

Kariyer: Organizasyonlara, davetlere, aktivitelere dayalı işleriniz varsa bu işlerde daha çözümcül çalışacaksınız. Dolunay iş ve hizmet alanlarınızda oluşacak. İş hayatınızda kontrol edemediğiniz alanların üzerinize gelmesine izin vermeyin. Yeni bir departmana geçmek, görev değişikliği ya da yeni bir işe başlama ya da satış pazarlama yapıyorsanız bu noktada satışların artması gibi durumlar söz konusu.

Bu ayki spotunuz: Sağlığınızı ihmal etmeyin. İşinizde oluşabilecek sorunların üzerinde çok durmayın. Çözüm odaklı olun.