Bugün dünyadaki çoğu insan için cevap oldukça şok edici. Çünkü gerçek cevap başarı korkusudur.

Başarı Korkusuyla Yüzleşin

Sizi en çok ne korkutuyor? Reddedilme korkusu mu? Başarısızlık korkusu mu?

Bugün dünyadaki çoğu insan için cevap oldukça şok edici. Çünkü gerçek cevap başarı korkusudur.

Gerçekten.

Bunu bilmiyorlar. Aslında, onu şiddetle reddediyorlar. Bunun nedeni, onlar tarafından maruz kaldıkları bilinçaltının kurbanı olmalarıdır – tamamen habersizce.

İyi haber, tıpkı bir olumsuz zihin virüsü ile programlanmış olabileceğiniz gibi, kendinizi pozitif bir şekilde yeniden programlayabilirsiniz. Bilinçaltınız tüm dünyanızı yöneten şeydir. Kendinizin maruz kalmasına izin verdiğiniz etkilerin bilinçli olarak seçilmesi için bir taahhütte bulunursanız, aklınızdan geçen başarı korkusunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Aslına bakarsanız, başarı korkusunu başarının hevesli beklentisine dönüştürebilirsiniz!

Okuduğunuz kitaplar, bloglar, dinlediğiniz sesler, izlediğiniz videolar ve zaman geçirdiğiniz insanlar – kendinizi, dünyayı ve o dünyadaki rolünüzü nasıl gördüğünüze dair önemli rollere sahiptir.

Başarının korkusu sinsi ve yıkıcıdır. Hayatınızda buna yer yok. Bitir şu işi! Geldiği hiçliğe geri döndür.

Bu ise bizi bir sonraki korkumuza geri götürüyor: Başarısızlık korkusu.

Bunu ekibinizle paylaşın. Konuyla ilgili bir tartışma yapın. Ve her gün, o günü etkilemek için neye izin vereceğinize dikkat ederek başlayın.

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

1 yorum

  • […] Başarısızlık korkunuzun altında yatan gerçek sebebi inceleyin. Başarısız olmaktan neden korktuğunuzu kendinize defalarca sorun. Patronunuzun vereceği tepkiden mi korkuyorsunuz? İşinizi kaybetmekten mi? Yoksa ortaya koyacağız iş yüzünden olumsuz yorumlar almaktan mı? Korkunuzun kaynağını oluşturan temel sebebe inip bu faktörü ortadan kaldırmaya yönelik stratejiler üretmek kendinizi güvenli sularda hissettirecektir. […]


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın