Başarman İçin Hiçbir Sınır Yoktur: BRIAN TRACY

Brian Tracy - Altı kıtada 107'den fazla ülkeye seyahat etti ve oralarda çalıştı, dört dil konuşuyor.

Brian Tracy’nin amacı, kişisel hedeflerinizi ve iş hedeflerinizi, hayal ettiğinizden daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olmaktır.

Brian Tracy, 1000’den fazla şirkete ve 5.000.000’den fazla kişiye, ABD, Kanada ve dünya çapında 70 diğer ülke genelinde 5.000 görüşme ve seminerde danışmanlık yaptı. Bir konuşmacı ve seminer lideri olarak her yıl 250 binden fazla kişiye hitap ediyor.

Brian Tracy- Düzinelerce dile çevrilen 70'in üzerinde kitabın çok satan yazarıdır.

Ekonomi, tarih, ticaret, felsefe ve psikoloji alanlarında 30 yıl boyunca çalıştı, araştırdı, yazdı ve bu alanların üzerine konuştu. Düzinelerce dile çevrilen 70’in üzerinde kitabın çok satan yazarıdır.

28’den fazla dile çevrilen, dünya çapında çok satan “Psychology of Achievement (Başarı Psikolojisi)” dahil olmak üzere 300’den fazla sesli ve görüntülü öğrenme programı yazmış ve üretmiştir.

Altı kıtada 107'den fazla ülkeye seyahat etti ve oralarda çalıştı, dört dil konuşuyor.

Amerika’nın birçok büyük şirketinin yöneticileri ve çalışanları da dahil olmak üzere, kişisel ve mesleki gelişim konularında şirket ve kamu izleyicilerine hitap ediyor. Liderlik, satış, özgüven, hedefler, strateji, yaratıcılık ve başarı psikolojisi ile ilgili heyecan verici konuşmaları ve seminerleri ile alanında değişiklikler ve uzun vadeli sonuçlar doğuruyor.

Brian Tracy, Harv Eker- Kişisel ve mesleki gelişim konularında şirket ve kamu izleyicilerine hitap ediyor.

Brian Tracy uluslarası şirketini kurmadan önce, 265 milyon dolarlık bir kalkınma şirketinin baş operasyon müdürüydü. Satış ve pazarlama, yatırımlar, gayrimenkul geliştirme ve sendikalaşma, ithalat, dağıtım ve yönetim danışmanlığı alanlarında başarılı bir kariyere sahipti. Stratejik planlama ve organizasyonel gelişim alanlarında birkaç milyar doları aşkın kazançlı şirket ile üst düzey danışmanlık görevlerini yürütmüştü.

Brian Tracy- Altı kıtada 107'den fazla ülkeye seyahat etti ve oralarda çalıştı, dört dil konuşuyor.

Altı kıtada 107’den fazla ülkeye seyahat etti ve oralarda çalıştı, dört dil konuşuyor. Brian mutlu, evli ve dört çocuğu var. Topluluk ve ulusal işlerde aktif biri olan Brian aynı zamanda , California’da bulunan üç şirketin başkanıdır.