Kim Kiyosaki

Başarmak Gerçek Zenginliktir: KIM KIYOSAKI

Bir ilham kaynağı, finansal eğitimci ya da sadece iyi bir rol model arıyorsanız, zengin kadın Kim Kiyosaki ile tanışın.

Kim Kiyosaki and Robert Kiyosaki

Kim uluslararası tanınmış bir konuşmacı, yazar (Rich Woman, Good Deal Bad Deal), girişimci, emlak yatırımcısı, radyo programı sunucusu ve Rich Woman’ın kurucusu. Bu sadece Kim Kiyosaki biyografisi değil, her yerde kadınlar için finansal bir eğitim almak ve hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyenler için ilham verici bir mesaj!

Kim Kiyosaki

Kim (Meyer) Kiyosaki, Oregon’daki evini terk edip üniversiteye gitmek için cesurca Hawaii’ye taşındığında, bir ada cennetine taşınmasının hayatını her yöne götüreceği ve milyonların hayatlarına dokunacak bir geleceği oluşturacağı konusunda hiçbir fikri yoktu. Üniversitenin birinci sınıfındaki birçok kişiye olduğu gibi olduğu gibi, okula gitmeyi, mezun olmayı, iş bulmayı, çalışmayı ve kurumsal merdivenin zirvesine doğru tırmanmaya başlamayı planlıyordu. Üniversitenin daha güvenli bir hayat için bilet olacağını düşünüyordu.

Kim Kiyosaki

Ancak, Honolulu’da yerel bir iş için çalışırken, Kim bir çalışan olmanın onun hayal ettiği şey olmadığını keşfetti. Olmak istediği yerde değildi ve daha fazlasına sahip olması gerektiğini fark etmişti. İşte o zaman hayattaki gerçek eğitim başladı.

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

Yorum Yap


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın